Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

mogu da razumem zasto zmajeve teme `trigeruju` ljude ali ja nemam nista protiv njih s obzirom da uglavnom taj covek iznosi neprijatnu istinu, koja je ipak istina.....ili pak iznosi svoje misljenje za koje necu da mu sudim.
dokle god je sve potkovano cinjenicama ok sam totalno sa bilo kojom temom i tudjim misljenjem.

Gavrolini

Jbg ja nekako razumem da kad neko nema blage veze sa motorima onda nadje nesto drugo da kenja. Ali gde bas nas nadje, sto nije nasao forum pecarosa, lovaca, planinara, sakupljaca pecuraka ili jahaca magle. Kontam u mozda se nesto od toga i razume vise nego u motore.  Ali da se razumemo mene zabole kurac za te teme jer sam previse mator i pametan da bih se lozio na romper stomper, ameican history x i slicne price. A ovo mi je nekako bas takva prica. Najgore je sto se primate a on je aktivan u toj prici isto koliko i u moto...0 poena.  Niti je bio u ratu niti na nekim demostracijama, akcijama navijaca, moto zurkama, skupovima itd...jednostavno covek koji iz fotelje misli da zna nesto i ako nije doziveo nista. Nekad sam i ja bio mlad i glup da me on izbaci iz takta. Sad mi ga je ipak malo zao. I nemojte da ga banujete. Njemu virtuelni svet sve. Ne moze kao mi normalni da ugasi komp i ode sa drustvom na pice jer on drustvo nema.

Glava Dole


zVuk



... ja mislim da je veci problem u ovima sto im smetaju zmajeve pilicarske provokacije, a nemogu da odole da ih ne procitaju......

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 28 Jun, 2016, 09:20


... ja mislim da je veci problem u ovima sto im smetaju zmajeve pilicarske provokacije, a nemogu da odole da ih ne procitaju......



Tako i ja ne volim Farmu ni Parove, pa ih zato i ne gledam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Slaninar poslato 27 Jun, 2016, 17:48
P.S. Otkad ti je istekao ban, ja opu¹teno mogu da pi¹em i VOJVODINA REPUBLIKA po forumu i da ne skupim minusa za ban - sve ljudi potro¹i¹e na tebe!  :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Na svu sreæu da sam sam u kancelariji... ;D

Darko

e  , jedno pitanje informativno ...

kada neko mene ignorise , i ja otvorim novu temu , u kom trenutku ce taj neko moci da pogleda temu koju sam zapoceo ? odmah po otvaranju , ili kad neko treci,peti,sesti  odgovori u toj temi , ili nikada ?i da li je to u bilo kakvoj vezi sa tim da li je on na mojoj ignor listi  ?


TEEfqd

Citat: Gavrolini poslato 28 Jun, 2016, 02:32
Jbg ja nekako razumem da kad neko nema blage veze sa motorima onda nadje nesto drugo da kenja. Ali gde bas nas nadje, sto nije nasao forum pecarosa, lovaca, planinara, sakupljaca pecuraka ili jahaca magle. Kontam u mozda se nesto od toga i razume vise nego u motore.  Ali da se razumemo mene zabole kurac za te teme jer sam previse mator i pametan da bih se lozio na romper stomper, ameican history x i slicne price. A ovo mi je nekako bas takva prica. Najgore je sto se primate a on je aktivan u toj prici isto koliko i u moto...0 poena.  Niti je bio u ratu niti na nekim demostracijama, akcijama navijaca, moto zurkama, skupovima itd...jednostavno covek koji iz fotelje misli da zna nesto i ako nije doziveo nista. Nekad sam i ja bio mlad i glup da me on izbaci iz takta. Sad mi ga je ipak malo zao. I nemojte da ga banujete. Njemu virtuelni svet sve. Ne moze kao mi normalni da ugasi komp i ode sa drustvom na pice jer on drustvo nema.

on kenja u podforumu opste teme. a u opstim temama svi opste

Gavrolini


Lazic

©to se mene tièe, voleo bih da ne kenja nigde, al' to sam samo ja... ;D

Bori¹a

Citat: Darko poslato 29 Jun, 2016, 13:57
e  , jedno pitanje informativno ...

kada neko mene ignorise , i ja otvorim novu temu , u kom trenutku ce taj neko moci da pogleda temu koju sam zapoceo ? odmah po otvaranju , ili kad neko treci,peti,sesti  odgovori u toj temi , ili nikada ?i da li je to u bilo kakvoj vezi sa tim da li je on na mojoj ignor listi  ?



u trenutku odmah... samo sto nece videti poruku jer ce pisati 'ova osoba ignorisana'

Glava Dole

Jel ima neko problem sa forumom i novim porukama? Bio sam danas i lazic i uff i boban i jevta... i prikazuje mi njihove neprocitane poruke a kad udjem na profil i svoje privatne sve je ok... pa cas se vrati na moje neprocitane i opet na tudje... sve bilo ok, ostao upaljen forum, vratim se iz grada ono izlogovan kad sam osvezio stranu... ulogujem se opet i pocelo ovo da se desava...










El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Darko


UFF

dobro je dokle god ne moze da se pise kao neko drugi, sredicemo uskoro bar se nadam :D

Glava Dole

Ajde deco da vidimo ko nije bio dobar... jedan po jedan ;D [rofl]



sremac

ja sam ti, imenjaci smo dodu¹e, al sam 6g stariji :D

budala na leru, mudonja u kontra smeru