Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Plazma Keks


Lazic


Ostoja

Tako bi Bori¹a najzad do¹ao do p.... I svima nama bi laknulo.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

zVuk

Citat: hurricane poslato 04 Jun, 2013, 22:32
...vlast verovatno misli da ce zahvalnica time biti obezvredjena...
mada ja mislim da je ona ionako izgubila smisao samim tim sto su se neki èlanovi toliko stisli i ne daju zahvalnicu
ko da vredi 100 dukata..

udjes im na profil a ono za 3 godine èlanstva i 1000 napisanih postova kliknuli na "hvala" celih 2 puta..
ja to ne razumem  [neampojma]


koje tri godine clanstva, kad forum postoji tek nesto vise od 2,5..??....a i kakve veze ima broj postova sa zahvalnicama..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: zVuk poslato 05 Jun, 2013, 06:48
Citat: hurricane poslato 04 Jun, 2013, 22:32
...vlast verovatno misli da ce zahvalnica time biti obezvredjena...
mada ja mislim da je ona ionako izgubila smisao samim tim sto su se neki èlanovi toliko stisli i ne daju zahvalnicu
ko da vredi 100 dukata..

udjes im na profil a ono za 3 godine èlanstva i 1000 napisanih postova kliknuli na "hvala" celih 2 puta..
ja to ne razumem  [neampojma]


koje tri godine clanstva, kad forum postoji tek nesto vise od 2,5..??....a i kakve veze ima broj postova sa zahvalnicama..??

A i zahvalnica mozda postoji tek godinu dana ;)

Hurricane

#2586
@zvuk

ok , zaokru¾io sam na 3 godine,
to ¹to imaju 1000 postova govori da su dosta vremena proveli uèestvujuæi u forumu, napominjem a ne samo èitajuæi ga,
a to ¹to su za sve to vreme dali 2 zahvalnice mo¾e ne¹to reæi o njima kao liènostima a opet i ne mora kako kome odgovara..

nije bila su¹tina da se uhvati¹ za taj deo mog posta i da ga shvati¹ bukvalno..
su¹tina je u tome da li zahvalnica gubi na smislu i znaèaju, i da li predlog da se mo¾e nakon nekog vremena jo¹ koji put zahvaliti pije vodu..

Uncle Bob

Citat: hurricane poslato 05 Jun, 2013, 16:48
@zvuk

ok , zaokru¾io sam na 3 godine,
to ¹to imaju 1000 postova govori da su dosta vremena proveli uèestvujuæi u forumu, napominjem a ne samo èitajuæi ga,
a to ¹to su za sve to vreme dali 2 zahvalnice mo¾e ne¹to reæi o njima kao liènostima a opet i ne mora kako kome odgovara..

nije bila su¹tina da se uhvati¹ za taj deo mog posta i da ga shvati¹ bukvalno..
su¹tina je u tome da li zahvalnica gubi na smislu i znaèaju, i da li predlog da se mo¾e nakon nekog vremena jo¹ koji put zahvaliti pije vodu..
Ajd nemoj da plaki¹  ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hurricane

..kako da ne zaplaèem kad ne mogu da ti zahvalim za zahvalnicu..

:'(

..evo ti bar pljus

zVuk

@hurricane

sta s' ljutis odma'.....salim se ja malo......e'o ti jedno hvala, da s' odljutis......sto automatski obesmisljuje zahvalnicu kao takvu.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

..ne znam koji mi je andrak..
uozbiljio sam se mnogo...

;D 

Major


UFF

Imamo problem

Hosting koji koristimo vise nije za dz jer smo postali prezahtevni tj pravimo preveliki protok a i baza se povecava drasticno
Ponudu koju smo dobili od trenutnog hosting provajdera je oko 70.000rsd godisnje..
Verovatno moze i za jeftinije ali ce svakako morati ubuduce da se placa
Da skupljamo novac ja ne bih a ne bih ni da uvodim banere pa ako neko ima ideju neka je podeli sa nama...

Che

Bekapovati sve slike i poslati kurirskom sluzbom.
To bi trebalo da oslobodi brdo prostora na disku.
Prosli put je radilo odlicno ;D

UFF

aha gasino resenje :D

Prostor nije problem
Diskovi su danas jeftini
ako treba ja cu da dam svoj disk od par TB i problem solved
a mozemo i da zabranimo atachmente pa samo externe linkove da kacimo

problem je upload koji mora da bude odlican da bi forum radio kako treba znaci ne moze ni kuci kod nekog na adsl :)

con3


Slaninar

Tiæma sa Apostola se igrao dosta sa tim stvarima, ja bih njega pitao. Kolegijalan je èovek, verujem da æe ti pomoæi savetom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

sszgo izmenio nacin kacenja attachmenta tako da baza vise nece rasti - sve ide na postimage i slika se dodaje klikom na link "dodaj sliku"
sad jos samo da vidimo za protok..

Hohštapler

Sad jo¹ samo da zabranite gif-ove u potpisima, jer u¾as kako smaraju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Najbolje i da se smanji broj reci po postu....