Glavni meni

Kako se ponasate kad vas policajac zaustavlja ili se sprema da vas zaustavi.

Započeo pit, 08 Decembar, 2010, 14:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Tehnika je sledeca. Ako je sve ispravno, i nisam napravio nikakav prekrsa....blaga kocnica, desni zmigavac, brzina nize, lagano usporavam i prilazim denoj strani puta kako bi se bezbedno zaustavio. Ako gosn policajac ne stane striktno ipred mene i rasiri ruke, lagano projezdim pored njega i posle par metara dodam gas i odem. U slucaju da sam po nekom osnovu neispravan, ponovim istu operaciju. Imaju tablicu pa nek pisu.....
Izuzetak je autoput...tu stvarno nema smisla, lako krenu i lako te stignu ili presretnu.
Uglavnom iz navike ih izbegavam po gradu..idem sporednim ulicama kad god mogu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Nesto posle srpske nove, za onog lepog vremena, vozikao se tu i tamo, skrecem levo iz Batutove u Bulevar ka Cvetkovoj pijaci, jos u raskrsnici hvatam desnu traku, gleda me saobracajac, dok se on smislio, progrmeo sam pored njega sa 100kmh... Dok se on smisljao, `oce kaki, nece kaki, gaaas... Naravno, odustao je...

Mad Max

u gradu uvek stajem, imam opremu ispravan pa zato i stajem. na putu kad izadje sa lizalicom, kultura, kocenje, saltanje, sredina, puta ( u slucaju da brzina nije preko 140-150) e dodjem do prve i tocak druga cao slepci. kad ne mogu tako, pokazem im da idem samo tetki lek da odnesem i vracam se brzo
Brzi od smrti, Jaci od bola

Milos

Nisam stao samo par puta jer sam isao prebrzo, ne bih stigao da pomislim na kocnicu a ne nesto drugo...
Inace im skoro uvek stajem jer sam ispravan, ali u 99% slucajeva u prekrsaju.
Bilo par puta i trocifreno prekoracenje i pustili me...

Nikad u zivotu mi nista nisu pisali osim za pojas u kolima...

ACO610

Sve  zavisi  od  situacije,  bilo  je  trenutaka  kad  im  nisam  mogao  bezbjedno  ni  stati  ;D ,

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ACO610 poslato 17 Februar, 2011, 01:38
Sve  zavisi  od  situacije,  bilo  je  trenutaka  kad  im  nisam  mogao  bezbjedno  ni  stati  ;D ,
Kao sto znate brzina nije opasna. Opasno je kada se naglo zautavis. Zato treba izbegavati naglo zaustavljanje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panta Zemunac

Ne znam ¹ta da ka¾em...èesto sam sa raskrsnice kod PC U¹æe (Dejtonka) skretao do sledeæeg semafora koji vodi prema samom U¹æu.
Veoma èesto su, ba¹ na tom potezu, kod ulaza na P poslovnog centa, pubovi...i uvek nekog trkeljaju. Mene, na motoru nikada nisu ni poku¹ali zaustaviti,,,zapravo, jesu bajkere koji su se tu parkirali, kupujuæi ¹tone ali nekog bajkera u prolazu, ma nikada!
Jbg, nisu marsovci veæ klasika saobraèajci!!