Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Nije lo¹ LC. Od svih kineza najkorektniji.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx

Valja li Chieftec GPM-750C ? Ili neka druga preporuka od 750W ?

Bori¹a

Citat: Taraba poslato 05 Januar, 2016, 23:58
Nije lo¹ LC. Od svih kineza najkorektniji.


jeste kinez ali meni je terao i proslu konfu jer nisam hteo da ulazem... i na sk mi rekose da moze i ovu i umesto da kupim neko drugo napajanje ja sam ulozio te pare u ostatak hw-a

Glava Dole

Citat: perlx poslato 06 Januar, 2016, 00:53
Valja li Chieftec GPM-750C ? Ili neka druga preporuka od 750W ?

Gde moze chiftec da ne valja, ja imam chiftec od 550w i taj nema sta nije preziveo, radi vec 7-8god i sad jos tera komp sa grafickom 4870(dva sestopinca idu u nju,d akle lepo ume da povuce), cetvorojezgreni procesor itd... ja imam u svom kompu corsairovo od 750w(preko vrlo popularni al kod nas bas slabo, seasonicova platforma, dakle najbolja napajanja sveta, samo garanciju sam dobio 7god, tad je placeno 13700din, pise 750w a gledao sam neke testove ranije da su iz njega izvukli cak 900w dok je kod kineza obrnuto, daju dosta manje nego sto pise plus kad crknu desava se da povuku i druge kompnente sa sobom itd).

U glavnom sa tim chiftecom mislim da ne mozes da pogresis... koliko vidim cak je i modularno(mozes da stavis kablova za periferiju koliko ti je potrebno a ne da ti se vuku neiskorisceni po kucistu).



A sto se LC Powera tice i ja sam takodje cuo preporuke za njega, jeste kinez ali dobar kinez, ne neki bzv chunga lunga

perlx

Ume i Chieftec da ne valja, stoga pitanje za konkretan model.

Ugradio sam LC Power u par slabijih konfi, rade vec godinama bez problema

UFF

dragane jebo te osigurace i instalaciju koji se sjebu zbog jednog kompa
i jebo te wd green kupi neki ssd

a napajanje najjeftinije sa najduzom garancijom kad vec neces da se otvoris
ciftek je nekad bio brend a lc najbolji od najjeftinijih vec dugo vremena

Glava Dole

WD green i blue za podatke kao sekundardni, za sistem samo black edition(ja imam u svim kompovima WD black edition, cak je i ovaj od 2TB koji sam uvek koristio samo za podatke je black jer je glupo uzeti nesto sto nece lepo raditi kao sistematski ako nekad zatreba zbog male ustede u novcu), a kupovinu SSDa planiram vec dugo al dzabe uvek se nadje nesto prece, najbolja kombinacije po meni SSD samo kao sistematski primarni(nema potrebe ni za nekim velikim kapacitetom, naravno bolje sto veci ako finansije dozvoljavaju) i neka grdosija od obicnog kao sekundarni za sve ostalo i super...

UFF

ma i taj black je kurac ziv evo meni juce umro jedan, sreca imam ih jos par kom

Lazic

ne igram igre godinama, ali muka me naterala da zavirim ovde, tra¾im torente za fifu 2k16 i nba 2k16...

Pomagaaaaaaajteeeeeee... ;D

Ili bar 15 pa æu da la¾em da nema 16... ;D

Bori¹a


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Laziæ poslato 07 Januar, 2016, 21:51
ne igram igre godinama, ali muka me naterala da zavirim ovde, tra¾im torente za fifu 2k16 i nba 2k16...

Pomagaaaaaaajteeeeeee... ;D

Ili bar 15 pa æu da la¾em da nema 16... ;D
Мора торент? Хоћеш директан линк са хостера? 9.6 гб. (Super Deluxe Edition PrePack FitGirl)

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Januar, 2016, 03:56
ma i taj black je kurac ziv evo meni juce umro jedan, sreca imam ih jos par kom

+1

Koliko sam shvatio kod nas dolaze bez kontrole kvaliteta i bez kutija - taj deo ostavljaju kupcima. Kupim disk i on pravi buku. Bez bed sektora, OK brzina, ali lupa. Kao da non stop parkira, pa pokreæe glavu. Kad sam sve probao, odnesem na reklamaciju i èovek mi ka¾e: "napi¹i da nisi zadovoljan, ako napi¹e¹e kvar testiraæe ga i odbiti". I to kad sam objasnio ¹ta je problem.


SSD ubrza uèitavanje. I operacije koje koriste puno ke¹ memoriju. U igri to obièno znaèi br¾e uèitavanje nivoa. Vredi li to doplate koliko ko¹taju, pored obiènog diska? Meni jo¹ uvek ne. I SSD ne voli torrent na primer.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

ssd preporucuju za sistem jer brze dize...

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 08 Januar, 2016, 11:32
ssd preporucuju za sistem jer brze dize...

Meni tih 30 sekundi vi¹e znaèe SVE  AAAAAAAA   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 08 Januar, 2016, 00:44
baci oko ovde... https://www.skidrow-games.com/


bacao, na¹ao samo viruse... :(





Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 08 Januar, 2016, 03:14
Citat: Laziæ poslato 07 Januar, 2016, 21:51
ne igram igre godinama, ali muka me naterala da zavirim ovde, tra¾im torente za fifu 2k16 i nba 2k16...

Pomagaaaaaaajteeeeeee... ;D

Ili bar 15 pa æu da la¾em da nema 16... ;D
Мора торент? Хоћеш директан линк са хостера? 9.6 гб. (Super Deluxe Edition PrePack FitGirl)
Mo¾eeee :-*

Bori¹a

ja skinuo gta5 sa skidrow-a radi odlicno...
probaj i na razor games

Lazic

probao... muæak...

zVuk

imas pogresan antivirus....:D....neki antivirusi vide crack fajlove kao virus i neda ti d'igras igrice.....tako da to mozda i nisu virusi.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Koristim Avast, nekad naðe "virus" u crack-u, nekad ne... Bilo kako bilo, kad naðe virus, ja ga ¹ibnem u vault, neæu da se zajebavam uop¹te.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Crack i jeste virus ako gledamo realno ali je pravljen da uglavnom utice samo na jednu stvar a to je igrica ali ne mora da znaci da uvek utice samo na njih