Glavni meni

moto stender

Započeo Panco.KV, 07 April, 2012, 21:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Hvala Doktore za to imas jedan dzabe..........      MOSAAA [rofl]

Panco.KV

nista se ne preradjuje jel kod tdm900 ima dovoljno dugacak kanal da bi lepo uhvatio glavni nosac inace sam skinuo sa neta kako i sta se pravi u detalje sa bravljenjem da ne sklizne motor .Pokusaci da okacim na zid

UFF


Che

Citat: Panco.KV poslato 28 Novembar, 2012, 21:32
nista se ne preradjuje jel kod tdm900 ima dovoljno dugacak kanal da bi lepo uhvatio glavni nosac inace sam skinuo sa neta kako i sta se pravi u detalje sa bravljenjem da ne sklizne motor .Pokusaci da okacim na zid


Koji kanal?
Okaci sliku ovde.







Panco.KV

Stvarno nisam vest sa slikama nadam se da ce biti jasno ako vas nesto zanima ili je nejasno tu sam

Panco.KV


YoYa

http://xtcommerce.motorradteile-bursig.de/product_info.php?info=p169_Paddock-Racing-Stand-without-Adapter-Plate.html

i mene mnogo interesuje ovaj padock ,,mislim da je lagano izvariti donji deo ceo za tockicima,,,,,e sad ovaj mehanizam sa ruckom za dizanje je malo zeznut ,,kad bi imalo to posebno da se kupi ,,smajilo bi dosta cenu polu domace izrade,,
ima li neko ideju,,,i mozete li majstori da nam odate tajnu kako ste to odradili

Panco.KV

Ja bih rekao nego me UFF zakleo na cutenje  :D

YoYa


farbach

nacrtao i poslao na waterjet

UFF

nisam ja nikog zakleo bre
kacite detaljne slike svi sto ovo pravite
serujte

farbach

sinoc sam ga zavrsio, ali je jos dovoljno ruzan da nije za slikanje. Fale mi dva tocka, ovi u gvozdjari dobijaju tek sledece nedelje.
ne mogu da zakacim crtez u SolidWorks-u. Nesto je zabagovalo

Kanarinac

@Panco
Koja ce da bude cena ovoga sto prolazi kroz ram?

Panco.KV

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2012, 01:53
nisam ja nikog zakleo bre
kacite detaljne slike svi sto ovo pravite
serujte
Salim se ljudi koji vam je kkkk nije naivna stvar za napraviti svakome kome treba savet neka me okrene  na 062312693 ili skype Panco.kv. jel nije ovako za slike i uz slike objasniti.