Glavni meni

CBR Forum mi zagolica mastu...

Započeo dr32, 17 Maj, 2012, 23:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


nano

mojne se primas niko te nije prozvao, diskutujemo... Ko sto rekoh nisam mislio na cbr sto je stavio kiza ima dosta takvih... Nego verovatno je mislio na onu sto je "orlovi" preradjivao bese maske od suzukija sa farovima u usisu... Pretrazio sam al ne mogu da nadjem temu  :'(

neuromasser


nano

e da orka jbt, znao sam da je neki kit al  [rofl] [rofl] [rofl]

FANTOM

  Dachmen:  Ha ha jel si imao da nadjes goru fotografiju tog Srada pre prerade  :)   xe xe  ne voli Srada pa to ti je  :)  inache mnogo prichas,a sporo radis stize ti danas jos fibera za podrep za mene    [thumb_up]
 
  neuromasser i nano :   Ha ha e znao sam da si odma milio na Orku .....  znachi taj motor je 5 puta bio lepsi u originalu ...   [doh]  , ali dobro ne moze svako da uradi sa stilom nekad mora da bude i malo "Gedora tuning" ...   [rofl]

KIZA73

Citat: neuromasser poslato 24 Maj, 2012, 04:25
Mislis na ovu temu? http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7587.0.html

Samo sam na searchu kucao "orka" :D
E, to je to...Covek uzeo hondu u extra fabrickom stanju i posrao se po njoj iz sve snage.
Ja na mom ne bih dirao masku i stranice ali rep mi je postao gadan. Nekako mi ne prijaju ocima ti nepotrebno masivni repovi.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Havarisan

Citat: KIZA73 poslato 23 Maj, 2012, 02:11
Evo malo parite oci na rep i ispod repa  ;D Da imam kinte za bacanje uradio bih ovo. Inace, odradio ga je: www.janjke-prerade.com
ovaj se jos uvek vodi na mene.

Kico

Citat: neuromasser poslato 24 Maj, 2012, 04:25
Mislis na ovu temu? http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7587.0.html

Samo sam na searchu kucao "orka" :D

Ovo je covek  radio po porudzbini, musterija je uvek upravu pa i kad pravis nakazu od motora.... ;D

KIZA73

Citat: Kico poslato 24 Maj, 2012, 15:14
Citat: neuromasser poslato 24 Maj, 2012, 04:25
Mislis na ovu temu? http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7587.0.html

Samo sam na searchu kucao "orka" :D

Ovo je covek  radio po porudzbini, musterija je uvek upravu pa i kad pravis nakazu od motora.... ;D
Ma da se ja bavim prepravkama i da mi dodje retard bez ukusa i trazi da mu unakazim motor, odbio bih. Nigde na tom motoru ne pise da je musterija tako trazila, ali zato kada neko pita ko je radio prepravku svako ce reci, orlovi. E, pa ako drzi do sebe treba da izbegava ovakve projekte ili makar da neku sugestiju musteriji. Ako je prihvatio da pravi ono govno onda ni on nije daleko od musterije.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

dr32

E da ne kvarimo temu, "orka" je ruzna ko sam djavo,a majstor radi za pare tako da svira kako musterija narucuje. Pa dr Colica bi po tom principu trebalo ubiti,ovaj unakazio motor,a sta radi onaj?? nego da ne kvarim temu... Ne znam dal ste nekad pratili sta braca Brazilci rade,ja im se divim do imbecilnosti (i po pitanju prerade motora,a vala i za plasticnu hirurgiju,al to je vec druga tema). Gledajte,uzivajte,placite... ne znam sta da kazem... Ja sam se zaljubio  [balavi]


[attachment deleted by admin]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF


Kengur


dr32

Pa i maska,a i farovi,ovi su malo retro,al ipak dobro stoje. Sad je pitanje od cega je far? Cini mi se od stare R6 ili R1,nisam siguran. I jos bitnije od cega je oklop??? Ostalo nema sta da se dira,sem mozda prednje/zadnje viljuske.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

ma hocu bre samo ovaj rep i izduv
jebe mi se bas za masku i farove i moji su mi lepi

Kengur

Farovi mislim da su r1 00/01

Ovaj rep izgleda do jaja! Seo bi na Fa ko budali samar...

dr32

Cini mi se i da je gornja maska od te R1,al stranice ne provaljujem.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

KIZA73

Citat: dr32 poslato 25 Maj, 2012, 00:47
Pa i maska,a i farovi,ovi su malo retro,al ipak dobro stoje. Sad je pitanje od cega je far? Cini mi se od stare R6 ili R1,nisam siguran. I jos bitnije od cega je oklop??? Ostalo nema sta da se dira,sem mozda prednje/zadnje viljuske.
Au bre ala ti imas visoke kriterijume. Cuj, retro. Do sada je sinonim za retro bio okrugli far, a tebi je ovo retro. Pa od kako je uradjen prvi R1 sve se pravi na isti kalup, ne vidim sta je tu retro. Njuska u spic i zakoseni farovi ovako ili onako...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

dr32

Zasto Honda ne napravi ovako nesto ???


[attachment deleted by admin]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nano

mnogo bolje nego ona sa uglavljenom r1 maskom, auspluh ispod bolje ce izgledati

K0le

Citat: dr32 poslato 25 Maj, 2012, 22:53
Zasto Honda ne napravi ovako nesto ???

[balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
uuu da mi je novaca.. jedno 3 soma za makinu i jo¹ koja stotka za ovakvu preradu...