Glavni meni

Honda hornet 600,Aprilia Pegaso 660

Započeo GSXR1000, 11 April, 2012, 10:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Mo¾e na gej paradi inaèe je gotov ako se ovako provoza po Serbiji n!

UFF

Citat: pit poslato 01 Maj, 2012, 00:01
Citat: Kengur poslato 30 April, 2012, 23:57
Pusti ga, imao tezak vikend. Ti ga odrao sa autobusom, pit sa tdm.... :P :P :P

          Jaka stvar odrati Uffa... [rofl] :P

pa kad ne ume da vozi

UFF

Citat: srbac poslato 01 Maj, 2012, 00:07
Mo¾e na gej paradi inaèe je gotov ako se ovako provoza po Serbiji n!
taraba oces da mu objasnis ili cemo da sacekamo fotke da dokumentujemo?

GSXR1000


Taraba

Citat: UFF poslato 01 Maj, 2012, 00:11
Citat: srbac poslato 01 Maj, 2012, 00:07
Mo¾e na gej paradi inaèe je gotov ako se ovako provoza po Serbiji n!
taraba oces da mu objasnis ili cemo da sacekamo fotke da dokumentujemo?
Saèekaæemo fotke... bolje tako [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

bukmarkuj njegov post da ga ne trazimo posle serach na forumu je qrac


-------------------- edit
uh ovo je moj forum nisam trebao to da kazem  [facepalm]

Gvozden

Jel ta Rizla litra bivsi MArkusev bajk? Ti si srecnik koji je to pazario!? Pravi trkacki  [yahoo]

GSXR1000

Citat: KIZA73 poslato 01 Maj, 2012, 00:32
Jel prodata Aprilia?
Nije prodata.Strpljivo ceka svog novog vlasnika...

GSXR1000

Citat: Gvozden poslato 01 Maj, 2012, 00:32
Jel ta Rizla litra bivsi MArkusev bajk? Ti si srecnik koji je to pazario!? Pravi trkacki  [yahoo]
Nije.Nov je kupljen kod mog prijatelja u markos shopu...Prvi sam vlasnik,a verovatno i jedini...

Gvozden

#570
 markush je uzeo od Zeljka jednu rizlu pa je zimus nekom prodao....lepo ishao taj bajk..
Nego kad cete na stazu jbt.....steta da stoji takav macan..a i ovom cbru da pokazesh kako se vozi suza  ;D ;D
Rizla Suzuki

GSXR1000

Citat: Gvozden poslato 01 Maj, 2012, 00:52
markush je uzeo od Zeljka jednu rizlu pa je zimus nekom prodao....lepo ishao taj bajk..
Nego kad cete na stazu jbt.....steta da stoji takav macan..a i ovom cbru da pokazesh kako se vozi suza  ;D ;D
Rizla Suzuki

Potpuno isti je i moj ovakav.Nece taj motor ici na trke.On je za moju dusu,nedam ja moje mezimce da se muci.
Videcemo za dalje sta i kako.Moram prvo upisati faks i krenuti sa tom pricom kvalitetno...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

E kada sam ja voxio trke,ti nisi ni bio u planu jos si se
muckao u jajcima,a imao si srece da ih cale ne isprazni
u zbunje neko

Plazma Keks


CBRR1

Citat: Jefta poslato 30 April, 2012, 23:59
Нисам га ја одрао аутобусом. Ја сам одрао цбрр1 аутобусом до Раље :)
zaboravio da je decko pao i da je bio ducati sa mnom,a sta je bilo od ralje gde si bio nisi otisao kuci  :P :P :P :P posto sam te samo jednom obisao  :P :P :P :P :P

CBRR1

jbte tek sada vidim da nemam blage veze sa voznjom,gsxr molim te poduci me jos malo... e mojne bre vise da iznosis literaturu sa neta,jako si kontradiktoran,full si sa markosom,a nisi kuzpio rizlu od njega,a da si se upecao,verovatno bi i rekao da jesi...a sto se tice Bircanina on je za zivota bio Bog nad Bogovima sto se tice voznje [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] ali je to decko sve dokumentovao i pokazao svima svoje nadnormalne vestine,ali klinac od 19 god koji stoji pored motora i samo kenja i kenja kao umproforac,a takvih znam pun racku koji pricaju i pricaju i pricaju,voznja na stazi...svako ko je na stazi nije lud a da to nije snimio,ako si bio sa markosom to je uveliko dokumentovano,prikazi,a ako ti sebe prikazes na tim stazama,evo javno garantujem da sedam na motor dolazim za KG da ti popusim tuki...toliko od mene..!

GSXR1000

Citat: cbrr1 poslato 01 Maj, 2012, 11:44
,full si sa markosom,a nisi kuzpio rizlu od njega,
Koliko ti mlatis covece ! Da l ti uopste citas sta se pise ili tek onako opalis preko vrzine!?Neverovatno da se jos raspravljas samnom!?Ja sam mislio da sam ja teska osoba,ali si mi sada pokazao da sam i dobar u odnosu na neke ljude.
Sto se tice mojih voznih sposobnosti ne moram da se dokazujem ni tebi ni ljudima kao sto si ti!
Postoji i vreme i mesto za to,bice svega.

CBRR1


nano

ma pit bi vas odvalio na stazi sa tdm... obojicu...   [rofl]