Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

prosuo se neki batica ispred bigza na nekom r-u
izgleda da nije video ili je kasno resio da skrene desno pre mostara ka ukjljucenju za autoput i preleti preko onog betonskog dela koji se racva tu, na retrovizoru videh kako prelece i struze
ja posto sam picio na savsku stao sam tek gore, dok sam dosao do njega vec su ga podigli i klaj klaj ode dalje

Kostić

jel ga bolelo? jednom smo bora i ja zamalo zaboli tu raèvu... zaleteli se ko majmuni, pijani naravno i ja levo on desno ja desno on levo, ne dogovorismo se gde æemo, proma¹imo se sreæom u iks na par metara od raève  i jedan uz raèvu sleve drugi uz raèvu zdesne i naðemo se u sarajevskoj gde smo po¹li. bilo je brrrrrrrrrrr

mali_zmaj

Pa jebem mu misa Kole,koliko si ti puta otresao u zivotu? Jesi li brojao? Al ovo ozbiljno pitam,nije zajebancija?
jin-jang

Kostić

#25564
dovoljno da svatam da samo sreæa spa¹ava i da iskustvo sotim nema veze


mnogo, ozbiljno :)

¹es puta desna noga dva puta leva rupe u listovima od fudastera slomljena kljuèna i rame - jednom, okrenuta noga naopaèke - jednom, levi kuk - jednom, gipsano korito - jenom al nije bio motor, pao sam sa bandere ko klinac, levo stopalo - jednom, desna ruka - jednom, leva ¹aka - jedom, kièma i vrat - jednom i od toga imam poremeæen centar za ravnote¾u, dva napukla pr¹ljena u vratu (ako naglo okrenem glavu u stranu - ne ginu mi kolica) i uop¹te ne bih smeo da vozim motor a kamoli da padam...  i iks buljuka bez povreda, minimum sto puta al ba¹ minimum

samo u pro¹loj zimi sam pao bukvalno dvadeset puta na istom mestu kad se vraæam sa pijace nizbrdo. nisam imo zadnje ploèice a prednju pipnem i skrkam se jer je preveliko nizbrdo i klizav prastari asfalt. posle dvadestog pada sam re¹io da vi¹e ne idem tuda, nego okolo :)

ovog proleæa èetiri puta u ¹umi, pro¹log dva...

i tako dalje...

Lazic

Auuu Kostiæu, skoro pa k'o ja... :D :D :D







Citat: ®or¾ poslato 02 Novembar, 2018, 19:43
[rofl] Prodaj auto sa sve prstenom za duplu lovu,oglas prodajem z300 sa dijamatom od tri karata i belim zlatom.Cena 60000 neèega ,prsten gratis :-[ Poku¹aj nekom du¾om pincetom da ga dohvati¹cure takve alate imaju :D
;D  ;D ;D

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 26 April, 2012, 13:16




Hattrick

Citat: Hurricane poslato 02 Novembar, 2018, 01:45
Sudija moze i ne mora da poslu¹a nagodbu koliko sam ja èuo..

Izgleda da u mom slucaju ipak nije isla 100% po nagodbi.

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2018, 09:12
[rofl] pa kako je onda to nagodba?

najbolje da se nagodis sam sa sobom i sam sebi u ime sudije kazes da si pusten uz upozorenje i ne moras ni da ides na nagodbu u sud, nagodio si se kuci

Pa nikakva  [rofl]
Ma istripovali me ortaci kad sam im rekao da trebam da pravim pasos za malog, te dobices fiktivnu adresu, mozda si vec i dobio a i ne znas, gde te sretnu uhapsice te, nece ti napraviti pasos za malog, napravice ti problem 100x veci nego sto je ta kazna, i ostala sranja preplasenih muflona. I ja hajde rek'o da to zavrsim, da mi ne prave zavrzlame nepotrebno, ako je makar i pola toga istina, i eto, pravosudna mafija i nagodba na delu. :D

mali_zmaj

Laziæu,prc..,Kole te ¹ije!!! Izvini Kole zajebao si i prosjeènog kaskadera!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Hattrick

Lazic uzalud pokusava da bude blizu bata Koleta.  :) Nema od toga nista bajo moj, jedan je Kostic.  :)

Kostić

ne zna on, kako se noæu liju suze kad krenu bolovi, sa pokidanim venama i mi¹iæima po nogama i jednim debelim kolenom i sjebanim vratom, kad krenu da bole zbice i lakat, ¹ake, kad za¹kripe kosti, kad poène kost da peèe ko pakao a ne mo¾e¹ joj ni¹ta, kad kièma zacvili a jastuk pun suza,  al za padanje na angro je ekspert, to sigurno :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 03 Novembar, 2018, 21:04
ne zna on, kako se noæu liju suze kad krenu bolovi, sa pokidanim venama i mi¹iæima po nogama i jednim debelim kolenom i sjebanim vratom, kad krenu da bole zbice i lakat, ¹ake, kad za¹kripe kosti, kad poène kost da peèe ko pakao a ne mo¾e¹ joj ni¹ta, kad kièma zacvili a jastuk pun suza,  al za padanje na angro je ekspert, to sigurno :)
kod tebe su najgore povrede glave kad si bio mali i pao sa drveta...to je ostavilo ozbiljne i trajne posledice...ovo ostalo...zaraslo i proslo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ima tu istine, na glavi iz detinjstva imam u proseku po jednu kopèu na tri dana, odokativno stotinak o¾ljaka. najveæi je bio 12 kopèi kad sa hteo da pomerim nemaèki soliter glavom u letu

UFF

Citat: Hattrick poslato 03 Novembar, 2018, 20:42
Citat: Hurricane poslato 02 Novembar, 2018, 01:45
Sudija moze i ne mora da poslu¹a nagodbu koliko sam ja èuo..

Izgleda da u mom slucaju ipak nije isla 100% po nagodbi.

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2018, 09:12
[rofl] pa kako je onda to nagodba?

najbolje da se nagodis sam sa sobom i sam sebi u ime sudije kazes da si pusten uz upozorenje i ne moras ni da ides na nagodbu u sud, nagodio si se kuci

Pa nikakva  [rofl]
Ma istripovali me ortaci kad sam im rekao da trebam da pravim pasos za malog, te dobices fiktivnu adresu, mozda si vec i dobio a i ne znas, gde te sretnu uhapsice te, nece ti napraviti pasos za malog, napravice ti problem 100x veci nego sto je ta kazna, i ostala sranja preplasenih muflona. I ja hajde rek'o da to zavrsim, da mi ne prave zavrzlame nepotrebno, ako je makar i pola toga istina, i eto, pravosudna mafija i nagodba na delu. :D

e pa i treba da te jebu kad si naivan i svakog slusas/svemu verujes

Hattrick


Lazic

Ali prepla¹eni mufloni... :o ;D Odlièan opis... ;D

Jecko

Dohvatila prsten  [dancing]
Bukvalno sam iz gepeka dosla do sedista (pomerila sediste skroz napred) i sa onim zicanim ofingerom ga izvucem....
Jebem ti sve, pola sata sam visila naopako u garazi kao ludak...

Hvala svima na pomoci :)

Hattrick

Znaci Uragan je opet u pravu. Ipak se od iza sve bolje resava.  :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Jecko poslato 04 Novembar, 2018, 07:08
Dohvatila prsten  [dancing]
Bukvalno sam iz gepeka dosla do sedista (pomerila sediste skroz napred) i sa onim zicanim ofingerom ga izvucem....
Jebem ti sve, pola sata sam visila naopako u garazi kao ludak...

Hvala svima na pomoci :)
da postoji snimak sa kamere od pozadi uzela bi pare na pregledu na internetu.....ne znas ni pare da zaradis....ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Hahhahahahha, ne ne...verenik je stajao iza kola (koja su bila do zida).
On je hteo da on visi ali ne moze da stane u gepek  [neampojma]


Lazic