Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Lazic


bucko

#25522
Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2018, 13:41
Citat: Gavrolini poslato 30 Oktobar, 2018, 13:37
Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 12:26
Када човек помисли да не може горе нека не брине . Може и горе. Наиме човек који је прошле године излетео са споредног пута, ударио ме на бициклистичкој стази и лансирао у кревет на два месеца лежања у гипсу са поломљеним скочним зглобом и потресом мозга, нагодио се са тужилаштвом и уплатио новац у хуманитарне  сврхе. Тужилаштво је одустало од кривичног гоњења. Дакле ни условна казна, ни одузимање дозволе , ни казнени поени, ни курца кузмана. Па када удари следећег идемо из почетка.
Koja si ti baba, dva meseca zbog skocnog zgloba. Mene kad su bmw i yugo udarili u isto vreme, odneli me u bolnicu i ugipsali, vrati se kuci, seo na drugi motor i otisao u voznju.

kakve ste vi babe, mene udario autobus i ni¹ta :)

Ja kad sam motorom udario u grand ciroki dosao uvece iz urgentnog a fabrika jeep kad je videla kako sam ga skratio sad pravi renegejd po uzoru na njega [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

ja kad sam uleto motorom u keca i odleteo u ciganjski karton, a fabrika nakon toga napravila Poli....kad moze motor u keca da ne viri mnogo moze i pikap od keca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Za kakve smo sve inovacije zasluzni a niko ni hvala da kaze

Lazic


Kostić

ja kad sam pro¹o ispod meèke d¾ipa mercedes poèo da pravi leteæe automobile

Darko


Hattrick

Koji prevaranti jebote.   [rofl]
Blicnuo me radar pre vise od 2 godine na zemunskom putu 101 umesto 60.
Posto nikad nisam bio kuci, nisam ni podizao pozive za sud, i 1 mesec pre apsolutne zastare (ukoliko je tacno da je za 2 godine), ja se ipak javim na sud, tamo u ustanickoj, rek'o ajde da se ne jajarim. Oni posto se sam javio, kao hajde moze nagodba, da idem tamo negde po Rakovici negde i to uradim. Odem ja tamo, i rece mi verbalno ona sluzbenica tamo, da me kao kazne 6.000 + troskove suda, a da mi ne upisuju poene i oduzimanje dozvole. Slozim se ja. Danas stize resenje suda, kao prihvacena nagodba, ali mi ipak umesto samo kazne od 6.000+2.000 trokova, kako mi je verbalno rekla, upisano da ce mi takodje upisati i 3 kaznena poene.
E tako to ide kad hoces da budes posten.  :)

sremac

Idi podseti je, mo¾da je ¾ena zaboravila. Ako ti znaèe ti poeni, tj ako veæ ima¹ neke
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hurricane

Meni je isto obeæala bez poena i tako je i bilo..

Sudija moze i ne mora da poslu¹a nagodbu koliko sam ja èuo..

UFF

 [rofl] pa kako je onda to nagodba?

najbolje da se nagodis sam sa sobom i sam sebi u ime sudije kazes da si pusten uz upozorenje i ne moras ni da ides na nagodbu u sud, nagodio si se kuci

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 01 Novembar, 2018, 16:37
ja kad sam pro¹o ispod meèke d¾ipa mercedes poèo da pravi leteæe automobile
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [klanjam_se] [kralj] Pobedio... ;D




Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2018, 09:12
[rofl] pa kako je onda to nagodba?

najbolje da se nagodis sam sa sobom i sam sebi u ime sudije kazes da si pusten uz upozorenje i ne moras ni da ides na nagodbu u sud, nagodio si se kuci
[rofl] [rofl] [rofl]

To radim godinama, vrlo efikasna prevencija prekr¹aja... Dok ne zastare vozim k'o baba, po¹tujem propise, ne vozim noæu, ne pijem noæu kad moram da vozim... ;D

Jecko

Ispadne mi prsten pored sedista u kolima (izmedju dela gde je menjac i sediste) i sad ne mogu da ga nadjem....popizdeh...  [veryangry]

mareskin

Citat: Jecko poslato 02 Novembar, 2018, 09:58
Ispadne mi prsten pored sedista u kolima (izmedju dela gde je menjac i sediste) i sad ne mogu da ga nadjem....popizdeh...  [veryangry]

Verenièki?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


dzimika

Citat: Jecko poslato 02 Novembar, 2018, 09:58
Ispadne mi prsten pored sedista u kolima (izmedju dela gde je menjac i sediste) i sad ne mogu da ga nadjem....popizdeh...  [veryangry]

Garantujem da je ispod desne sine, iz nekog razloga u nekim kolima izmedju tepiha i sine ima dosta prostora

Hurricane

i moj glas ide za prostor izmeðu ¹ine i tepiha, tzv crna rupa, upaljaèi, pare, minðu¹e, nema èega nema tu kad se zaviri

Jecko

Da, verenicki...  [ljutko]

Kako da dotle dodjem uopste, sportski auto, nema puno prostora..

eclipse4

dovezi ga u srbiju izvozi ga par dana po nasim putevima,nacices ga medju ostalim srafovima koji popadaju,garant