Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 09 April, 2018, 21:20
Citat: Laziæ poslato 09 April, 2018, 21:17
Dok ne zarazi¹ ¾enu neèim... [facepalm]

Jos jednim detetom npr pa joj poraste stomak od infekcije :)
A ne, Pomraèenje je precizan... :D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2018, 21:17
Dok ne zarazi¹ ¾enu neèim... [facepalm]

Zato Jebes samo u zdravoj hrani ili domu zdravlja  [rofl]

Lazic


mrle

nije me izbacilo iz takta, ali vidim na netu daje overa kod notara za prenos vlasnistva 2x360 dinara. Odem danas da pokupim overu za Pulsera 1440din. Ok, platim, dobijem fiskalni kad tamo 8x180? ne znam tacno ukupno 1440.

mrle


mrle

sta je ovo 8x180?
toliko puta udarili pecat? toliko njih procitalo?

niki64

Ako se dobro secam, 4 primerka ugovora po dva potpisa (kupac i prodavac). 180 din je overa jednog potpisa
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Overili ih u glavu, mamu im lihvarsku...





19 godina... :( Jo¹ pamtim reèi govnara, "osvetiæu mu se kad tad"... I ubiju ga posle par nedelja na pravoslavni uskrs... :( I to govno nam je danas predsednik... :(



1973

eclipse4

brate ja cim vidim sliku pickoustog u novine uopste ne citam tekst...samo udjem u komentare,jebem mu mater i sve zivo i mnogo mi je lakse.

ranije dok sam citao i slao komentar bio sam ceo dan nervozan.....sad mi mnogo lepse

UFF

 notari overavaju po potpisu

zato ako dajes ovlascenje onda je smesno samo jedan potpis i jedna kopija

ali ako radis kupoprodajni to je dva potpisa po kopiji a pitaj kurac koliko kopija: za prodavca za kupca za poresku za mup za picku lepu materinu..

mi¹ko_kolo

Zato overi¹ samo one primerke koji idu lihvarima, sebi i drugoj strani iskopira¹ jedan isti i æao!

Lazic

Od pola 8 me pièkarali kavezari, a ja sa full face kacigom... Nisam se ni u sebi drao... A iz èiste ljubomore, jedan je popizdeo ¹to sam pro¹ao ispred njega dok je stajao u koloni, drugi je uzjahao liniju i napu¹ava u prolazu a desno 2 metra do iviènjaka, treæi koji pored hotela Jugoslavija poku¹ava da me zagradi, u ulici sa tri trake... :o Stvarno ima da poènem da nosim komadiæe sveæica...

viper

https://youtu.be/JX3v7V_GTnw

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

...ono kad uzmes skuter pa ti jos fali samo neko da donese kaficu  [rofl]

eclipse4

kad vozis skuter imas vreme i da razmisljas na motoru....da posmatras saobracaj....njive.....pa cak i neki vic sam sebi da ispricas :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Danas mi crkla kamerica. Izgleda prokuvala u autu. Snima samo roze :D Kroz menije ¹ljaka ok.
Sad moram da jurim drugu...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MIGE

Citat: viper poslato 12 April, 2018, 21:23
! No longer available

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
pa sta je ovo cudno?to mi se desilo milion puta ,vise ni ne obracam paznju..a i postali smo malo svileni,jos malo ce da nam i vetar smeta  [rofl]
da vidis kako hurrican i ja vozismo pre neki dan..ko devojcice  ;D

eclipse4

Citat: lord_oblivion poslato 12 April, 2018, 21:54
Danas mi crkla kamerica. Izgleda prokuvala u autu. Snima samo roze :D Kroz menije ¹ljaka ok.
Sad moram da jurim drugu...

proveri na kameri da li ima oznaka GLE.....obicno se nalazi u dnu pored serijskog broja ili je mozda SSE
ako jew GLE onda je to normalna stvar pogotovu ako je kupljena u EU

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)