Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

I obavezno da  napisete gde cuvate kljuceve od  garaza, naravno i radno vreme , kada ste na pecanju, u svaleraciji,,, kada zena ide po decu u vrtic......     [facepalm]

Major


Ivan1979

Nemam ni zenu ni garazu a ni kljuceve   ;D


edit:   propade mi fora  :D 

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zmiya

Pa mo¾e li nekako Admin robot manuelno da se aktivira?

UFF

moze
samo mora da se vidi kad neko dobije preko 10 - na isti post


@ MotoServisTurinski otvori sam temu slobodno

MotoServisTurinski

vazi otvoricu je,samo ne znam gde da otvorim... da li u 'servisi i radionice" ili  "ostale teme" ?

UFF

pa ako je radionica onda u servisima i radionicama :)

Che

Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2013, 13:34
mint gde smo hostovali forum ne dozvoljava izvrsavanje nekih komandi a jedna od njih je i ona koja aktivira admin robota
u prevodu treba nam ozbiljnija firma, da predjemo na eunet professional hosting npr i tamo bi mogli ponovo slike da kacimo direktno na sajt tj server gde smo hostovani jer nema ogranicenja (ali to je jos 60eur)

Poklonicu ti digitron ;D

hpg

Koliko vidim taj hosting ¹to spominje¹ je 800din meseèno, 60+ evra godi¹nje? Da ne ulazim previ¹e u to kakve jo¹ dodatne tro¹kove ima forum (a ima ih), postoji dva naèina da se doðe do tog hosta

a) lièno iz motomanijaèkih d¾epova
Sad da li je to ne¹to tipa kasica za forum na okupljanju (npr kad forum slavi roðendan, koji je bolji poklon za forum od priloga za host ;D ), ili iz liènih d¾epova admina (¹to je i bio sluèaj neko vreme ako se ne varam?), nisam siguran koliko je to odr¾ivo.

b) da forum sam poène sebi da plaæa hosting, tj. da "zaraðuje"
Otkako sam ovde naleteo sam na vi¹e rasprava o reklamama koje su tako ostajale u vazduhu i nije re¹eno. (èlan: pa ajde te reklame, ako ba¹ mora; zeleni: pa i ne mora ba¹). Ali ono ¹to mi je utisak jeste da su reklame predstavljene kao neko zlo koje, eto, mo¾e da "zaradi" neki dinar za forum (k'o drogu da prodajete :D ). Èini mi se da se tu negde izgubi slika da je zapravo jedini naèin da forum "zaradi" na tim reklamama jeste da je nekom sa foruma ta reklama tu koristila, da je nekome pomogla da naðe ono ¹to mu treba. Onim drugima, kojima ne treba, neæe smetati ("u svakom sluèaju ovo ne mo¾e da ¹kodi, a èim ne ¹kodi , znaèi da koristi" :D ). Eventualno ako neko ba¹ toliko mrzi forum i ¾eli toliko stra¹no da mu napakosti i oduzme tih par centi iz finansiranja foruma, mo¾e da ukljuèi neki od adblock-ova. Opet, ispravite me ako gre¹im, no takoðe se èini je da je glavni argument zelenih je to da ne ¾elite kao osnivaèi da se kompromitujete i dozvolite bilo kome trunku sumnje da vi imate bilo kakvu liènu korist od foruma. Namerno sam stavio "zarada" pod navodnike svaki put zato ¹to je to toliko mizerno da se i ne mo¾e smatrati zaradom, eventualno poku¹ajem da se tro¹kovi motomanijaèkog dru¾enja (èiji je forum glavni, pokretaèki deo) dovedu na nulu. Èak i kada bi ne¹to preteklo (a neæe) uvek mo¾ete da unesete to u neku drugu vrstu dru¾enja, a takvih na sreæu ima dosta. Naravno budite spremni da æe ako ne bude 'vatrometa i kavijara' doæi neki pametnjakoviæ koji æe da ka¾e da se tu ne¹to muva i da potkradate sopstveni forum i da ste se prodali, ¹ta god to znaèilo, a sa druge strane, ako bude 'vatrometa i kavijara' biæete rasipnici itd. Ukratko, ¹ta god uradite, ne mo¾ete svima ugoditi. Bez obzira na njih, treba da uradite ono ¹to je najbolje za forum, da normalno funkcioni¹e, ¹to sada nije sluèaj (zeleni robot i slike) i èlanovi to naravno osete.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

DebeliZmaj

firma gde sam trenutno na proce krece sa server housingom ... hardware nece trebati veliki pa cu probam sredim da se turi mashina
ili ako stavim svoj hw nije frka ima za dz sta vam treba :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

pu pu pu .. dobro jeste da smo u svadji ... al nemoj odma
tako ... :( ipak to nisam ni ja zasluzio ...

hvala lepo pored svih privatnih obaveza i korisnika u firmi
u kojoj radim, problema sa serverima, linkovima josh i da
se cimam sa dokonim zlojebim poput mene .. ne ne ne :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 27 Novembar, 2013, 19:11
DebeliZmaj za admina!!!  [rofl] [rofl] [rofl]
Si mi dobro pa da se ukine dugme "Ban" èuj sva¹ta. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

WOLVERINE



Neznam da li je bilo kao predlog.... i da li ima takva tema na forumu... adresar clanova... sa brojem telefona mestom boravka itd...itd...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zmiya

Citat: WOLVERINE poslato 28 Novembar, 2013, 10:04


Neznam da li je bilo kao predlog.... i da li ima takva tema na forumu... adresar clanova... sa brojem telefona mestom boravka itd...itd...


Reci lepo koga bi da zove¹,da ti dam broj... :-*

UFF

nesto se razmisljam...
mogli bi sve sadasnje i buduce oglase od mirzana da spajamo sa temom bullshit?
sta mislite? :)

mkt


zmiya