Glavni meni

Honda hornet 600,Aprilia Pegaso 660

Započeo GSXR1000, 11 April, 2012, 10:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

losmi


GSXR1000

Citat: srbac poslato 11 April, 2012, 23:15
Nije to slucaj, poznajem Gagija 20tak godina....a  znam i tebe, zamalo da ti prodam Husqvarnu WR 250 zimus,......pozzzzz
Sorry onda druze.Sve cool.Secam se Wr-a.Pozdrav.

GSXR1000

Citat: losmi poslato 11 April, 2012, 23:31
jel to obrnuo cajger na pegasu?
Cemu ovakav komentar?Sve sto sam rekao povodom motora je tako.Moguca je svaka provera i NISAM takav covek da prodajem muda za bubrege!
Cilj mi je da prodam oba motora jer mi ne treba toliki vozni park.Eventualno ako bi prodao oba kupio bih jedan bolji i tu se prica zavrsava.
Cena motora je trenutno ovakva,sto ne znaci da ce biti i u buduce.Sa DOBRIM I RAZUMNIM ljudima se sve moze dogovoriti.
Zamolio bih sve clanove da se suzdrze ovakvih komentara kao sto je dao losmi.
Otvoren sam za bilo koji dogovor i pricu,ali ovo nije ljudski!

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Brate, ti ne shvatas da na ovom forumu ne postoji apsolutno ni jedna tema koja je ostala ozbiljna do kraja?  ;D

GSXR1000

Citat: Gaspar poslato 11 April, 2012, 23:49
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Brate, ti ne shvatas da na ovom forumu ne postoji apsolutno ni jedna tema koja je ostala ozbiljna do kraja?  ;D
Neka ovo bude prva ozbiljna tema na forumu ako je to moguce...
Vidim da je vesela atmosfera na forumu i to mi se svidja,izvinjavam se clanu srbac (doduse njegov post i nisam toliko ozbiljno shvatio),dok je losmi koliko vidim (posto je bez smajlica) bio ozbiljan u svojoj tvrdnji.
Koga interesuje moze bilo kada doci,pogledati,provozati motore,doneti svoj zakljucak na osnovu toga i odluciti-sve fino i ljudski.Stojim apsolutno iza svega sto sam rekao i mogu dokazati...
Cena je trenutno ova posto imam nekoliko ponuda od kojih su 2 ozbiljne,ako od toga ne bude nista onda cemo videti za dalje.

Gašpar


velja

©to misli¹ da bi ba¹ tvoja tema trebala da postane prva ozbiljna tema na forumu? ... a nisi proèitao ni pravila foruma.

Citat:
Pravilo 6: Svakom èlanu je obaveza da barem na jednu temu u oglasniku, meseèno, odgovori sa animiranim gifom maèke koja igra prikazanom ispod.


stilgar

#27
evo macke. da ispunim mesecnu obavezu.

[attachment deleted by admin]

UFF

Citat: GSXR1000 poslato 11 April, 2012, 16:53
Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 16:33
definisi full servis
Pod tim smatram da zamenim sve sto je potrebno da se zameni na motoru,ili ono sto je kriticno.
Posle svake sezone odvezem motor u 3t racing Balosava,oni provere motor i zamene sve sto je potrebno.Takodje na pola sezone odvezem motor radi kontrole.


znaci ako ne treba nista da se menja onda promene samo ulje i filter i to se opet zove full servis?   [neampojma]

Ivan1979

Citat: UFF poslato 12 April, 2012, 02:54
Citat: GSXR1000 poslato 11 April, 2012, 16:53
Citat: UFF poslato 11 April, 2012, 16:33
definisi full servis
Pod tim smatram da zamenim sve sto je potrebno da se zameni na motoru,ili ono sto je kriticno.
Posle svake sezone odvezem motor u 3t racing Balosava,oni provere motor i zamene sve sto je potrebno.Takodje na pola sezone odvezem motor radi kontrole.


znaci ako ne treba nista da se menja onda promene samo ulje i filter i to se opet zove full servis?   [neampojma]

Pa zar full servis nije celokupna provera svega i svacega kao i menjanje po potrebi  ulja,antifriza, vinjaka,,,  ako ne postoji potreba da se menja bilo sta ,znaci da je sve u redu  , zasto se to ne bi zvalo full servis kada je sve provereno ,utegnuto,zategnuto i po potrebi zamenjeno.  [neampojma]

I ja inace radim full servis bar jednom nedeljno,  i to je neophodan servis , ako ga ne odradim motor nece raditi a sastoji se od odlaska na pumpu i zameni vazduha iz rezervoara vinjakom  ;D

easy

ko ovde proda motor pravi je mani jakkkkk

AndreyRR

Ako si hteo ozbiljnost za oglas sto nisi okacio na limudo  ;D

GSXR1000

Ljudi ko ponudi nesto ovako,moguc bilo kakav dogovor.
Dajem i motore i kola i kuce i zenu i decu. :D Mislim da je zamena adekvatna!
Mora se nesto vako probati ove sezone!

[attachment deleted by admin]

UFF

Citat: nesic1 poslato 11 April, 2012, 17:03
ful servis - filter ulja i ulje, jel to

Citat: Taraba poslato 11 April, 2012, 17:10
To je valjda mali servis, tj. redovno odr¾avanje.

Citat: GSXR1000 poslato 11 April, 2012, 16:53
Pod tim smatram da zamenim sve sto je potrebno da se zameni na motoru,ili ono sto je kriticno.

Mozda sam ja lud ali ako su ti gume celave i diskovi i plocice potrosene i to zamenis to nije full servis, to cak nije nikakav servis vec jednostavno zamena potrosnih materijala (koje kako kazes menjas samo ako je kriticno) i koje si sam potrosio pa sam i menjas tako da to cak nije ni ulaganje u motorcikl :D ulaganje bi bila neka dodatna oprema koju nije imao kad je bio u salonu

Kad je zamenjena kociona tecnost i antifriz i na koliko ti ih menjaju?
Takodje me interesuje da li periodicno menjaju ulje u viljuskama ili samo kad procure semerinzi?

GSXR1000

Ovo sto se tice full servisa,mozda nisam iskoristio pravu terminologiju (jbga kratko sam na forumu).
Sa time sa hteo reci da motor nikada nije trpeo i da je uvek bio u tip top formi.I ono sto je bitno je da ce i takav otici sledecem vlasniku!

UFF

Pa tako i treba
to je valjda normalno jebem li ga

Nego ja pod full servisom podrazumevam zamenu npr antifriza, kocione tecnosti i ulja u viljuskama na svake 2 godine
antifriz i kocionu skoro niko nikad ni ne menja a ulje u viljuskama sam siguran da 98% ljudi menja samo kad im semering propisa

GSXR1000

#36
Evo za forumase jedna fer nagodba...
CENA ZA OBA MOTORA : 5150 e


losmi

druze bez ljutnje,ali reci za 14god star motor da je presao 11k km,je po malo smesno,to ispada ni 1000km godisnje zar ne?
uglavnom,srecno sa prodajom..

GSXR1000

Citat: losmi poslato 12 April, 2012, 13:17
druze bez ljutnje,ali reci za 14god star motor da je presao 11k km,je po malo smesno,to ispada ni 1000km godisnje zar ne?
uglavnom,srecno sa prodajom..
Ne vidim sta je tu cudno? Kazes da je to nemoguce? Drugo ja sam sa njim presao samo 2000 km za 3 god. Motor je uvezen 2007 god(pocetkom) ,ja sam ga uzeo 2008(negde u avgustu).Pre toga je imao samo jednog vlasnika u Nemackoj...