Glavni meni

moto stender

Započeo Panco.KV, 07 April, 2012, 21:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Custom stend ili ti stender za harlica  :D napravio sam a dal ce da valja neznam posto nisam moto majstor  [sutirakamen]








Panco.KV

Citat: Panco.KV poslato 12 Oktobar, 2013, 23:36
Custom stend ili ti stender za harlica  :D napravio sam a dal ce da valja neznam posto nisam moto majstor  [sutirakamen]








Posto je izvesni majstor trebao ovo da uzme juce pa nije pa danas se ne javlja celi dan i na kraju mi prekida poziv vise za njega nije za prodaju sada je cena ovog stendera po ceni materijala 20e.

Panco.KV

Citat: Panco.KV poslato 11 Oktobar, 2013, 14:35
Novi zadnji stender za BMW K1200s kao i za bilo koji u zavisnosti od velicine ulaza u tocak 60e.








I ovaj isti samo bez uloska posto su ulosci po marki motora nije za prodaju doticnom ni za 500e ali ni za 500e sada mu je cena izvini NJANJA molim te ovo je zbog principa i znam da si ti platio 60e ali ovaj je iz inata 30e .I nikom nista ne radim dok prvo ne plati i dobija proizvod od 3-5 dana.

Panco.KV


pit

Citat: Panco.KV poslato 13 Oktobar, 2013, 23:57
Citat: Panco.KV poslato 12 Oktobar, 2013, 23:36
Custom stend ili ti stender za harlica  :D napravio sam a dal ce da valja neznam posto nisam moto majstor  [sutirakamen]








Posto je izvesni majstor trebao ovo da uzme juce pa nije pa danas se ne javlja celi dan i na kraju mi prekida poziv vise za njega nije za prodaju sada je cena ovog stendera po ceni materijala 20e.


Panco ljudi se wezu za rec a stoka za rogowe...eto ti si  sad na tezi nacin utwrdio da je doticni stoka neopewana.Dobro je u swemu sto te nije uradio  za neku weliku cifru...mada je danas swaka cifra welika pogotowu kad do nje dolazis postenim radom.

Panco.KV

Meni je uvek obraz cist ne sekiram se . [thumb_up]

Panco.KV

#266
Nego idemo dalje u pobede ima jedam  zadnji za Sabac narucen ;)

Svarog


bikerboyz

Ajde mozes meni da napravis jedan kazi kad podatke da ti posaljem i kazi mi mozda malo glupo pitanje al koje boje imas?javi na pp

Panco.KV


Panco.KV

Citat: bikerboyz poslato 07 Novembar, 2013, 20:21
Ajde mozes meni da napravis jedan kazi kad podatke da ti posaljem i kazi mi mozda malo glupo pitanje al koje boje imas?javi na pp
Uradjen za tebe ali te nema 2 nedelja sa uplatom a nije tako dogovoreno  [nono]

Panco.KV


ljupche92

Udji na sliku i idi desni klikna sliku, i Copy Image URL, i onda paste ovde :D
ovako niko ne moze da otvori sliku, ako te nema u prijateljima :)
[cheers] [cheers] [cheers]

Panco.KV


ljupche92

Ma mora da hoce.. :D
Poslao sam ti pp :)
[cheers] [cheers] [cheers]

ljupche92

aaa pa ovo je snimak  [facepalm]
ee onda moras na Youtube da izbacis, pa onda link, drugacije nece [nono]  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

Panco.KV


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Panco.KV

Radi i Padock Stend  [thumb_up]

Panco.KV

Zima ide zar ovo jos niste nabavili za vaseg mezimca