Glavni meni

MENJAM BRE!!

Započeo Panta Zemunac, 06 Decembar, 2010, 18:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

posto sam imao i nissan patrola ... i to 3.3 :) ..
ne dugo ali dovolno da se upoznam sa cenama ...
nije to bash tako .. recimo njemu su sva 4 amortizera ista cena ... po 3300din
sto je recimo nishta u odnosu na jeepove koji su tipa 12.000din komad ... prichamo
o novim iz radnje ... i tako .. nije bash japanac toliko skup ...a i ne kvari se toliko
cesto ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

©to se tiæe cena delova...u pravu ste svi! Naime, dugo smo koristili predrasude u opisu neke marke! Ono, Srbin pokvaren, Bosanac glup, Crnogorac lenj...e tako i kod auta! Primer, plaèali ste amortizere koliko veæ!! Ja sam sve 4 bombe (hidraulika) menjao za po 50e org. franc. za Citro. Ima ih grèkih po 30e a mogao sam i samo da ih dopunim za po 10e!
Shvatite da svi modeli u klasi su slièni jer se proizvode po nekom njihovom dogovoru o trajnosti. HDI motori traju ne¹to du¾e ali zato im je i servis skuplji...opet izaðe na isto...postoje razlike ali nisu velike!
Ovde, na mojoj Xantiji, koja mi je treæa po redu, udobnost je vrh, oprema takoðe jer je preteèa C5.

Imam svojih razloga, koji se menjaju od potrebe. RSV mogu koristiti kada ¾elim ali ne mogu sa njim raditi ¹to je meni volja. Zimi sam baziran, nogu sam sjebao i auto mi je potreban da bih eventualno oti¹ao dva puta nedeljno do BGDa. Pa jeftinije mi je ta dva puta platiti taxi, nego odr¾avati auto. Ja sam sa svojim Xantijama proputovao stvarno mnogo km, sada ¾elim motorom a ne autom a za zimu mi je dovoljan i jedan, recimo Pe¾o 106, ma samo eto da stoji ispred ulaza. Nemam gara¾u, nemam alate, nisam vièan mehanici i evo primera, riknuo mi jedan xenon...kupio dva u kompletu i 10 dana kanim se otiæi do elektrièara da mi zameni jer se treba odvrnuti dr¾aè akumulatora i neke plastike...

Imam svoje poslove i trenutno mi treba ne¹to ke¹a, sa nekim bajkom ili manjim autom!

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Panta Zemunac

Veliki Tebra...mo¾e mali katanèiæ!?!

Sada menjam Ford Fiestu 1.2 OTTO iz '95...za neku kamilu!!

Kengur

Nema potrebe za katancem... Ubaci slike, mi cemo da prepravimo naslov.. ;)

Panta Zemunac

Va¾i se, samo da ga i¹amaram sa aparatom da ne stavljam sa moba...mada i on ima 5 MP! Jes, jak auto pa mu batre profi fotke!! [rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kengur

Mozes i drugu da otvoris ako ti je lakse pa cemo ovu zakljucati nije problem.