Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

jaooooj breee :D :D ajde da se zadrzimo na tome da ne volim bez ulazenja u detaljeee trajaæe predugaèkooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko


balcan girl

se¹æemo jednom uz pivo pa æemo da krenemo sa prièom od kulina bana do petra pana :D :D :D :-* [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Milos96 poslato 12 Januar, 2016, 20:02
Sta je ovo odjednom, otkud ove reklame i sto se slova ovako zacrne?



Deinstaliraj internet ekslorer ? :D
! No longer available

Glava Dole

Ma resen problem, proradio avast i obrisao ta sranja, bas nasao 2 browser add-onsa, nesto na tu foru, prvo nije hteo posle obrisao nekako i sad sve radi ok... a antimalware nasao 13 gamadi(nevezano za ovaj problem al eto sta se sve nakupi a sto samo antivirus ne detektuje... jebali me zabranjeni sajtovi [rofl] )

Glava Dole

Id bre u kurac krasni, sta je ovo aahahhah ja nisam ni otvarao, mislio neki dosadni 'kako uraditi' tutorijal a kad otvorio... iznenadjenje hahhaha :D Pljuus :D

Bori¹a


mkt


eclipse4

da vidi kad je crveno slovo da ne radi slucajno kad ne treba da radi...

bigbad86

Sta bi sa onom temom ili podforumom Pravna zastita?

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 21 Februar, 2016, 19:19
da vidi kad je crveno slovo da ne radi slucajno kad ne treba da radi...

imam crkveni kalendar sa push notifikacijama [rofl] [rofl]

Darko

primetio sam da u podforumu kladionica ne moze da se otvori nova tema .  ocigledno je da  Radanovic nece vise da brine o kladionici , pa ne bi bilo lose da sa omoguci postavljanje novih tema u tom delu , da mi svi zajedno mogli da vodimo rezultate kladionice tamo , da ne bi trpali u podforum gde je mesto gp trkama 

Hohštapler

Citat: Darko poslato 21 Mart, 2016, 15:24
primetio sam da u podforumu kladionica ne moze da se otvori nova tema .  ocigledno je da  Radanovic nece vise da brine o kladionici , pa ne bi bilo lose da sa omoguci postavljanje novih tema u tom delu , da mi svi zajedno mogli da vodimo rezultate kladionice tamo , da ne bi trpali u podforum gde je mesto gp trkama 

Ne treba svi, treba jedan ko je spreman da preuzme - ako neæe niko ja æu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Darko


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

PECA BMW

Citat: Joker poslato 31 Mart, 2016, 11:35
Ne radi Kalendar...

ti posaljem jedan  ? ima sad dele ove stranke u predizbornoj kampanji , bi ti zidni ili onaj dzepni mali ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Joker

Zidni, ali sa Vucicem u prirodnoj velicini, ako nije problem.. :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic