Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Iste prièe hiljadama godina... Kuka danas koleginica na klima ureðaje, vama je lako imate patike i èarape, a ona "svarovski" papuèe, inaèe stoje joj k'o piletu sise al' nema veze, pa piiiiiip ti materina, ja treba da se kuvam da bi ti izgledala "lepo", va¾i... Na svu sreæu da sam sam u kancelariji...

®or¾

Danas video na delu,prièe o stranom kapitalu,tenderima,zapo¹ljavanju domaæe radne snage i .urac,palac ko¾udarac,koje nam svakodnevno servira pièkousti.Elem na potezu od N.S. pa do Èortanovaca rade deonicu èuvenih " brzih pruga Srbije" Ni¹ta tu ne bi bilo èudno,( vredni su i brzo rade) da i jedan radnik od njih pedesetak koje sam video u Petrovaradinu na stajgi dok sam èekao prijatelja,govori Srpski.Sve sami Rusi ili ¹ta god ali govore isti jezik.Toliko o anga¾ovanju domaæe pameti i radne snage!

Lazic

Toliko la¾u da kad ka¾u da æe biti sunèano obavezno nosim ki¹obran...

Hattrick

Citat: jevta poslato 02 Avgust, 2018, 17:41
Ja kad krene prièa o ovome ka¾em da su vas zajebale Klara Cetkin i Roza Luksemburg.

Cudno kako su Jevrejke svuda velike revolucionarke, osim u Izraelu.

Lazic


balcan girl

u izraelu je matrijahat :D inaèe, razumem ja vas nekad je u celom svetu vladao matrijahat sad kad ste se doèepali vlasti naravno da necete da je pustite al brateeee, malo ga i preteraste :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

U Izraelu se svi bore za istu stvar, vec hiljadama godina, figure se smenjuju, akteri se menjaju, ali globalna politika ostaje ista. I zensko i musko ne odstupa ni pedalj od zacrtane linije. A po svetu su i bankari, i revolucionari i feministi, i Marksi i Engelsi, I Sorosi i Rokfeleri, i kapitalisti i vlasnici sindikata. A tamo svi k'o jedan. I da, Jevrejska rasa se racuna po majci, ako ti je majka Jevrejka, i ti si jevrejin, pa da ti je tata i Engleski Buldog.  :)

mareskin

Citat: balcan girl poslato 02 Avgust, 2018, 21:14
u izraelu je matrijahat :D inaèe, razumem ja vas nekad je u celom svetu vladao matrijahat sad kad ste se doèepali vlasti naravno da necete da je pustite al brateeee, malo ga i preteraste :D

Jeste, bio je matrijarhat dok su ¾ene nosile brkove...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

oces da kazes da sad ne nose :D :D kaze lik ribi prava si riba :D jel zato sto sam zgodna? ne vec zato sto imas brkove kao som :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Kako zivot moze u trenutku da se promijeni. Koleginica mi prica poginula nastavnica engleskog njene kcerke na motoru u subotu. Dakle divan dan, 6 motora otislo na voznju, pok. nastavnica se vozila sa deckom/muzem na motoru. Stane se jede, popije 2-3 piva kako to obicno biva, jelte. Sta se desilo ne znam, ali u vijestima stoji da se u ulasku u krivinu 4 motora survala u jarak, sve ljudi oko 50 god. U kometarima citam da neko ko je izgleda vise informisan kaze da je jedan od vozaca motora, zena kriva za karambol. Pitao sam se kako se to desilo da 4 motora zavrse u jarku, ali to vise nije ni bitno. Epilog, poginula uciteljica a jos jedan 60-godisnjak je podlegao juce. I sad ovaj koji je vozio uciteljicu je lakse povrijedjen, ali serif ga optuzi za DUI (driving under influence) ubistvo jer je imao dozu vecu od dozvoljene. I tako...

Lijep suncan dan, voznja sa prijateljima, opustencija i 5 min kasnije ostanes bez voljene osobe i zavrsis na (najvjerovatnje) dozivotnoj. Uzas.

Glava Dole

U jebote... a i taj zakon je debilizam, kako moze zbog nezgode da dobije istu kaznu kao da je na nekog potego pistolj??!!

Boban_m

Pazi, ne mora da znaci da ce biti formalna dozivotna, ali ima 50 god, tako da mu i 20 god dodje na isto. A da li je zakon debilizam, o tome se moze polemisati, ali je te upoznaju s njim kad polazes vozacki. Inace, ako te uhvate da vozis pod uticajem, kostace te sve oko 10K$, plus ne mozes da vozis godinu dana pa dodaj na sumu i to sto ces izgubiti na poslu.

Hattrick

Da DUI je u USA ozbiljan prekrsaj, a bogami pocinje polako i na zapadu. Ne znam kako se dogodio udes, ali vrlo verovatno da su 3 motora prikocila pred krivinu, i lagano usla u nju, dok je poslednji uleteo prebrzo i pokosio ovu trojicu ispred. U svakom slucaju, najebace.

ЯЭВОЛУТИОН

nek kaze da je ona vozila.....ostali posvedoce i to je to.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

To va¾i i kod nas .
Jedan moj poznanik robijao ¹to mu je poginuo suvozaè.Ima tome 20+godina

Lazic

Kod Amera se na prvom mestu previ¹e lako dobija dozvola... Bar je nekad bilo... Bedak...

balcan girl

imam jedno pitanje :D molim muski deo da odgovori :D sta vam znaèi da se derete za ribom jebote al imas sisu?!!! jel to treba da se shvati kao poziv i ona ce sta u odusevljenju da ti kaze jebi me molim te?????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole


Boban_m


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !