Glavni meni

staklo fara za suzuki rf 600 r

Započeo Cvele_92, 04 Maj, 2012, 14:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cvele_92


UFF

napisao je odlicno
samo sto ne umeju svi da ukapiraju

idi tamo gde su ti ljudi ljubazniji i gde HITNO daju farove na poklon

ЯЭВОЛУТИОН

Dao sam minus zato sto meni nikad nije bilo puno ako mi bas treba......a i mlad je da se kurobeca...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 08 Maj, 2012, 04:29
nisam bre samo tzr ko zna sa kime ste me vi pobrkali ljudi ja sam bre 200 km i od beograda i od te tvoje borce
pa moji zive na 50 metara od tebe,i aj bre ne lazi vise ove ljude ovde,nego idi se vozaj na onom kiveju tvom..!!!!!!!!!!!!!!!!  [djavo]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cbrr1 poslato 08 Maj, 2012, 17:42
Citat: Cvele_92 poslato 08 Maj, 2012, 04:29
nisam bre samo tzr ko zna sa kime ste me vi pobrkali ljudi ja sam bre 200 km i od beograda i od te tvoje borce
pa moji zive na 50 metara od tebe,i aj bre ne lazi vise ove ljude ovde,nego idi se vozaj na onom kiveju tvom..!!!!!!!!!!!!!!!!  [djavo]
Jesu kod tebe u kraju svi ovakvi....podzemne vose ili ..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

ma mali je indijanac,srecom nisu svi takvi...

Lazza

Ne dirajte malog, uzece od mene poklon far jer ga jebavate ! :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1


ЯЭВОЛУТИОН

A jesi li njegov traktor hteo da uvalih Gixeru za one njegove skalamocije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

da,ali sam shvatio da je moj traktor mnogo vredniji,ako da i tatinu rizlu onda mozda i pristanem...  [dancing]

ЯЭВОЛУТИОН

Rizlu imas
Licnu kartu nemas
Bogami ces nocas
u stanici da dremas
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Cvele_92

blago vama ,ko bre vozi kiveja ,blago tebi :))) hahahahahaah nisam nista smesnije cuo

nano

oces da kazes da imas nesto protiv ljudi sto voze kiveja? to ti je smesno??? sto neko vozi kiveja? A BRE?

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 10 Maj, 2012, 03:19
blago vama ,ko bre vozi kiveja ,blago tebi :))) hahahahahaah nisam nista smesnije cuo

ma kada bi samo znao ali samo znao da vozis kiveja bio bi srecan,nego indijanac ne zna pa zela...

Cvele_92

sta bre oces od mene nije smesno vozio sam kiveja od drugara ali ocu da kazeem da si me ocigledno pobrkao sa nekim  

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 10 Maj, 2012, 21:45
sta bre oces od mene nije smesno vozio sam kiveja od drugara ali ocu da kazeem da si me ocigledno pobrkao sa nekim  
a vozio si kiveja,pa ja to i kazem,i to tudji motor,jer i nemas svoj,aj mojne da lozis ljude vise...

Cvele_92

alo ljudi alo alo ja nisam iz vaseg kraja niti sam iz novog sada niti iz beograda niti iz borce ja sam iz okoline jagodien i imao sam jedan skuter i jamahu tzr i pezo jet force ako en verujes dodji proveri

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 10 Maj, 2012, 21:53
alo ljudi alo alo ja nisam iz vaseg kraja niti sam iz novog sada niti iz beograda niti iz borce ja sam iz okoline jagodien i imao sam jedan skuter i jamahu tzr i pezo jet force ako en verujes dodji proveri
alo bre napisao sam ti,moji su iz okoline jagodine,ja sam tu rodjen,studiram u bgu,znam te jos u pelenama kada si bio bre,ulica ispred tvoje Mira I Dragisa su mi roditelji,znas ih ti odlicno,nemoj da lazes ljude,tek si neki dan probao od malog kiveja i sad se kurcis da si bajker,aj pali bre..  [zvizdi] [policaja]

UFF


AndreyRR