Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Jul, 2017, 23:02
vecina goriva potice iz nisovih rezervoara koji su rdjavii ta rdja je na svakoj pumpi.....jedino visoko oktanska goriva stizu direktno iz uvoza i nemaju govna u sebi izvorno, ali ih prevoze sa istim cisternama pa svejedno budu kontaminirana....
pre par dana su doterali motor star 30 godina iz inostranstva....u rezervoaru nema ni traga rdje....ni trunka,,,presao 80000 km u nemackoj...

90% toga je sto su njima rezervoari uglavnom puni do cepa pa kad dodju do pola se dopunjavaju. A kod nas se stalno drndaju na rezervi.

mi¹ko_kolo

Jebeni maðarski panduri zbog kojih sam noæas proveo 4 sata na granici. Na¹ autobus bio dvadeseti kad smo stigli, a kad ssmo do¹li na na¹u, nema nikoga. Na izlasku iz Srbije ni jedan autobus u redu a kod njih vi¹e od 50 èeka da uðe. Pederèine najstra¹nije!

megaidiot

klasika. sad na horgos, osim motorom, ne treba ni kretati i treba zabosti vreme kada svi prelazi rade.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Jul, 2017, 15:48
Jebeni maðarski panduri zbog kojih sam noæas proveo 4 sata na granici. Na¹ autobus bio dvadeseti kad smo stigli, a kad ssmo do¹li na na¹u, nema nikoga. Na izlasku iz Srbije ni jedan autobus u redu a kod njih vi¹e od 50 èeka da uðe. Pederèine najstra¹nije!
A kad su nas pa voleli Austrougari? Jedino ¹to su sa vreme komunizma bili bedniji od nas... Ni¹ta se nije promenilo, i dalje smo oni tamo gadni Sloveni... ©to sam stariji sve vi¹e postajem netrpeljiviji, po èemu je neki tamo Maðar ili Austrijanac ili Nemac ili Englez bolji od bilo koga drugog...? Govna bre... I to smrdljiva...

Hattrick

A generalno sloveni im se slihtaju jer smatraju da su bogatiji, pa to valjda tako treba, a u sustini svaki prosecni Englez, Nemac, Francuz je veca dijabola, cobancina, i seljacina od 90% domacih ratara.

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2017, 17:15
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Jul, 2017, 15:48
Jebeni maðarski panduri zbog kojih sam noæas proveo 4 sata na granici. Na¹ autobus bio dvadeseti kad smo stigli, a kad ssmo do¹li na na¹u, nema nikoga. Na izlasku iz Srbije ni jedan autobus u redu a kod njih vi¹e od 50 èeka da uðe. Pederèine najstra¹nije!
A kad su nas pa voleli Austrougari? Jedino ¹to su sa vreme komunizma bili bedniji od nas... Ni¹ta se nije promenilo, i dalje smo oni tamo gadni Sloveni... ©to sam stariji sve vi¹e postajem netrpeljiviji, po èemu je neki tamo Maðar ili Austrijanac ili Nemac ili Englez bolji od bilo koga drugog...? Govna bre... I to smrdljiva...
Stvar je u tome ¹to je na prelazu bilo najmanje na¹ih buseva. Bilo Poljaka, Litvanaca, Bugara, ©iptara... Boli ih kita za sve!

Lazic


megaidiot

Citat: Hattrick poslato 09 Jul, 2017, 17:17
svaki prosecni Englez, Nemac, Francuz je veca dijabola, cobancina, i seljacina od 90% domacih ratara.
[klanjam_se]
upravo tako, mada cini mi se da ih nase mlade generacije stizu polako.

Lazic


Slaninar

Citat: Hattrick poslato 09 Jul, 2017, 17:17
A generalno sloveni im se slihtaju jer smatraju da su bogatiji, pa to valjda tako treba, a u sustini svaki prosecni Englez, Nemac, Francuz je veca dijabola, cobancina, i seljacina od 90% domacih ratara.

©kotski navijaèi kad su bili u NS - gospoda. Carevi. I kad su pijani. I kad su ispu¹ili 4 gola.

Englezi na Exitu - dno dna. Mada nisu bahatiji od na¹ih, samo vi¹e brljave. Tesna trka.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

A meni prièa¹ kako su fini i pozitivni... ;D

Hurricane

..to tako dok ih ne olaksamo za kes, sad nek nestanu  :)

Hurricane

..ubi me neka malaksalost, dal je od vruæine ili godine ¹to ka¾e Laske, ali jedva prièam..

da nije pritisak mo¾da neki, zna li neko, nemam gde da izmerim

MIGE

Citat: Hurricane poslato 10 Jul, 2017, 12:06
..ubi me neka malaksalost, dal je od vruæine ili godine ¹to ka¾e Laske, ali jedva prièam..

da nije pritisak mo¾da neki, zna li neko, nemam gde da izmerim
popi jedno ladno...moze samo da ti bude bolje...ili gore...sve zavisi kako na to gledas

dzimika

Svrati do neke apoteke, pitaj apotekarku da ti izmeri pritisak, samo pazi da ne bude previselada :P

Lazic

Citat: Hurricane poslato 10 Jul, 2017, 12:06
..ubi me neka malaksalost, dal je od vruæine ili godine ¹to ka¾e Laske, ali jedva prièam..

da nije pritisak mo¾da neki, zna li neko, nemam gde da izmerim
Jbt, pao ti je pritisak od vruæine, udri po slanom...

Hurricane

Citat: dzimika poslato 10 Jul, 2017, 12:37
Svrati do neke apoteke, pitaj apotekarku da ti izmeri pritisak, samo pazi da ne bude previselada :P

Ako si mislio na previse mlada, ja sam skoro siguran da su te najbolje za pritisak..

Odoh s posla kuci slanu neku supicu i odmaranje kaze apotekarka, naravno nije mladjana neka bila

Kostić

najbolji lek za letnje padavice je supa iz kesice u po litre vode. skuva¹ oladi¹ i na eks. di¾e iz mrtvih. od mlade apatekarke mo¾e¹ samo da umre¹ na njoj po vruæini, ¹to nije lo¹e, kome se umire ;D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Hurricane poslato 10 Jul, 2017, 12:06
..ubi me neka malaksalost, dal je od vruæine ili godine ¹to ka¾e Laske, ali jedva prièam..

da nije pritisak mo¾da neki, zna li neko, nemam gde da izmerim
imam ja aparat, svrati popodne.