Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

TOECUTTER71

Pre nekoliko minuta sam dobio odgovor od Admina UFF-a na predlog koji sam poslao njemu na PP. da postavim ovde, da se vidi kako æe Manijaci odreagovati na isti...naime, predlo¾io sam da se napravi poseban blog aka rubrika,Za sve preminule èlanove Manijaka, a da se izbri¹u , na ¾alost vi¹e ne postojeæi profili,pa èak i postovi(dodu¹e o tome treba prièati) ali meni konkretno problem tipa, odem na topic "najbolji GPS" drugi post D¾igijev (napisao ih je preko 2000)naletaæu malo malo na postove, sve u nekom bunilu "¹ta je sada ovo" a verujem da i druge ljude i zbunjuje i uznemiruje bespotrebno,kada nalete sluèajno na post nekoga koga su znali, a nije vi¹e meðu nama, tako da sam dao taj predlog o pravljenju posebnog bloga, gde bi se postavile  kratke biografije , nekoliko najsme¹nijih, duhovitijih i slièno ..postova.. putopis, ko ih je pisao, nekoliko lepih fotkica, i onda kada se neko ba¹ po¾eli da se podseti, ode na blog, pa se pdseti, a ovo sluèajno naletanje je pomalo ...tu¾no i uzemirujuæe ,,, naravno kao ¹to sam veæ rekao, ovo je grubi predlog, UFF-u se dopao, ali me je zamolio da ga i ovde javno predlo¾im, pa ako se veæina slo¾i , da se to i uradi, e sada adminima bi verovatno trebala pomoæ, u sluèaju da se dogovorimo da se rubrika napravi, svako ko je poznavao nekog preminulog  èlana najbolje, bi trebao da pomogne u smislu odabira tih spomenutih "referenci" o èoveku...Znaèi, kratka biografija, akcenat na moto biografiju(prvi motor, kada i slièno) par najsme¹nijih, par najkorisnijih postova koje je napisao, i kao ¹to rekoh, ako je napisao neki putopis to obavezno, bez obzira koliko je isti dugaèak, odale je  i pisan ovako ili onako(naravno ako ih je vi¹e odabrati najbolji) i nekoliko najboljih fotki
Pa eto UFF-e ,ja napis'o...sada je na drugovima "èlanovima" da razmisle,  a na vama adminima da vidite kako bi se to tehnièki najefikasnije dalo uraditi, sada me iskreno sve veæ malo vuèe na neko nekrofilsko raspolo¾enje, koje hoæu ¹to pre da odagnam, a usput, tek sam malo pre video onu gnusotu od rasprave koj se desila vezano za chat, gde sam u strtu poku¹ao da prekinem to i lepo zamolio ljude da preko PP-a rasprave ko je bio D¾i, ali ne oti¹lo se u efe, tako da sam i tamo moaro da napi¹em jednu muènu prièu...i sve ovo me sada jako umara...doviðenja,ako i  kada se ne¹to odluèi vezano za ovaj predlog, molim admine, da mi po¹alju ina PP  i automatski  E-mail...hvala u napred(jer jedno vreme  neæu poseæivati sajt, )

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

paaa ja ne bih brisao postove nazalost preminulih clanova, ali da im se oda nekakva vrsta pocasti na forumu, slazem se

Hohštapler

Nema smisla brisati postove...
to su njihove rechi...
ono shto su rekli i uradili ne treba se zaboraviti...
a u temama bi ostale rupe..
a da se napishu zasebne teme i podsecanja na njih, to mi je ok.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Slaninar

Smrt nam je svima zagarantovana, sa tim se èovek mora pomiriti hteo ne hteo. U poèetku je te¹ko, ali vremenom ostaju samo lepa seæanja i ja ne bih voleo da se izbri¹u D¾igijevi postovi. Idu mi na kurac ovi novi potpisi sa njegovom gadnom facom, ne znam ni sam za¹to, kao i komentari tipa "Igor bi voleo...", al' postove ne bih dirao. Jedan od pravih, ludih novosadskih bajkera.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Definitivno nema smisla brisati postove.
Kao ¹to je neko napisao, ostale bi rupe u temama koje onda ne bi imale nikakvog smisla.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Slazem se za blog. Treba napraviti posebno mesto na forumu gde ce ljudi moci da procitaju vise o osobi ukoliko je nisu poznavali, a i verujem da ce i ljudima koji su ih znali biti jako drago da njihovi najmiliji imaju posebno mesto na manijacima.
Sto se tice poruka, to svakako ne treba dirati jer ipak su i oni, dok su bili medju nama, odvajali svoje vreme da sve to napisu.

Blog +
Brisanje postova -

Pop


"Грме танки џефердари..."


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

ma kakvo bre brisanje p[ostova to se nikad desiti nece bez obzira ciji postovi bili
ovo je okaceno samo da ispipamo "puls javnosti" na predlog za novi podforum za clanove koji vise nisu sa nama (iskljucivo za clanove naseg foruma a ne za sve koji su preminuli)

Gašpar


Lazic

#2292
@TOECUTTER71:
D¾aba nam sve kad me ti ¹trecne¹ svaki put, i sad si mi nenamerno naterao suze u oèi... Kad ka¾e D¾igi, slu¹aj stari, pa ti pravi¹ polukru¾no preko duple pune sa buksnom meðu zubima, nisi normalan, a je mu ka¾em, rugala se ¹erpa loncu...:(

Treba sve da ostane, da ne zaboravimo...

@Slaninar:
Iz istog razloga sam stavio D¾igijevu gadnu facu u potpis, da ne zaboravimo, majka mu stara, pa bio je naru¾niji, verovatno i najluði i najdivniji motomanijak svih vremena...



UFF


mali_zmaj

taèno sam upratio da neko nekome lupa minuse a da ja stvarno ne kontam zasto!? primjer èovjek stavi sliku svog ljubimca bilo motora bilo èupavog èetvorono¾nog...,èak ni¹ta ni ne komentari¹e i neko mu dune minus. pa jel moguæe da se ljudi mrze toliko da lupaju minuse eto bezveze,pa èak ni kad nisu prozvani ili ne¹to tako...,bezveze...
ali izgleda nisam upuæen u odnose nekih èlanova koji se i lièno znaju...     [neampojma]
jin-jang

Gašpar

Citat: mareskin poslato 13 Februar, 2013, 23:40

Mene ponekad interesuje na kojim porukama sam dobio +.
Ne ko mi je dao plus veæ na kojim porukama. Èisto da znam ¹ta je nekome bilo zanimljivo.


To èak ni ja ne znam. Mogu samo da vidim u kojoj temi je dat +/- i ko je kome dao.

mali_zmaj

tra¾io sam guzici èepa,jebem me radoznala !!!     [doh]
jin-jang

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl]

koji si  [kralj]


ne znam sta se bunis uopste kad imas total 4 minusa za poslednje 2-3 godine

mali_zmaj

ma ne bunim se malo mi su mi cudni neki odnosi...,a minusi...,jebe¹ minuse,i to je za ljude!!
jin-jang

Major

Citat: mali_zmaj poslato 15 Februar, 2013, 11:49
taèno sam upratio da neko nekome lupa minuse a da ja stvarno ne kontam zasto!? primjer èovjek stavi sliku svog ljubimca bilo motora bilo èupavog èetvorono¾nog...,èak ni¹ta ni ne komentari¹e i neko mu dune minus. pa jel moguæe da se ljudi mrze toliko da lupaju minuse eto bezveze,pa èak ni kad nisu prozvani ili ne¹to tako...,bezveze...
ali izgleda nisam upuæen u odnose nekih èlanova koji se i lièno znaju...     [neampojma]

Ja pratim vec nekoliko dana sumljiva lica, sumljivih morala.. spisak je sve manji i manji i verujem da cu pronaci krivca..