Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 14 Novembar, 2012, 20:40
da li ima neko torrent za assassins creed 3?

nadjoh neki torent na pajratbeju(ima ih 2 il' 3)....ne znam da li radi, videcu kad skinem........mnogo sporo ide.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jefta

NIje jos izasao za PC... Ako ne bude skupa mozda je i kupim u prodavnici

zVuk

kako bre nije izasao, kad tamo na onom linku sto sam postavio na prethodnoj stranici pise da izlazi danas za PC..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Da da 20 je datum izlaska. Ne znam ima li ios uvek validan crack. Ja skidam za ps3 sutra igram :)

UFF


AndreyRR


Major

Ako neko skida sa rapida evo linkova za Assassins Creed 3 za PC:

https://safelinking.net/p/871fbf2254

pass je: thegood1


zVuk

ovaj assassins creed 3 je....... sranje......imam utisak kao da igram bugarsku kopiju igre......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

meni se ni jedan AC nije svideo
skacem i veram se po granju kao u starim tomb rajderima

a ovaj sabanrr kome je hutman sranje bolje da ide da se rokne
za njega su onda samo pucacine sa jedinim zadatkom da ubujes sve sto se mrda
u nitmenu isto tako mozes da ih pobijes sve i predjes nivo ali je poenta da to uradis bez zrtava i da te niko ne vidi i ne cuje, maskiras se, otrujes itd
i to je upravo i draz igrice jer je u stvari sunjalica

Plazma Keks

malo su mi glupe ove nove akcije u igri, da ih mlatis rukama... klavirska zica i cao

Major

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2012, 11:46
meni se ni jedan AC nije svideo
skacem i veram se po granju kao u starim tomb rajderima

a ovaj sabanrr kome je hutman sranje bolje da ide da se rokne
za njega su onda samo pucacine sa jedinim zadatkom da ubujes sve sto se mrda
u nitmenu isto tako mozes da ih pobijes sve i predjes nivo ali je poenta da to uradis bez zrtava i da te niko ne vidi i ne cuje, maskiras se, otrujes itd
i to je upravo i draz igrice jer je u stvari sunjalica

Negde sam gledao review igre i spomenuse da su bas taj bitan faktor (sunjanje i maskiranje) sjebali u igrici.
A sto se tice AC igra je odlicna, jer isto moze da bude i sunjalica i rokacina i neka tomb rider varijanta.

Plazma Keks

hoces da kazes da su pljunuli na ono sto je predstavljalo hitmena?

Major

Izgleda. Nisam igrao jos uvek pa ne znam iz prve ruke, ali nadam se da nisu jer to je predstavljalo draz igrice i zbog toga sam igrao sve delove.

Major

Citat: zVuk poslato 21 Novembar, 2012, 11:40
ovaj assassins creed 3 je....... sranje......imam utisak kao da igram bugarsku kopiju igre......

Igrao sam juce nekih pola sata..pocetak je malo dosadan jer mnogo smara sa nekom bespotrebnom pricom i opet retardirano ucis sve ponovo, kako da skocis bla bla.. ali u sustini ima potencijala treba samo malko strpljenja :)

zVuk

ja sam igrao mozda oko sat vremena kad sam instalirao i vise nisam imao zelju da ga igram.....igram fudbal i basket
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jefta

Дајте те радне линкове за торенте за АС 3

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Malo su je usporili. Danas igrao jos malo i onako nema neke specijalne akcije. Vise prodje u kratkim filmicima nego sto se igra..

zVuk

to ti kazem.....gledas filmic, pa napravis sest koraka, pa opet gledas filmic, i tako u krug.........sranje
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gvozden

Evo malo live stream......Quake Live Turinir
http://www.twitch.tv/dreamhackql

Igraju za sve pare....