Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


con3

Imali nesto neko da preporuci a da ima radnju i da nije mracno mrzim da se ubijam sa zivuljkama po mraku ?

con3

Ili jos bolje da se organizujemo da igramo nesto u mrezi ?

con3

http://www.onlive.com/ skinete ovaj program i mozete da probate besplatno 15 min dosta novijih igara preko neta znaci nemorate nista da skidate samo se registrujete moze da radi i na android platformama


Plazma Keks

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 14:51
ne moze mgs da se igra na pc-u jer nemas dovoljno komandi
na wsad ga vodis a treba ti jos 4 takve komande da mu dok ga vodis okreces glavu i gledas u svim pravicma..
a cemu sluzi mis?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 14:27
@ major

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2012, 11:40
treba da das bar 450 evra za graficku i bar 200 za neki procesor koji ce to da tera, podrazumeva se da imas bar 8 gb jer ti pola od toga uzme windows

Covek je mislio ako hoces dobru grafiku na kompjuteru.
Neces za igraonicu da uzimas grafike i procesore najnovije generacije jer se uglavnom igraju igre koje nisu zahtevne.

Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 15:12
Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 14:51
ne moze mgs da se igra na pc-u jer nemas dovoljno komandi
na wsad ga vodis a treba ti jos 4 takve komande da mu dok ga vodis okreces glavu i gledas u svim pravicma..
a cemu sluzi mis?

Igrao sam MGS mislim prvi deo na kompu koji je izasao, katastrofa kako ne mozes da se snadjes u prostoru. Totalno je drugacije kad prenesu igru sa konzole na komp.


Taraba

To su krivi oni ¹to portuju igre sa konzole na PC. Ima mnogo primera da su odliène igre upropastili prilikom konverzije na konzole.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

uopste se ne brinem sto necu igrati neke do jaja igrice na konzolama.
jbt, elder scroll's serijal, fallout, diablo itd, toliko puno igara da me bas boli patka da bacam pare i na konzolu

Major

Da nisam igrao MGS na konzoli verovatno bih bio u ubedjenju da je igrica [govance]

@ Plazma - Ko te bre tera da kupis konzolu  :P

Plazma Keks

niko, ali ne vidim poentu ubedjivanja sta je bolje za igranje komp ili konzola...

Taraba

©ta je bolje - kuæa ili stan?
Da li uzeti ili ne uzeti kasko osiguranje?
©ta je bolje - PC ili konzola?
[dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

 
Citat: Taraba poslato 07 Septembar, 2012, 15:58
©ta je bolje - kuæa ili stan?
Da li uzeti ili ne uzeti kasko osiguranje?
©ta je bolje - PC ili konzola?
[dunce]

KTM ili KAWASAKI... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

Taraba

To veæ nije za diskusiju.. nema poente :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 07 Septembar, 2012, 16:44
To veæ nije za diskusiju.. nema poente :D
necemo ni da diskutujemo verovacemo ti na rec :) reko si da kupujes kawu a imo si ktm-a pa ces biti merodavan da poredis, a ne ko UFF samo honda pa honda :)

DaChaS

Ma svako nek igra sta mu odgovara i za sta ima kesha ...jednostavno ....nisam iskljuciv uopste, ne volim ta zadrta razmisljanja koja su cesta u Srbiji....igram uglavnom na kompu posto uglavnom picim neki mmo ....ali cesto se zezam kod drugara na xbox i  Wi i super je za zezanje ...zavalis se u lazybag joypad i uzivanje

zVuk

smorili ste bre nacisto.....nego recite vi meni sta da igram....na PC-u
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

star wars jedi academy ;D

UFF

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2012, 17:11
Citat: Taraba poslato 07 Septembar, 2012, 16:44
To veæ nije za diskusiju.. nema poente :D
necemo ni da diskutujemo verovacemo ti na rec :) reko si da kupujes kawu a imo si ktm-a pa ces biti merodavan da poredis, a ne ko UFF samo honda pa honda :)

ako su japanci u pitanju za uff-a postoje samo dve fime yamaha i honda
i ide bas tim redosledom :)

ako ubacimo i evropu onda ktm i bmw

ostalo me bas i ne zanima previse (lazem ali za ducati i agustu nemam $$)