Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

©ta je to, dve i po godine...



@Pa¹teta:
Iskreno reci da li su zaslu¾ili ne¹to vi¹e od ¹atora i kamila...

®or¾

Marko bio sam prisutan kao klinac,na nekom sastanku,kada sam bio u poseti æaletu u Bagdadu,kada je jedan veeliki pametnjakoviæ odavde,poku¹ao da ispadne duhovit,pa pitao jednog,izuzetno bogatog èoveka,¹ta bi se desilo da vam  nafta presu¹i,sa kamila ste uskoèili u Rolseve,tip ga je otresao kao slinu,vrlo pristojno mu je odgovorio," bez ikakvih problema vratiæemo se na kamile" tada nisam to kapirao kao danas. Oni su vrlo pragmatièan narod,pri tom su i raskrsnica svih velikih istoènih kultura, a pijana magarèina koja se kurèila ispred vi¹e nego ozbiljne Beogradske firme je spustila nosinu i zanemela do kraja ruèka [cheers]

Jecko

Citat: Laziæ poslato 25 Februar, 2019, 18:12
©ta je to, dve i po godine...
@Pa¹teta:
Iskreno reci da li su zaslu¾ili ne¹to vi¹e od ¹atora i kamila...

Iskreno, i te kako.
Ali kao sto rekoh negde, velika je razlika Arapa ovde (Emirati) i Arapa koji su tu po Evropi ( Sirijci, Libanci, Palestina, Maroko...).
Ti Arapi sto se po svetu ponsaju kao stoka, ovde se ne cuju jer negde vrlo postuju lokalce ili ih se plase ili sta vec...

Lokalci su (vecina) vrlo skromni ljudi, fini, mirni... Da ne zalazim dalje u neke politicke dubine, za nas obicne gradjane stvari imaju smisla...nema kriminala (vrlo malo), radis svoje, zivis svoj zivot, ako ne pravis sranja-nemas problema. Vrlo su razumljivi i tolerantni prema drugim nacijama, verama, slavi se Bozic, slavi se Nova godina, Uskrs i sl. ( svi ti praznici su oznacena kao haram u kuranu i ne  bi trebalo da se priznaju kao praznik, a njihov Seik je javno pozeleo Srecan Bozic svima koji slave uprkos tome sto pise u Kuranu jer covek kortisi mozak), izlazi se, zivi, pije, zeza.....sve normalno :)

I sto rece Zorz, ne srame se oni svojih kamila i satora, bili su tamo a sad su ovde, mozemo samo da im pljunemo pod prozor :D
A da, jos nesto - drzava radi za svoje ljude! Lokalci imaju vece plate, benficije bla bla nego stranci...
E da je moja drzava razmisljala isto...

p.s i te kako me nervira zatucanost pojedinih ljudi koji citaju i prate Kuran slepo, i te kako me nerviraju stereotopi nekih Arapa koji  misle da zena treba da cuti i klima glavom, izuzetno me nervira sto je drasticna razlika izmedju onoga kako mladi zele da zive i sta rade van kuce i onoga kako se prikazuju kuci kod mame i tate... Izuzetno me nervira licemerje zene u abaji koja je raskopcana sa 15cm stileto stiklama i dekolteom ko iz vica, pa skini je sasvim u pm...
Dakle ima tu svasta nesto sto nije bajno i sjano, ali dok god to mene ne dotice, sve pet :)

Lazic

Citat: ®or¾ poslato 25 Februar, 2019, 21:21
Marko bio sam prisutan kao klinac,na nekom sastanku,kada sam bio u poseti æaletu u Bagdadu,kada je jedan veeliki pametnjakoviæ odavde,poku¹ao da ispadne duhovit,pa pitao jednog,izuzetno bogatog èoveka,¹ta bi se desilo da vam  nafta presu¹i,sa kamila ste uskoèili u Rolseve,tip ga je otresao kao slinu,vrlo pristojno mu je odgovorio," bez ikakvih problema vratiæemo se na kamile" tada nisam to kapirao kao danas. Oni su vrlo pragmatièan narod,pri tom su i raskrsnica svih velikih istoènih kultura, a pijana magarèina koja se kurèila ispred vi¹e nego ozbiljne Beogradske firme je spustila nosinu i zanemela do kraja ruèka [cheers]
Isto kao ¹to sit gladnom ne veruje... Ili kao ¹to je av rekao, ako ne bude rezultata za 6 meseci æemo da odemo sa vlasti... Sla¾em se sa pijanom magarèinom...






Citat: Jecko poslato 26 Februar, 2019, 08:25
Iskreno, i te kako.
Ali kao sto rekoh negde, velika je razlika Arapa ovde (Emirati) i Arapa koji su tu po Evropi ( Sirijci, Libanci, Palestina, Maroko...).
Ti Arapi sto se po svetu ponsaju kao stoka, ovde se ne cuju jer negde vrlo postuju lokalce ili ih se plase ili sta vec...

Lokalci su (vecina) vrlo skromni ljudi, fini, mirni... Da ne zalazim dalje u neke politicke dubine, za nas obicne gradjane stvari imaju smisla...nema kriminala (vrlo malo), radis svoje, zivis svoj zivot, ako ne pravis sranja-nemas problema. Vrlo su razumljivi i tolerantni prema drugim nacijama, verama, slavi se Bozic, slavi se Nova godina, Uskrs i sl. ( svi ti praznici su oznacena kao haram u kuranu i ne  bi trebalo da se priznaju kao praznik, a njihov Seik je javno pozeleo Srecan Bozic svima koji slave uprkos tome sto pise u Kuranu jer covek kortisi mozak), izlazi se, zivi, pije, zeza.....sve normalno :)

I sto rece Zorz, ne srame se oni svojih kamila i satora, bili su tamo a sad su ovde, mozemo samo da im pljunemo pod prozor :D
A da, jos nesto - drzava radi za svoje ljude! Lokalci imaju vece plate, benficije bla bla nego stranci...
E da je moja drzava razmisljala isto...




p.s i te kako me nervira zatucanost pojedinih ljudi koji citaju i prate Kuran slepo, i te kako me nerviraju stereotopi nekih Arapa koji  misle da zena treba da cuti i klima glavom, izuzetno me nervira sto je drasticna razlika izmedju onoga kako mladi zele da zive i sta rade van kuce i onoga kako se prikazuju kuci kod mame i tate... Izuzetno me nervira licemerje zene u abaji koja je raskopcana sa 15cm stileto stiklama i dekolteom ko iz vica, pa skini je sasvim u pm...
Dakle ima tu svasta nesto sto nije bajno i sjano, ali dok god to mene ne dotice, sve pet :)


Na te sam mislio, za ove tvoje veliki naklon.....  :-*

Jecko

Ti nisu vecina ovde zaista.
Vlasnik brenda hotela u kom ja radim je lokalac, Vlasnik zgrade, i svega okolo tog hotela je Seik - ni jednom ni drugom ne smeta sto ne cutim i ne klimam glavom :D Sta vise, ne zele na visim pozicijama takve.
Tako da ta zatucana manjina me ne dotice :D

mareskin

Citat: Jecko poslato 26 Februar, 2019, 08:25
...
p.s i te kako me nervira zatucanost pojedinih ljudi koji citaju i prate Kuran slepo, i te kako me nerviraju stereotopi nekih Arapa koji  misle da zena treba da cuti i klima glavom, izuzetno me nervira sto je drasticna razlika izmedju onoga kako mladi zele da zive i sta rade van kuce i onoga kako se prikazuju kuci kod mame i tate... Izuzetno me nervira licemerje zene u abaji koja je raskopcana sa 15cm stileto stiklama i dekolteom ko iz vica, pa skini je sasvim u pm...
Dakle ima tu svasta nesto sto nije bajno i sjano, ali dok god to mene ne dotice, sve pet :)

Po èemu se ovo razlikuje od Srbije? Samo zameni Arapi sa Srbi i Kuran sa Biblija. Gomila la¾nih moralista :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


megaidiot

i roblje iz indije i pakistana... i neki vladar da otplati sve kredite stanovnistva.... inace isto sve. :D

Citat: mareskin poslato 26 Februar, 2019, 11:07
Gomila la¾nih moralista :D :D :D :D
licimuri i demoni

mali_zmaj

Citat: ®or¾ poslato 25 Februar, 2019, 21:21
Marko bio sam prisutan kao klinac,na nekom sastanku,kada sam bio u poseti æaletu u Bagdadu,kada je jedan veeliki pametnjakoviæ odavde,poku¹ao da ispadne duhovit,pa pitao jednog,izuzetno bogatog èoveka,¹ta bi se desilo da vam  nafta presu¹i,sa kamila ste uskoèili u Rolseve,tip ga je otresao kao slinu,vrlo pristojno mu je odgovorio," bez ikakvih problema vratiæemo se na kamile" tada nisam to kapirao kao danas. Oni su vrlo pragmatièan narod,pri tom su i raskrsnica svih velikih istoènih kultura, a pijana magarèina koja se kurèila ispred vi¹e nego ozbiljne Beogradske firme je spustila nosinu i zanemela do kraja ruèka [cheers]

zaslu¾io je i vi¹e!!
jin-jang

Lazic

Neki "moralista" dade Marjanu minus jer govori istinu... [facepalm]

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2019, 15:05
Neki "moralista" dade Marjanu minus jer govori istinu... [facepalm]
kad me neko svrstava u takvu grupu, dam minus.
A ti æe¹ biti jeban.

Lazic

Pa nije tebe svrstao u tu grupu... La¾ne moraliste Mrle, la¾ne... :-*

mareskin

Citat: mrle poslato 26 Februar, 2019, 15:11
Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2019, 15:05
Neki "moralista" dade Marjanu minus jer govori istinu... [facepalm]
kad me neko svrstava u takvu grupu, dam minus.
A ti æe¹ biti jeban.
Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2019, 15:12
Pa nije tebe svrstao u tu grupu... La¾ne moraliste Mrle, la¾ne... :-*

Ba¹ tako Laziæu. Te la¾ne viðamo svaki dan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

nisam video mrleta dosta dugo....to znaci da nije lazni moralista...predpostavljam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: Jecko poslato 26 Februar, 2019, 08:25
...koji  misle da zena treba da cuti i klima glavom...

Pa dobro, moze nekad i da kaze koju, samo bez preterivanja. I ne dok gledam TV.  :) :) :)

Glava Dole

Sturo definisan jebeni zakon sklepan tako da moze da ga tumaci ko kako hoce, poternica, neinformisani panduri koji slepo prate nalog a sa zobsom veze nemaju... opet pokusavaju protivzakonito da me navuku... NE DAM ni JEDAN JEDINI JEBENI DINAR lopurdama na konto navlakuse, prevare, lopovluka... jednom su me navukli na naivnost i protivzakonito oduzeli dozvolu, ali na njihovu nesrecu time naterali da dublje razmislim o zakonu i raspitam se sa svih strana... e pa necete ga vise majci... kad stite toliko rodjaka, politicara, kriminalca, bogatasa kapiram da na nekom moraju da se izduvaju i popune normu, koliko da ne bude da nista ne rade... mene hoce da hapse zbog 12.000din i to nakon zastare, salecu moje i prete kao da sam ubio nekog jebote dok su pravi kriminalci na slobodi... skoro nisam prso kao zbog njih danas... jos ih ljudski prosle nedelje zamolio da sacekaju da prilozim primedbu i sacekaju odgovor i da cu platiti ukoliko su oni u pravu ali ne, onaj vise nije smeo da se upusta u pricu sa mnom nego poslao kolegu, a kolega je sa stavom "nisam ja advokat, ne znam ja te tvoje clanove i zakone ali rekli mi da te uhapsim i uhapsicu te"... [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Glava Dole

#26156


I nek mi neko objasni ovu pojavu, nek mi rastumaci... ja kazem clan 84 i kraj(jasno i glasno kaze da se nista ne moze voditi 2god nakon ucinejnog prekrsaja i vec sam i video primere takvih resenja), oni ne znaju ni koji je ali vidim kroz pricu da se pozivaju na 85... i aj sad, 85 kaze relativna god dana od pravosnaznosti resenja a apsolutna dve... 84 isto to samo od ucinjenog prekrsaja(a prekrsaj ucinjen jos u junu 2016, dunuo u sviraljku 0,63, ali to je sad dve ipo godine kasnije za streljanje bre... a fora je sto, i da se pozovu na 85 opet nisu u pravu s obzirom da je poslednja preduzeta radnja bila za zabranu jos krajem 2017e, znaci od tad se racunalo godinu dana. Kako god okrenem nisu u pravu vec pokusavaju da me navuku na tanak led... dobice izgleda priznanje, pehar il sta ti vec znam ako im uspe...

CBRR1

Nek mu neko promeni nick u Don Kihot...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

CBRR1