Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

spremi pare za humanitarne svrhe pa udari i ti njega
sacekusa ispred gajbe  [djavo] i onda uups izvini nisam te video

viper

Tako je pro¹la i ova stoje od mene napravila her flika,  mamu joj ¹iptarsku.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 12:26
Када човек помисли да не може горе нека не брине . Може и горе. Наиме човек који је прошле године излетео са споредног пута, ударио ме на бициклистичкој стази и лансирао у кревет на два месеца лежања у гипсу са поломљеним скочним зглобом и потресом мозга, нагодио се са тужилаштвом и уплатио новац у хуманитарне  сврхе. Тужилаштво је одустало од кривичног гоњења. Дакле ни условна казна, ни одузимање дозволе , ни казнени поени, ни курца кузмана. Па када удари следећег идемо из почетка.
Koja si ti baba, dva meseca zbog skocnog zgloba. Mene kad su bmw i yugo udarili u isto vreme, odneli me u bolnicu i ugipsali, vrati se kuci, seo na drugi motor i otisao u voznju.

El Jefe

Због мене су измишљене налепнице Баба у ауту
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: Gavrolini poslato 30 Oktobar, 2018, 13:37
Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 12:26
Када човек помисли да не може горе нека не брине . Може и горе. Наиме човек који је прошле године излетео са споредног пута, ударио ме на бициклистичкој стази и лансирао у кревет на два месеца лежања у гипсу са поломљеним скочним зглобом и потресом мозга, нагодио се са тужилаштвом и уплатио новац у хуманитарне  сврхе. Тужилаштво је одустало од кривичног гоњења. Дакле ни условна казна, ни одузимање дозволе , ни казнени поени, ни курца кузмана. Па када удари следећег идемо из почетка.
Koja si ti baba, dva meseca zbog skocnog zgloba. Mene kad su bmw i yugo udarili u isto vreme, odneli me u bolnicu i ugipsali, vrati se kuci, seo na drugi motor i otisao u voznju.

kakve ste vi babe, mene udario autobus i ni¹ta :)

®or¾

Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 12:26
Када човек помисли да не може горе нека не брине . Може и горе. Наиме човек који је прошле године излетео са споредног пута, ударио ме на бициклистичкој стази и лансирао у кревет на два месеца лежања у гипсу са поломљеним скочним зглобом и потресом мозга, нагодио се са тужилаштвом и уплатио новац у хуманитарне  сврхе. Тужилаштво је одустало од кривичног гоњења. Дакле ни условна казна, ни одузимање дозволе , ни казнени поени, ни курца кузмана. Па када удари следећег идемо из почетка.
Pravo ¾albe ima¹,tra¾i izuzeæe i sudije i tu¾ioca,naði ozbiljnog advokata i naèestitaj se i njemu i njegovoj familiji,mile nove godine [neampojma]

El Jefe

Јефтиније и брже ми је да нађем атентатора из Украјине.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

da li si ga ti tuzio za povrede i psihicku  i emotivnu bol
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Наплатио од осигурања.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 14:13
Јефтиније и брже ми је да нађем атентатора из Украјине.

Zavrse ti to i navijaci. Samo spremi lovu. :D

Kostić

ko ne bi uradio isto da se izvuèe od kriviènog? osloboðen je kriviènog, ne poena i zabrane, tako sam na naèuo, ne znam da li je istina. u su¹tini, tebe zanima nadoknada ¹tete. osim ako nije ciljao na tebe sa namerom, onda neki jevtin bugarin u najam

slave74

A zar po nasem zakonu moze da se nagodi s tuzilastvom, ukoliko ga tereti osteceni. Koliko sam ja upucen , osteceni se mora sloziti sa tom nagodbom, odnosno odustati od terecenja tuzenog..

El Jefe

У смислу члана 51. став 2. немам право да предузмем кривично гоњење јербо је он урадио оно што му је тужилаштво наредило. Тако пише у решењу које сам добио.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

To ne izuzima,pravo na ¾albu,izuzeæe i tu¾ioca i sudije i krivièno gonjenje,po privatnoj tu¾bi.Naravno ukoliko ima¹ volje i ke¹a da se zajebava¹.

El Jefe

Жорж не будите наивни.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

 [rofl] ajd' kada ti ka¾e¹,mo¾da sam i naivan [cheers]

jevta

Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 12:26
Када човек помисли да не може горе нека не брине . Може и горе. Наиме човек који је прошле године излетео са споредног пута, ударио ме на бициклистичкој стази и лансирао у кревет на два месеца лежања у гипсу са поломљеним скочним зглобом и потресом мозга, нагодио се са тужилаштвом и уплатио новац у хуманитарне  сврхе. Тужилаштво је одустало од кривичног гоњења. Дакле ни условна казна, ни одузимање дозволе , ни казнени поени, ни курца кузмана. Па када удари следећег идемо из почетка.

Super sada ima¹ presudu da je kriv i mo¾e¹ sve da mu naplati¹.
©ta ti ima¹ od toga ¹to æe njega dr¾ava da odere osim da kom¹iji crkne krava.
Nije te namerno ,a i moramo biti svesni svakom od nas se mo¾e desiti.

Lazic

To htedoh reæi, ¹ta te boli za humanitarne svrhe, neka tebi uplati taj novac... Kakva olo¹ka zemlja...

balcan girl

sva krivicna dela osim ubistva idu na foru nagodbe placanja u humanitarne svrhe :D :D od saobraæajnih do te¹kih telesnih povreda :D :D neke doduse budu i humanitarne svrhe i drustveno koristan rad al u sustini isti kurac :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!