Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2018, 11:54
:'(  sneeeskoo  :'(

Bratee mojj...

ja sam ocekivao ni manje ni vise od tebe odgovor tipa  "sta kurac snesko, treba deci reci da je snesko zivo sranje i da netreba gubiti vreme na pravljenje sneska..."

[rofl] [rofl]

Hattrick

To je pomislio, ali ne zeli da povredi drugare.  :)

Biker-Boy

Snesko je ok, nego Deda Mraz je zivo sranje, tj govnarcina pederska, jer je selektivan i ne donosi poklone svoj deci sveta, vec samo onoj ciji roditelji imaju para da kupe poklon svom detetu...  :(
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 17 Novembar, 2018, 17:52
Snesko je ok, nego Deda Mraz je zivo sranje, tj govnarcina pederska, jer je selektivan i ne donosi poklone svoj deci sveta, vec samo onoj ciji roditelji imaju para da kupe poklon svom detetu...  :(
ta deca sto roditelji nemaju para treba da budu malo skromnija u zeljama...deda mraz je zapravo super hik
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Када смо били мали нама је друг Тито слао мандарине, а сада морам да их купујем на пијаци.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: CBRR1 poslato 17 Novembar, 2018, 12:50
Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2018, 11:54
:'(  sneeeskoo  :'(

Bratee mojj...

ja sam ocekivao ni manje ni vise od tebe odgovor tipa  "sta kurac snesko, treba deci reci da je snesko zivo sranje i da netreba gubiti vreme na pravljenje sneska..."

[rofl] [rofl]

pa ne mogu da ga prezalim   :'(

http://i.postimg.cc/Dy8N7tbm/20170109-161501.jpg

Lazic


El Jefe

Печењара. Велика. Траже радника. Сви дебели, газда, газдарица, радници, кандидати за посао. Једино ја као да сам утекао из глади. Окренем се и одем.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Glava Dole

Pa popravio bi se na poslu, sumnjam da bi jos dugo bio izdvojeno "crno pace" [rofl]

Biker-Boy

Znaèi klasika, iznervira¹e me ljudi koji pi¹u u oglasu motor super extra stanje, a realnost sasvim druga prièa,
za kurèevo zdravlje izvozali 400km da pogledamo dva motora, prvi je le¹ina-nije mogao ni da ga upali, a drugi ¹eta po putu ko pijanac...
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2018, 10:33
Citat: CBRR1 poslato 17 Novembar, 2018, 12:50
Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2018, 11:54
:'(  sneeeskoo  :'(

Bratee mojj...

ja sam ocekivao ni manje ni vise od tebe odgovor tipa  "sta kurac snesko, treba deci reci da je snesko zivo sranje i da netreba gubiti vreme na pravljenje sneska..."

[rofl] [rofl]

pa ne mogu da ga prezalim   :'(

http://i.postimg.cc/Dy8N7tbm/20170109-161501.jpg


a bio je kul snesko  [rofl]


mkt


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mkt


CBRR1

Citat: mkt poslato 20 Novembar, 2018, 01:51
pa da
osmeh je tu zbog piva

ili zbog buksne koja se nalazi iza fotoaparata u momentu slikanja...

Lazic

Nisam ja slikao... Bar mislim da nisam... :o ;D

mkt


Kostić

данас је умро теча Миле, одно га Михајло како доликује. ћерка му дивно дете, није га на време послала назад у канаду да умре ко чоек и оставиће га да самује на орловачи иако му је рођени брат сахрањен у канади и сад тетка Мира иде назад у канаду. ал да му је дивна ћерка узела све паре јесте. тое љубав рођаци.