Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaChaS

ako si skinuo neku narodnu verziju BF 3 daj link za torent lakse mi kad znam da sve radi kod nekog

MILJAN

ko voli male stage igre tipa rayman ,sonic i sl. neka pregleda ovaj forum i poskida ¹ta mu traba
http://128bit.me/index.php?topic=23840.0
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

Citat: stilgar poslato 27 Oktobar, 2011, 11:23
Citat: Plazma Keks poslato 25 Oktobar, 2011, 19:11
offroad drive izgleda kao jedno veliko izdrkavanje!!! moram da instaliram voznje sa dzipovima najvise gotivim da igram. samo da veceras instaliram win7 64bitni jer sam kupio phenom 2 x4 965 i kngston hyper x ddr3 8gb 1,6ghz.
da da u tom izdrkavanju imas pogon na 2 ili 4 tocka koja sam menjas po potrebi slow and high brzine tj prenos i sajlu da se kacis na obliznje drvi ako ne mozes snagom motora da se iscupas i ma jos svasta i nemoj se cuditi ako se zaglavis bar po jednom u pocetku dok ne naviknes na teren :)
ma znam za to, igrao sam davno davno 4x4 evolution2 koji mi je bio najgotivnija offroad igirca koju sam dosad igrao.

aco.paun

Citat: mkt poslato 25 Oktobar, 2011, 19:20
el ima nako dobar torent za
Test Drive Unlimited 2
GameSpot Reviews - Test Drive Unlimited 2 (PC, PS3, Xbox 360)

Ja sam koliko se seæam taj test drive 2 unlimited kupio u tempu za nekih 500-600din, original igra. Jeste jeftinije da se skine, ali volim da imam bar neku original igru. [slomljenzid]

Plazma Keks

pre bih rekao da si kupio 1 a ne dvojku.. ako jesi, bas me cudi sto je tako brzo pala cena igrice

aco.paun

Ja sam pre neki dan pre¹ao dead space prvi i drugi deo na xbox360, igra je za svaku pohvalu, a sad sam krenuo da igram red dead redemption i odu¹evljen sam igricom, odavno nisam bolju igrao i preporuèio bih je svakom. Samo ne znam dal su specijalno igre za xbox360 ili mogu i na komp. A i moja preporuka za konzole, kupi¹ konzolu i igra¹ na tv-u sve igre, bez potrebe da unapreðuje¹ raèunar svake 2 godine, po¹to sam pukao za 5 godina skoro 2000e za gluposti oko kompa.

aco.paun

Citat: Plazma Keks poslato 28 Oktobar, 2011, 01:34
pre bih rekao da si kupio 1 a ne dvojku.. ako jesi, bas me cudi sto je tako brzo pala cena igrice

E moguæe i to, onda se izvinjavam, sutra æu da pogledam pa vam javljam. :-[

stilgar

Citat: DaChaS poslato 27 Oktobar, 2011, 13:01
ako si skinuo neku narodnu verziju BF 3 daj link za torent lakse mi kad znam da sve radi kod nekog
ne skidam igre sa torenta koristim astraweb i nzb fajlove. manje viirusa i uvek sacekam ispravnu verziju. prvo se pojavila neka ruska bez cracka a onda je reload odradio stvar( kazu da i ta verzija radi sa relodovim krakom ima je na www.gamecopyworld.com). Ako dolazis u bg poslom ponesi externi hard, 15 gb je igra na dva diska. Za one koji su uspeli da skinu igru a ista nece da radi, ako je reload verzija izbrisite iz imena direktorijuma ono malo TM (tamo gde ste instalirali igru) i igra radi. XP nije podrzan ne radi na njemu.

mkt

Citat: Plazma Keks poslato 28 Oktobar, 2011, 01:34
pre bih rekao da si kupio 1 a ne dvojku.. ako jesi, bas me cudi sto je tako brzo pala cena igrice
ja je igram sad  i izbacili su motore iz 2ke
nisam nesto odusevljen

Laki-zr


Plazma Keks

Citat: mkt poslato 28 Oktobar, 2011, 02:17
Citat: Plazma Keks poslato 28 Oktobar, 2011, 01:34
pre bih rekao da si kupio 1 a ne dvojku.. ako jesi, bas me cudi sto je tako brzo pala cena igrice
ja je igram sad  i izbacili su motore iz 2ke
nisam nesto odusevljen
onda necu ni da igram. seljaci, pa motori su bili vrh... ocekivao sam jos motora, tipa ducati 1098 i tako


Laki-zr

Citat: Borisa Motorisa poslato 28 Oktobar, 2011, 12:09
Evo malo screenshot-ova iz SBK2011
Imas li torrent da je ok ???

zivchany

Zna li neko za neku strategiju ali da nije previse zahtevna sto se tice politike i tih sranja....ono cepas vojsku i udri po komsiluku i tako  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

DaChaS


aco.paun

Citat: zivchany poslato 28 Oktobar, 2011, 15:05
Zna li neko za neku strategiju ali da nije previse zahtevna sto se tice politike i tih sranja....ono cepas vojsku i udri po komsiluku i tako  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Ima¹ C&C serijal, C&C Generals sa ekspanzijom zero hour, C&C Tiberium Wars, C&C Red alert i tako dalje. Ja sam se navukao kao srednjo¹kolac na C&C Generals Zero Hour i èak i sad volim da odigram neku partiju, to je èisto cepanje bez politike. A ima¹ i mnogo dobre strategije iz Total War serijala samo ¹to one traju dugo, tj. igraju se kampanje osvajanja teritorija.

Laki-zr

Skino sam  SBK2011 i nisam zadovoljan, jako se tesko skrece, lose kocnice, nemas kontrolu na motoru ...

mkt

los je definitivno
onaj stariji mi je bolji

Bori¹a

Citat: Секси Глиста poslato 28 Oktobar, 2011, 16:19
Skino sam  SBK2011 i nisam zadovoljan, jako se tesko skrece, lose kocnice, nemas kontrolu na motoru ...

Meni se svidja. Kod mene skrece dobro, ih bre lose kocnice, da vidis samo kako dize na prednji ;D
A za kontrolu, i mene isto malo jebe slajd kad u krivini dam pun gas, cesto je padanje
Mada navikne se covek ;)

Laki-zr

malo sam trenirao ali nije to,to jos nemam kontrolu nadam se da cu natrenirati i jako se nerviram morao sam jutros da jurim da kupim novu tastaturu sinoc stradala jedna :D