Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Predlazem da se odrzi testiranje. Posto je ovo motoforum i nije mesto za emotivne humane pickice isto tako ne bi trebalo ni da bude mesto za muskarcine koje nemaju osnovne vozacke sposobnosti. Takodje i osnovno poznavanje mehanike. Tako da npr ne mogu da bubudu clanovi ivalidi koji nemaju 100km predjenih u sezoni, koji ne mogu da se popnu na motor bez pomoci i npr ne znaju sami da zamene plocice, ulje, filter, lanac i lancanik i slicno

Slaninar

Dozvoljeno uèlanjivanje samo osobama starijim od 60 godina, uz prisustvo oba roditelja!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 30 Novembar, 2016, 13:26
Predlazem da se odrzi testiranje. Posto je ovo motoforum i nije mesto za emotivne humane pickice isto tako ne bi trebalo ni da bude mesto za muskarcine koje nemaju osnovne vozacke sposobnosti. Takodje i osnovno poznavanje mehanike. Tako da npr ne mogu da bubudu clanovi ivalidi koji nemaju 100km predjenih u sezoni, koji ne mogu da se popnu na motor bez pomoci i npr ne znaju sami da zamene plocice, ulje, filter, lanac i lancanik i slicno
Lanac jo¹ nikad nisam menjao... ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2016, 14:40
Citat: Gavrolini poslato 30 Novembar, 2016, 13:26
Predlazem da se odrzi testiranje. Posto je ovo motoforum i nije mesto za emotivne humane pickice isto tako ne bi trebalo ni da bude mesto za muskarcine koje nemaju osnovne vozacke sposobnosti. Takodje i osnovno poznavanje mehanike. Tako da npr ne mogu da bubudu clanovi ivalidi koji nemaju 100km predjenih u sezoni, koji ne mogu da se popnu na motor bez pomoci i npr ne znaju sami da zamene plocice, ulje, filter, lanac i lancanik i slicno
Lanac jo¹ nikad nisam menjao... ;D
Mars sa foruma :)

balcan girl

kakva je humanost u zenskom rodu sad napala zmaja??? sta sam propustila???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

..pusti sad to, imamo zaplet u temi ¹ta ¹tampa ¹tampa, trenutno..

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane


Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

fuck sad sam na trenutak bila ti :D a oduvek sam htela da kad porastem budem uff :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

 [rofl] na zalost moras da se smanjis da bi bila uff  [rofl]

Lazic

Mislim da joj se ne bi dopalo... :D Da se smanji... :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Znas kako ubosni traze visoku curu bez sisa? Daj mi jednu produzenu bez mlijeka ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m


Lazic

Ti se vraæa¹ iz prodavnice, a jeeste, milion... :D

Nego na'vata li onaj cv ¹to su ti digle sa stola...? :D