Glavni meni

Prerade klasika

Započeo Gašpar, 17 Oktobar, 2011, 18:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

A ja za Peru Ripanjca '94. godine uzeo vilju¹ku sa blatobranom za 100dm. Ili 150????
Država je najveći neprijatelj naroda

lord_oblivion

Taj R60 je vi¹e bober nego skrembler kao i ovaj domaæi R50.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 02 Decembar, 2011, 00:17
A ja za Peru Ripanjca '94. godine uzeo vilju¹ku sa blatobranom za 100dm. Ili 150????
Jes kad si ga omlatio bubom ko gospodina Rajkovica (ne gospodin Rajkovic iz munze nego iz maratonaca)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Citat: revolution poslato 02 Decembar, 2011, 09:47
Citat: misa-pei poslato 02 Decembar, 2011, 00:17
A ja za Peru Ripanjca '94. godine uzeo vilju¹ku sa blatobranom za 100dm. Ili 150????
Jes kad si ga omlatio bubom ko gospodina Rajkovica (ne gospodin Rajkovic iz munze nego iz maratonaca)

Ba¹ tada :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

lord_oblivion

A, pa tad su bile druge cene  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa ja sam colog BMWa R60 kupovao za 1000 maraka....sad set blatobrana 1000 evra....ali proslo 20 godina
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Naèuo sam ne¹to da æe e(U)vro da crkne. Eto prilike  [watching]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

nece crkne nego ce prvo da nateraju sve da prodaju evre i kupe svajcarce i dolare...a onda ce da zavrnu i ostave evro gde jeste.....ponavljalo se kroz istoriju vise puta....roling.....prvo kupis sto vise nafte a onda bombardujes irak i prodajes naftu po suludoj ceni..kad vidis da jos neko (recimo Libija) takodje prodaje naftu po suludoj ceni, ti onda bombardujes i njih. A kad vidis da i rusija prodaje naftu po toj ceni, zamolis je da digne cenu naftnog gasa toliko da skoci i traznja nafte...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 02 Decembar, 2011, 20:08
zamolis ;D
Jok ce naredis rusima....oni se ne bi setili da imaju cime da se kurce
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Bila bi to zanimljiva igra crvenim dugmicima  [djavo] [djavo] [djavo]

zmiya


zmiya

#52
 :o

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


zmiya

beciklo nije moje,uzi ga..