Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo

Motorex Legend. Ima i u Zemunu, Vrtlarska..

rboban

Da ne pametujem mnogo, jedan POUCAN link za  vozace R zveri,,,, [veryangry]

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=132

A moj trenutni izbor je MOTOREX.....
Ride It Like You Stole It

dzimika

sto se tice cene, bal ray i bardahl su ti cenovno najbolji, sve ostalo je preko 1000din za litar a bal ray ima da se uzme i na kanticu od 4l polusintetika, cena je bila oko 2400din dok je litar oko 800din, moja preporuka

Dr. Pop

Hvala svima , na savetu..
MK Arhangel

Lazic

Citat: johnynovak poslato 24 Januar, 2011, 01:03
sto se tice cene, bal ray i bardahl su ti cenovno najbolji, sve ostalo je preko 1000din za litar a bal ray ima da se uzme i na kanticu od 4l polusintetika, cena je bila oko 2400din dok je litar oko 800din, moja preporuka

to je dobra kupovina, za 600 kinti/liru krsteno ulje... I ja cu verovatno za kle...

SSZGO

Citat: rboban poslato 24 Januar, 2011, 01:01
Da ne pametujem mnogo, jedan POUCAN link za  vozace R zveri,,,, [veryangry]

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=132

A moj trenutni izbor je MOTOREX.....

mislim da je ovo sviranje Qcu, motor mu je prolupao jer nije sipao full sintetiku...

ostalih milion cinilaca cemo zanemariti, kako je vozio , koliko je vozio, sta su radili prethodni vlasnici itd itd itd...

na ovaj jedan tekst ima 10 drugih koji tvrde da samo ulje nije bitno koliko cesta promena ulja itd...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rboban

Ne zelim da se raspravljam, nisam u tom fazonu.....
Samo da napomenem nesto pa idemo dalje....
U pitanju je bio motor skoro nov, prvi vlasnik!
Sasa Kranjec visestruki prvak HR prvenstva...
Ride It Like You Stole It

Lazic

Dzaba mu sto je bio skoro nov, ako ga je taj opeglao 50-ak krugova po stazi... A to nije ni 100km... Samo kazem da je mogao da ga sjebe i skoro novog...

SSZGO

Ja sam cuo za vise ljudi da su imali prolupan motor skoro nov...

fabricka greska?

i drugo, ovo je motor za stazu, a tamo se malo drugacije vozi nego po ulici?

licno sam video ljude koji uniste motor glupostima u roku od nedelju dana, decko zavrtao R1 star 2 godine na hladno u blokadu, nedelju dana kasnije otisao motor...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzambo

Zasto ljudi to rade? Koja je poenta toga?

SSZGO

#50
Citat: Dzambo poslato 24 Januar, 2011, 11:36
Zasto ljudi to rade? Koja je poenta toga?

seljacka posla :)


nazalost isti momak je nesto kasnije zaginuo na istom tom motoru, secate se mostara 2009
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

Citat: Lazic poslato 24 Januar, 2011, 01:16
Citat: johnynovak poslato 24 Januar, 2011, 01:03
sto se tice cene, bal ray i bardahl su ti cenovno najbolji, sve ostalo je preko 1000din za litar a bal ray ima da se uzme i na kanticu od 4l polusintetika, cena je bila oko 2400din dok je litar oko 800din, moja preporuka

to je dobra kupovina, za 600 kinti/liru krsteno ulje... I ja cu verovatno za kle...

vise nego dobra kupovina, sa dve kantice imas za 3 zamene, a ulje je odlicno
za taj novac mozes kupiti samo Elf ili total ulje ali mineralno

WOLVERINE

Citat: johnynovak poslato 24 Januar, 2011, 01:03
sto se tice cene, bal ray i bardahl su ti cenovno najbolji, sve ostalo je preko 1000din za litar a bal ray ima da se uzme i na kanticu od 4l polusintetika, cena je bila oko 2400din dok je litar oko 800din, moja preporuka

  BAL RAY nije samo cenovno nego i sa kvalitetom naj bolje...   Evo broja tel gde se moze obezbediti BAL RAY ulje...  Milan 065/ 864-67-67

dzimika

ili pozove acu u motoland-u koji je i uvoznik bel ray ulja
http://www.motoland.rs/

UFF


Kengur

Citat: SSZGO poslato 24 Januar, 2011, 13:25
Citat: Dzambo poslato 24 Januar, 2011, 11:36
Zasto ljudi to rade? Koja je poenta toga?

seljacka posla :)


nazalost isti momak je nesto kasnije zaginuo na istom tom motoru, secate se mostara 2009

Bas tako... Moj pokojni drugar Shonka... Zavrtao je hladnu i crkla pa je radio gen kod Shube na B.Brdu... Ali taj motor je nesto mleo i kada ga je predhodni vlasnik kupio (isto moj drugar)... Inace, da poginuo je na mostaru 2009...
Ali da ne offjemo bzv, spam moze da se brise Ivane...

dzimika

par ljudi ga je pazario, izmedju ostalog mislim da je i acapn sipao i kazu da je dobro, cenovno izpod motula a mozda i kvalitetnije nego motul

SSZGO

Ja sam sipao svasta, ipone katana, yamalube, elf, bardahl,
od pre par dana u motoru je

motul 5100 polusintetika

a sledeci put ce biti verovatno belray ili motorex
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

#58

Repsol je dosta jeftiniji od drugih ulja u istoj klasi pa sam za sada jo¹ rezervisan. Pop@ Da li ih uvozite direktno i iz koje zemlje?
Cave ab homine unius libri

dzimika

dr.pop je dobro upoznat oko repsol ulja posto mislim da ih njegova firma prodaje a mozda i uvozi
ali kolko znam odlicno ulje a cena je malo manja od motula, otprilike kolko se secam u cenovnom rangu sa bardahl uljima