Glavni meni

Dilema oko kupovine prvog skutera

Započeo drager95, 07 Maj, 2012, 17:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Plazma Keks poslato 07 Maj, 2012, 23:04
nije mi on dao minus nego majorsoul, a ja sam njemu dao minus jer je on meni dao minus, a da on meni nije dao minus ja njemu ne bih dao minus i onda niko ne bi dobio minus. ovako vi mislite da je tvorac teme nama dao minuse, ali gresite, kao sto rekoh, majorsoul je meni dao minus, posto ja nisam hteo da mu ostanem duzam, ja sam njemu dao minus....

Nisam ti ja dao minus. Dao sam ti minus u nekoj drugoj temi kad si i ti meni dao minus pa onda ja tebi minus pa ti meni minus i tako se izminusirasmo dok nam minusa nije ponestalo ;D
A ovde jok to neko od vlasti moze da potvrdi!

Plazma Keks

onda je to neko ko vozi automatik i ima skuter pa sam ga dirnuo

El Jefe

Riding a scooter is like eating steak and having sex at the same time. It's wonderful. -Mikey Teutul/American Chopper
Друштво за заштиту од животиња

zVuk

skuter je zakon za gradsku guzvu. -zVuk/MotoManijaci
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Plazma Keks poslato 08 Maj, 2012, 12:44
onda je to neko ko vozi automatik i ima skuter pa sam ga dirnuo

Cacnuo si ga ;D

Citat: Taraba poslato 08 Maj, 2012, 13:07
Sex je zakon, pogotovo kad je SM :D

Slazem se! ;D

Jefta

Citat: Plazma Keks poslato 08 Maj, 2012, 12:44
onda je to neko ko vozi automatik i ima skuter pa sam ga dirnuo
8)

nano

Kupi ti lepo onu RS50 sto si stavio link il jos bolje 125, teras dve sezone, nece te smoriti sigurno. Ako ti je neko rekao da za prvi "motor" uzmes skuter ti njemu lepo pokazi  [srednjiprst], jer po meni voznja skutera nema veze sa voznjom motora... To je ostala prica iz onog vremena kad su svi pocinjali sa automatikom koji je vise motor nego sto ce skuterce ikad biti...



P.S.: Mada sam po pitanju RS jako subjektivan jer mama i tata nisu hteli da mi kupe kad sam bio mali  :'(  :'(  :'(

cone

aerox, sr50 ili runner od skutera ti preporucujem :) savet, da niposto ne uzmes skuter koji je kitovan, jer je to izdrndano do jaja i neces znati koliko je stvarno presao sa tim kitom pre tebe, niti koliko ce te sluziti dalje :) mrzelo me da gledam linkove, ali rekao sam ti otprilike sta da pogledas :)  [cheers]

Major

Citat: cone poslato 10 Maj, 2012, 03:58jer je to izdrndano do jaja i neces znati koliko je stvarno presao sa tOm kitom pre tebe, niti koliko ce te sluziti dalje :)


Koliko jedno slovce moze da promeni celu recenicu!!!  8)


nano

 [rofl] znao sam da ce neko to da uradi  [rofl]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti