Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atila88

Tourist Trophy je ok voznja motora za PS2.

Koko

Citat: Atila88 poslato 21 Januar, 2017, 01:53
Tourist Trophy je ok voznja motora za PS2.

Nije ok, vec najbolja simulacije voznje motora ikad napravljena.  [thumb_up]  [klanjam_se]
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Atila88

Za PS2 jeste najbolja,dok za recimo PC dobra je Moto GP2,jeste matora igrica,ali dok ne udjes u stos teska je.Nekada sam igrao cesto Superbike 2001,najvise zbog Jamahe R7 :D

Glava Dole

Moto GP je stvarno teska, secam se rekreativne jos sa osnovnom il vrticem, jbmliga... bila neka igraonica u hotelu... ma svi smo se krsili kako krenemo... skoro skinem i instaliram moto gp 15... solidno uradjen, nema sta, al opet ista prica... 200 puta padnem dok ne zavrsim trku [rofl] Nema veze sa realnom voznjom motora :D Zato sto se simulacija tice vise volim automobilima, sto se voznje uzivo tice... motore normalno :)

PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 24 Januar, 2017, 16:02
Moto GP je stvarno teska, secam se rekreativne jos sa osnovnom il vrticem, jbmliga... bila neka igraonica u hotelu... ma svi smo se krsili kako krenemo... skoro skinem i instaliram moto gp 15... solidno uradjen, nema sta, al opet ista prica... 200 puta padnem dok ne zavrsim trku [rofl] Nema veze sa realnom voznjom motora :D Zato sto se simulacija tice vise volim automobilima, sto se voznje uzivo tice... motore normalno :)

dok ne naprave igru " popravi motor " ti si u bedaku . polako i to ce da izmisle , imaces zanimaciju preko cele zime :D

mozda te pozovu i da im pomognes u realizaciji projekta ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

[rofl]
Razmisljam sad... cudo jbte da takva igra ne postoji, nesto tipa ko GTA V, ides i nabavljas delove, moras da znas gde koji da montiras, majstorska radionica recimo pa zaradjujes pare... to bi bilo bas zanimljivo :D

Glava Dole

Sjebao sam se, ipak postoji... ovaj google je cudo :D
http://balkansimulacije.net/automehanicar-simulator-2014/

Odma trazim za skidanje :D Mada je do duse za automobile al za motore nisam nasao :D

Atila88

Ima za PC voznja Ride,ali nesto odradjena.

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Glava Dole

Igrao RIDE, kacio i nede screenshotove ranije :D

Ova automehanicarska igra i nije tako losa... dakle ideja mi nije bila losa, al vec me preduhitrili poljski inzenjeri, mada bi ja mogao da patentiram za motore :D
Potrudili su se, nema sta... nista ne moze preko reda, tipa da bi skinuo glavu moras i svaki sraf oplate izduvne lupam ponaosob pa nju pa glavu, cak i da ga razupcis redom, prvo PK kais i spaneri pa zastitni lim(i za njega svi srafovi), pa svaka remenica posebno, bregaste tek onda itd... ja sam ovaj auto rasturio dibidus, sad mu nije nista [rofl] Ima vidim i dyno, moze i probna voznja al nista od toga mi ne dozvoljava jer nista nisam ni uradio, samo sam ih rasturao malo iz zezanja da vidim kako su uradili delove u igri :D I prijatno sam iznenadjen :D








A ubacili i peglu, dobio sam poziv za popravku al mi treba 1500XP-a da bih uopste mogao da prihvatim posao dok za ove modernije ne treba nista... sta ti je pegla sunce ti, egzotika a nisu smeli da je daju kostinom malom na rasturanje [rofl]


Evo i torenta:
https://thepiratebay.org/torrent/16501538/Car.Mechanic.Simulator.2015.Gold.v1.1.0.2.ALL.DLC

Andreja

Probao igru i skapirao da je milion puta bolje da gledam mehanièarske tutoriale na jutjubu, jako mi je nezanimljivo da odvijam 16 virtuelnih ¹rafova da bih skinuo glavu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Al kad sam znao ko ce prvi da je proba posle one slike... priznaj da si celo vreme pokusavao da zaradis dovoljno poena da ti daju peglu da je raskupusas :)

Andreja

Ima skoro godinu dana, ako ne i vi¹e kako sam to drndao... Nisam ni prvi auto zavr¹io, deinstalirao sam igru, smara, mogu da mi daju i ¹est pegli, d¾abe :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ni mene nije privuklo da nastavim da je igram, sto jes jes, al sam ipak bio impresioniran time koliko su obratili paznju na detalje, od vesanja preko motora do karoserije :D

Major

Izasao novi Resident Evil 7. Samo da se pojavi pirat :)
! No longer available

TEEfqd


Andreja

Deluje zanimljivo, samo nisam skapirao da li ima¹ neki cilj ili se samo izdrkava¹ i radi¹ sve moguæe i nemoguæe stvari?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

kao sve ostalo u zivotu, u sustini nema neki cilj [rofl]

Major


eclipse4

ja ga skinuo pre dve nedelje i vise a jos ga nisam instalirao :(