Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 13:52
данас је умро теча Миле, одно га Михајло како доликује. ћерка му дивно дете, није га на време послала назад у канаду да умре ко чоек и оставиће га да самује на орловачи иако му је рођени брат сахрањен у канади и сад тетка Мира иде назад у канаду. ал да му је дивна ћерка узела све паре јесте. тое љубав рођаци.
Inaèe bi odneo pare sa sobom na onaj svet...

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2018, 17:30
Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 13:52
данас је умро теча Миле, одно га Михајло како доликује. ћерка му дивно дете, није га на време послала назад у канаду да умре ко чоек и оставиће га да самује на орловачи иако му је рођени брат сахрањен у канади и сад тетка Мира иде назад у канаду. ал да му је дивна ћерка узела све паре јесте. тое љубав рођаци.
Inaèe bi odneo pare sa sobom na onaj svet...

Bravo, vecina njih se i tako ponasaju za zivota, nikad im nije dosta...

Hattrick

Citat: Kostiæ poslato 21 Novembar, 2018, 13:52
ал да му је дивна ћерка узела све паре јесте. тое љубав рођаци.

Pa dobro, svi ionako kazu da za decu rade. Bolje da je uzela cerka nego ljubavnica.

ЯЭВОЛУТИОН

bata koletu zao sto i on nije strpnuo malo....i on je rodjak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Logièno, ali tetka je ¾iva, a teèa i nije ba¹ rod... Mo¾e da bude, al' ne bi trebalo...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2018, 09:16
Logièno, ali tetka je ¾iva, a teèa i nije ba¹ rod... Mo¾e da bude, al' ne bi trebalo...
ako hipotticki uzmemo da je cerka dobila svoju cetvrtinu onda tetka ima tri cetvrtine zajednicki stecene imovine...jel tako,,,,e pa tetka je rod i kosta bi da i on strpne malo....od toga....sad kad cerka mazne lovu ostaje manje pa se bata kole buni...jel jelte i on je neki rod....bar da ima za novi stari motor koji ce da na pravi na polovican stari motor za dva meseca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane


ЯЭВОЛУТИОН

ja danas shvatio da baba na pijaci bata koletu prodaje pejotl pecurke kao sitake.....tu je problem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane


®or¾

Noæas oko trojke me probudi telefon,skoèim ko oparen i naravno kroz glavu milion negativnh sranja u deliæu sekunde.Javim se, sa druge strane,ozbiljan,stariji glas se izvinjava i saop¹tava mi da mu je potrebna moja pomoæ,da zove na preporuku i da je èuo da ja skidam crnu magiju iz zajebancije.Tu ga prekinem,naèestitam mu se mile nove godine(mislim da sam mu i kuænog ljubimca pomenuo) i prekinem vezu.Naravno posle olak¹anja ¹to je sa mojima sve ok,nisam do pet zaspao.Po¹to je zvao sa fiksnog broja,pozivni 011,razmi¹ljam da ga cimnem u neko zlo doba da ga pitam ¹ta mu treba. [samoubistvo]

mkt


Lone Wolf

Имо си 500€ на длану.
А ноћна тарифа дупло.
Не може рај на земљи.

®or¾

 [rofl] Potpuno si u pravu al' ko da se seti bunovan,obièno zapoènem iz zajebancije,dijalog kada me zovu prodavci magle,anketari i kada pogre¹e broj i bez pardona i predstavljanja krenu u prièu.Noæas em sam bio bunovan,em posle slave zaspo ko klada. [cheers]

Lazic


Jecko

Treba nam personalni trener, i ja stavim post na nekoj grupi Srbenda....

I fino napisem da je plata niska, oko 500e plus smestaj, viza, procenat i da bi valjalo neki pocetnik jer je plata pocetnika....ali Boze moj, moze da se napreduje kao sto sam i ja....

Odmah ali odmah se mi raskokodacemo, svi plave krvi, Bogom dani, prepametni, preobrazovani, prevaspitani, kako mi da radimo za te pare....kako je to plata za Filipince, posto smo mi superiorniji narod jel.... Sere mi se od tih gasterbajtera.

MRSH!

edit: I onda ja lepo fino obrisem post i zabole me da pomazem ikome zato sto je nas, jer nazalost se vecina ponasa bas ovako.

Lazic

Pazi taj ¹to æe da doðe tu ovde ima nekoga kome treba da ¹alje pare... U najveæem broju sluèajeva... Te¹ko da bi sa tom platom mogao bilo ¹ta da ¹alje... Èak i da je neko dete posle srednje koje hoæe da vidi svet i nema ni kuèeta ni maèeta naæi æe posao sa veæom platom... Ko ima licencu za trenera te¹ko da mo¾e da bude poèetnik...

balcan girl

steta sto ne mogu da budem personalni trener ovako debela :D meni ne bi smetala mala plata taman na suncu da prezimim ovo govno od zime :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


viper

Ja mogu samo da ih istreniram kako da padnu sa motora i polome nogu 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic