Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Dace bog da zazivi taj zakon , samo da dodaju i trajno uzimanje dozvole i to svih kategorija pa vozi pijan skejt i slomi vrat ko te jebe.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

privatna imovina je svetinja....tu ubrajam i oruzje...kad budu poklanjali nek oduzimaju....
problem sa pijancima za volanom je neresiv....kao i sa pijanim jahacima i kocijasima.....
Ako mi neko kaze da ce pijamom gey romu da oduzmu reciklomobil cak i ako je neregistrovan i nije ga ni kupio vec ga je urao, onda ima pogresnu vizuru o pravnom sistemu ove drzave,,,,svuda u svetu sudije su uvazeni clanovi drustva samo su ovde pravni otpad....svrseni pravnici koji jako dobro znaju da nikada nece biti advokati ali zato uz rodbinske i druge veze postaju sudije....i umesto da na osnovu zakona i primenom pravnih normi dodju da pravde....sto je osnovni zadatak sudstva, ovde kriminacle pustaju na slobodu, velikim lopovima stavljaju nanogvice, a od sitnih prestupnika i jadnog naroda otimaju na sve nacine....
Secate li se cuvene lustracije u sudstvu posle petog oktobra.....samo su se izrotirali....a trebalo ih j epobiti.....kao i sve politicare koji su pre i posle toga uscli u skupstinu...sve do jednog....povesati na terazijama....za primer....i oduzeti im svu imovinu i njima i njihovim bliznjim.
Da li su nam ijednim cinom ucinili zivot laksim i boljim u predhodnih 20 godina.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2017, 23:40
privatna imovina je svetinja....tu ubrajam i oruzje...kad budu poklanjali nek oduzimaju....
problem sa pijancima za volanom je neresiv....kao i sa pijanim jahacima i kocijasima.....
Ako mi neko kaze da ce pijamom gey romu da oduzmu reciklomobil cak i ako je neregistrovan i nije ga ni kupio vec ga je urao, onda ima pogresnu vizuru o pravnom sistemu ove drzave,,,,svuda u svetu sudije su uvazeni clanovi drustva samo su ovde pravni otpad....svrseni pravnici koji jako dobro znaju da nikada nece biti advokati ali zato uz rodbinske i druge veze postaju sudije....i umesto da na osnovu zakona i primenom pravnih normi dodju da pravde....sto je osnovni zadatak sudstva, ovde kriminacle pustaju na slobodu, velikim lopovima stavljaju nanogvice, a od sitnih prestupnika i jadnog naroda otimaju na sve nacine....
Secate li se cuvene lustracije u sudstvu posle petog oktobra.....samo su se izrotirali....a trebalo ih j epobiti.....kao i sve politicare koji su pre i posle toga uscli u skupstinu...sve do jednog....povesati na terazijama....za primer....i oduzeti im svu imovinu i njima i njihovim bliznjim.
Da li su nam ijednim cinom ucinili zivot laksim i boljim u predhodnih 20 godina.....

[clapp] [thumb_up]

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2017, 23:40
Da li su nam ijednim cinom ucinili zivot laksim i boljim u predhodnih 20 godina.....
Ne

Kostić

ovi antialkoholièari su najgora bagra. voze na zadnjem toèku, divljaju ko budale po saobraæaju, lome se i ginu, a sole pamet ljudima koji piju.

ene alja objasnio sve

Zeljkamp

Iznervirala me Agencija za bezbednost saobracaja. Od proslog cetvrtka ne mogu da odstampaju jebeni papir bez kojeg ne mogu da registrujem motor ! Kazu da je zastoj zbog godisnjih odmora. PU, mamu vam jebem ! Crknite ! Govnari !
TwinZ Auto & Moto

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2017, 23:40
privatna imovina je svetinja....tu ubrajam i oruzje...kad budu poklanjali nek oduzimaju....


Jedino je ljuski zivot svetinja a ne privatna imovina.
Jedino to niko nema pravo da oduzima.



Hurricane


ninja66

Prosli petak me udari matorac kolima. Motoru nista,skoro da sam zakocio. Ja malo izgreban , boli butni misic.
On pridje preplasen i pocne da cvili - izvini, imam zdravstvenih problema. Rekoh - sad imam i ja.
Upalim motor i odem i ceo dan ok ali kad se ohladilo ,butina otekla ,jedva hodam.
Sad prolazi polako ali ovih vrelih dana sam u kolima ,umesto k`o covek na motoru.
Ujedao bih.

Gavrolini


Slaninar

Citat: petar357 poslato 11 Jul, 2017, 11:21
Jedino je ljuski zivot svetinja a ne privatna imovina.
Jedino to niko nema pravo da oduzima.

Imovinu ne mogu oduzeti za prekr¹aj. Kretenski zakon.
®ivote oduzimaju na finjaka - radi¹ za 20 hiljada i neæe da te leèe kad se razboli¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

a i ove vrucine odlicne za penzioni fond

Kostić

juèe i danas pakao. vozim i umesto da se ladim, gorim. vetar je vreo, ko iz rerne....



UFF

dodji kod mene na lopatu i mesalicu, ako imas snage da je dignes

ja fizikalisem po ceo dan na suncu pa mi nista ne fali

Hattrick

Citat: petar357 poslato 11 Jul, 2017, 11:21
Jedino je ljuski zivot svetinja a ne privatna imovina.
Jedino to niko nema pravo da oduzima.

Hahahahaha, dobar vic :D

Slaninar

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2017, 02:00
dodji kod mene na lopatu i mesalicu, ako imas snage da je dignes

ja fizikalisem po ceo dan na suncu pa mi nista ne fali

Radio relativno fine poslove ovih dana (malterisanje, farbanje) i pro¹la dva dana sam se polivao vodom svakih pola sata.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ja sam dovoljno fizikalisao u ¾ivotu, a lopatu mogu da dignem, al praznu ;D

Lazic

Èim ti pedala¹ 20km na 40 stepeni da bi gled'o dupeta, nisi...

mareskin

Citat: petar357 poslato 11 Jul, 2017, 11:21
...
Jedino je ljuski zivot svetinja a ne privatna imovina.
Jedino to niko nema pravo da oduzima.


Svaki poslanik koji je podigao ruku za neko sranje od zakona je odgovoran za hiljade uni¹tenih ¾ivota. Svaki politièar koji je zarad love u d¾epu prodao buduænost graðana je odgovoran. A niko nije ka¾njen.
Tako da ne pije vodu ("dr¾i" za Slaninara).

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu