Glavni meni

Kulinarstvo

Započeo Panta Zemunac, 14 Maj, 2012, 21:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

zelenim mastilom u srcu mile jna split 88 jel tako nesto?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: balcan girl poslato 03 Februar, 2013, 15:24
zelenim mastilom u srcu mile jna split 88 jel tako nesto?
evo ti ideje

[attachment deleted by admin]

balcan girl

ma ja sam vec ko politikin zabavnik :D nemas frke :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Panta Zemunac poslato 17 Decembar, 2012, 17:03
A ¹ta sam jo¹, ono, hteo da vam ¾emka...

pa, da, dolazi zimaaa, duga i hladnaa...a a ja cu moju cenjenu ko¹catu pozadinu da smestim za ¹tafelaj, koji sam upravo izneo iz podruma, pa Jovo, negine ti terpentinski parfem u stanu!!



mozes li mi reci gde se kod nas moze kupiti venecijski ili venecijanski terpentin?

goranvojska

kod kineza tamo sve ima

Uncle Bob

KaraÐoka u najavi      Kara Ðoka serviran  [balavi]

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panta Zemunac

od poeza do poteza...i tako, sve se menja!

[attachment deleted by admin]

Panta Zemunac

Samo, molio bih, da one koji nemaju veze sa impresijom, utiske zadr¾e za sebe da im se, neko, ko se, slucajno razume, ne bi smejao! :-*

Normalno, dalekoje ovo od gotovog zilion poteza i premi¹ljanja!

CBRR1

Brate moj ker bolje slika od tebe,aj vrati se na kulinarstvo tj slike kulinarstva tvog... ;D

yamahar6dejan

ajd malo i ja da se pohvalim,ovo je moja bransa ;-)

[attachment deleted by admin]

Vlajko

Citat: CBRR1 poslato 25 Februar, 2013, 01:43
Brate moj ker bolje slika od tebe,aj vrati se na kulinarstvo tj slike kulinarstva tvog... ;D

Kad bi ti pokazao od èega ¾ivi moja drugarica u Kanadi  :o

apstraknta umetnost  [doh] treba to razumeti..

Zemunac..kaèi ti svoja mazanja..mo¾da se nekom dopadne  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Panta Zemunac

Jbg. Vlajko...nisam ja kriv ¹to njegov pas ima ¹ape a gazda ne, pa ne ume ni ovako!?!? :P

Nego,viðesmo li mi to nekoga novog, iz bran¹e na¹e!?! Hajde Dejane, raspali ti taj æumur pa nek dijete idu do ðavaola!


Ali evo jedne, i za na¹eg druga CBRRa koji se sem klasicnog realizma, ne razume ni u ¹ta dr.....je's da nije stigla ni do polovine rada, ulje je to,treba mu vremena za su¹enje podloge...

Panta Zemunac

Daj, pomagajte...kucam na latinici a posle se sve na formu pojavi na cirilici...KAKO da promenim taj''font''?

Nego,uðeh u prodaju kad tamo, kesica kao za supe alli unutra sos sa 4 vrste sira koji se umlati sa 2 dl pavlake za kuvanje,prelije preko pilecih grudi secene na kocke i za po sata gotovo!
Ajd da vidim i to cudo, mada ne volim dok sam ne zbrckam, te neke novotarije.
Zamazao tepsiju, ubacio pola kg grudi,zamutio kesicu i pavlaku i prelio. Ali posle pola sata, bacim pogled, tek pocelo da ¾uti, ubacim ti ja jo¹ dve ¹ake ¹ampinjona i jednu tikvicu, na krupno isecenu i malo origana....taman za jo¹ tih 10 min.
Stvarno sam se uznenadio ukusom, jes da sam palo vi¹e posolio jer nisam znao koliko je kesica slana ali ispalo je za medalju. Isekao ''ru¾u'' od kore paradajza i u centar zaabo list bosiljka (hteo sam ruzmarin ali nisam imao)....¹teta ¹to ne nepravi fotku, stvano je vredno tolikomlao truda 10 rabote i 30min rerne!
Kesica je oko 50 dinði!
Probajte!!

Gvozden

Probali pre par nedelja.... odlicna stvar! Slican i recept bio !

Vlajko

Jebo ti te kesice.. to su samo pojaèivaèi ukusa, boje i arome.. odavno sam i vegetu prestao da stavljam.. dovoljna je so i su¹eno povræe..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

CBRR1

Citat: Panta Zemunac poslato 26 Februar, 2013, 01:54
Jbg. Vlajko...nisam ja kriv ¹to njegov pas ima ¹ape a gazda ne, pa ne ume ni ovako!?!? :P

Nego,viðesmo li mi to nekoga novog, iz bran¹e na¹e!?! Hajde Dejane, raspali ti taj æumur pa nek dijete idu do ðavaola!


Ali evo jedne, i za na¹eg druga CBRRa koji se sem klasicnog realizma, ne razume ni u ¹ta dr.....je's da nije stigla ni do polovine rada, ulje je to,treba mu vremena za su¹enje podloge...
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=8923.0;attach=75050;image

nagradno pitanje sta je na slici,sova,lav,soko ili moj komsija brka..? ;D

Panta Zemunac

#196
DrMrPr CBRR...a ¹to lepo ne
saceka¹ da slika bude gotova, pa tek onda, ako i malo ima¹ smisla za vizuelnu estetiku, ne prokomentari¹e¹ koju.....

A, i gde mene naðe, koji be¾i od te¹kih pametovanja sa dr. na ovom forumu....


Nego...ova nam se Gospa polako menja...jbg, nemere¹ 5 odjedared...

eclipse4

pantooo zemunce,gde da kupim venecijanski terpentin?
slikar si trebao bi to znati...

[attachment deleted by admin]

Uncle Bob

Uh ajd da probam da pomognem ako ima neko sa Altine pored magacina Philip Morris ima privatna firma koja se bavi svim vrstama boja i premaza ja sam jedino kod njih nabavio bajc za Tre¹njevo drvo kad sam radio èamac bem mu mater izgleda da sam bacio njihovu vizitku.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

ja sam iz negotina,samo adresa bi mi znacila ili tel,da mogu da porucim :(