Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: misa-pei poslato 08 April, 2018, 20:38
Prva pomoæ se uèila u sklopu Odbrane i za¹tite. Tu smo se umotavali u mumije i uèili kako se rasklapa pu¹ka M48, automat (stari, na¹a verzija ¹majsera, mislim da mu je oznaka bila A55) i pu¹komitraljez, ¹arac, takoðe domaæe proizvodnje. Jednom godi¹nje organizovano smo i¹li u kasarnu Bubanj potok na streli¹te i gaðali. Prvi put u osmom osnovne, posle svake godine u gimnaziji. Bilo je sjajno!
Ja sam mlaði, gaðalo se samo iz vazdu¹are...

Boban_m

Nadjem zanimljiv primjerak crf na oglasima, 2013, 8000 presao, dobre slike, FMF komplet auspuh, EJK monitor goriva i vazduha, cisti papiri. Stavim danas kes u dzep i odem da kupim. Istjera klinjo motor iz avlije kad ono medjutim...Nema sata, maska se drzi na molitvama, nema zadnje svjetlo ni nosac uopste. Upali motor, da gas on se ugasi. Tako 300 puta. Reko' sine ima li goriva. Ono nema. I tako, 45 min jebanja kroz guzvu u jednom pravcu nizasta...

Hurricane

..znaci nasi zanimljivi oglasi i nisu toliko bizarni

Boban_m

Ma lazu svi, ali da ne moze da provjeri ima li uopste goriva u rezervoaru, a kupac se najavio. IQ ko rapidograf, 0.2

UFF

 [rofl]  dodji na odmor dacu ti moju da vozis na nedelju dana :)

Boban_m

Hvala cika Uffe. Jedino sto me sprecava da odem i istjeram nov iz salona je to sto mu ne znam namjenu, tj ne znam sta cu tacno s njim ovde. Brda nema, sume nema, doduse ima nekih puteljaka, nasipa i zbunja prema zapadu ali to tek treba da otkrijem. To sto malo trosi mi ne znaci nista, registracija ista za sve motore, tako da sto se toga tice nema logike za downsizing. I onda nema mnogo smisla da odem i kupim nov, jer nisam nacisto za sta mi treba, cak ga ni probao jos nisam. Ovako upola para, pa ajde da vidimo o cemu se radi, tj da mu nadjem opravdanje i ulogu, a na tom eskperimentu ne gubim neke pare. Juce sam gledao neki DRZ, korektan, probao, ide ok ali me ne nesto grije. Mozda jer sam gledao one silne klipove sa crf ;D

Da sam tamo, eeeee mislim da bi crf bio skoro idealan za ono sto mi treba. Mala rega, malo trosi, pristojna putna brzina za lokalne i magistralne puteve i sto je najvaznije sposoban za prirodu, u najmanju ruku onako kako se Lord vozika. Mozda je Rally model jos blizi tome, mada i ovom da nabacis neki vjetrobran bilo bi slicno.

Lazic

Da si ovde ne bi imao para ni za upola...

Boban_m

Mogao sam da prodam afriku i da kupim 2 ;D

bigsheki

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2018, 03:10
Da si ovde ne bi imao para ni za upola...

:* nemoj tako,mozda ima tetku u kanadi :)

Lazic

Nego Bobane, kako si se navikao na odsustvo brda posle 4 godine...? Kapiram da je more dobra kompenzacija, al' opet...

Boban_m

Brdo mi fali samo za krampon, za sve ostalo tu je but&guz sa plaze ;D

mkt


eclipse4

Citat: misa-pei poslato 08 April, 2018, 20:38
Prva pomoæ se uèila u sklopu Odbrane i za¹tite. Tu smo se umotavali u mumije i uèili kako se rasklapa pu¹ka M48, automat (stari, na¹a verzija ¹majsera, mislim da mu je oznaka bila A55) i pu¹komitraljez, ¹arac, takoðe domaæe proizvodnje. Jednom godi¹nje organizovano smo i¹li u kasarnu Bubanj potok na streli¹te i gaðali. Prvi put u osmom osnovne, posle svake godine u gimnaziji. Bilo je sjajno!

sad imas gradjansko pravo....predmet u kome dete uci kako da oca i majku prijavi u policiji ako ga tera da uci a on hoce da ide da se igra i ne zeli da uci....jebe mu se za ocene...
danas,odbrana i zastita? sta? vucenje za kosu za pedere ?grebanje po licu za pedere ?bejzbolke u osnovnoj skoli?srafciger u bubreg......noz u levo plucno krilo......pesnicarenje i lamanje kostiju za feministkine?
priroda i drustvo-pusenje u parku,djus votka iz tetrapaka?pucenje usana na klupi?karanje pored dunava za 10e?
umesto da se uci sklapanje i rasklapanje puske,uce kako da se pravilno stavlja kondom na kurac i kako da se pravilno skida.....uce marke kondoma umesto marki puski.....
ne bi me cudilo da uskoro uvedu i predmet sminkanja za decu koja su skloni furunastvu i cas plakanja,tugovanja sto j decko ostao bez decka....
takodje me ne bi cudilo da se jednom godisnje posete klinike za fejs-lifting,as-trting,klinike gde momci mogu dobiti umesto kurca mendzajnu a de devojcice jacaju svoj feminizam izlaskom golih grudiju na ulicu....
a ne bi mi nista bilo ni strano da im na casu puste glas pickouste nakaze koji savetuju decu da kad porastu kupuju stan u beogradu na vodi...iako je srbija jos malo na vodi jer se nema vise ni za hlab.....ili im dodje Volina na casu da im prica o njegovim hrabrim podvizima po poplavama u svom odzacarskom odelu.....ili mozda onaj debil sto ga ROSU isterase ko pacova iz kanalizacione cevi,isti ti ROSU koji su nas postavili tamo gde nam i jeste mesto i rekli "mirni" da vas ne tucemo na sred "vaseg" kosova......samo slusajte bajke s gramfona vaseg umisljenog vlasnika srbije i letite avionima ali iznad beograda a malo podalje od kosova.....bas kao i onaj tetovirani raspali tranavaj na steroidima koji e krenuo i nikad stigao na kosovu...uhhh...na nase kosovo.....

ne bi me cudilo ni da osmi razred uci da mora kanabis jer je zdraviji od duvana,ali ga nesmes sam saditi jer ga moras kupovati iz apoteke...jer sam oni imaju semnke koje su legalne i od toga ne puca nista u glavu sto tera na radosti,vec te spusta ko heroin i sprema te za da bude miran i lecen....

sta vise ocekujem da ce se i istorija promeniti gde ce jasno stajati da smo krivi za prvi svetski rat..drugi...balkanski,rat u iraku,srpski ustanak,uskrsnji uranak,nevremene na karibiku.....i da smo od nastanka srbije do danas za sve krivi...pa je pickousta nakaza sve to stavio na svoje mesto i sada smo i mi ljudi medju ljudima....

vise me nista ne bih cudilo.....ama bas nista.....

samo me jedno cudi,da smo toliko otisli u kurac i umesto da gazimo govna smrdljiva i vratimo kormilo na prav put mi ne radimo nista.....sedimo i gledamo kako nas jebu u zdrav mozak....ako je i on vise zdrav

Mil@n


Lazic

Onaj deo gde ribe izlaze u toplesu je skroz ok...

Hattrick

Cek a ribe gagovanje da izvezbaju, to kao nije vazno ?



Andreja

Citat: eclipse4 poslato 09 April, 2018, 17:37
umesto da se uci sklapanje i rasklapanje puske,uce kako da se pravilno stavlja kondom na kurac i kako da se pravilno skida.....uce marke kondoma umesto marki puski.....

Vodite ljubav a ne rat ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Ma mi brate muskarci pravilno orijentisani i precizni  ne koristimo te gume hahah

Lazic


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2018, 21:17
Dok ne zarazi¹ ¾enu neèim... [facepalm]

Jos jednim detetom npr pa joj poraste stomak od infekcije :)