Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

zavrsena kompresiaj fajlova, sto ce drasticno smanjiti protok, jos par detalja je uradjeno, najveci deo slika je ok koliko vidim, mada nekih 10% je osteceno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Chris_SM

koja je fora sa narandzastim slovima na nickovima?

mkt


Hurricane

..ne dirajte link u spam postovima "corwvinnn"-a

to je neki spamer koji voli forume...

brisite ga..

Bugi

Ima li u planu da se uradi neka aplikacija foruma za mobilni , malo nezgrapno kad se otvara onako "regularno" . Kao recimo ... tamo neki sajt na slovo B  [neslusam]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aæimo

Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2013, 07:12
..ne dirajte link u spam postovima "corwvinnn"-a

to je neki spamer koji voli forume...

brisite ga..

Kakao ga sjebati kad se veæ nakaèio?


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Mik

Citat: mareskin poslato 25 Avgust, 2013, 21:51
Citat: Mik poslato 25 Avgust, 2013, 12:04
Deder sta je ovo:

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14611.msg454031.html#new

[facepalm] [doh] [watching] :)  [rofl]

Gosti mogu da pi¹u na forumu ?!?


Pa da, a u nasoj "Stradiji" jos obicaj da se gosti odomace. Sa nasim tradicionalnim osecajem za domacinstvo unucima ce predavati u skoli "hrvatski" kao maternji jezik. (Nema veze, imace kung-fu kao redovan predmet i bogatstvo u znanju stranih jezika sto ce im omoguciti i na more da odu.)

P.S. Nego ko je ovaj gost? (Ili nesto ne valja font, sta ga znam, ja video samo gomilu kvadratica i onda bio pijan (sta cu drugo na lose vreme) i svidelo mi se, to jes' bilo mi razumno u tom stanju.)

UFF

nisu to gosti nego botovi i neko im rucno upisuje odgovre na pitanja pri registraciji iako je pitanje na srpskom npr koji je glavni grad srbije

mareskin

Citat: UFF poslato 26 Avgust, 2013, 00:02
nisu to gosti nego botovi i neko im rucno upisuje odgovre na pitanja pri registraciji iako je pitanje na srpskom npr koji je glavni grad srbije

Znam da su botovi, ali nisam znao da onaj ko ima status Gost mo¾e da pi¹e na forumu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Ne moze, nego kada sam ga izbrisao, nije izbrisao njegove poruke, neki bug u sistemu i ostaio je kao da je Gost pisao a nije...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 26 Avgust, 2013, 10:05
Ne moze, nego kada sam ga izbrisao, nije izbrisao njegove poruke, neki bug u sistemu i ostaio je kao da je Gost pisao a nije...

E, to veæ pije vodu :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

kresanje bud¾eta za forum, nismo dovoljno platili...:D

Taraba

UFF tra¾i pivo za svako slovo potpisa preko 30 karaktera.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2013, 21:30
;D
Ja sam fin pa ne trazim, ali ocekujem pivo kad nekome poravljam motor i to od predhodnog majstora....to sto je par konektora bilo ukrsteno ne umanjuje kolicinu piva :)

p.s.
Svojevremeno je RRasko ostao duzan...sad UFF...moracu da menjam poslovnu politiku.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pa taj "majstor" je bio tvoja preporuka  [veryangry]  [ludak]

ali dodjem pivo svakako  [thumb_up] tj piva