Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2017, 09:24
Naravno.

Petre, sledeæi put dobro gledaj i miri¹i ¹ta sipa¹, jeb'o te!!! Inaèe, verovatno im je rezervoar propustio vodu tokom neke oluje, de¹ava se. Platiæe popravku...


i na na¹a oba motora u subotu uveèe nisu hteli na prvu da upale, meni se na dodavanje gasa jo¹ i ugasio kad je upalio iz drugog

oseæala se i neka knedla na gasu na oba motora, sipali po pun na NISu sa istog pi¹tolja dva dana pre toga.

negde sam èuo da NIS snabdeva i jo¹ neke pumpe mislim i omv izmeðu ostalih 95-icom

[neampojma]

Biker-Boy

Ja pre neki dan video cisterna "Knez Petrol" istace gorivo na NIS pumpi....sve je to jedna te ista banda, bas nam svejedno gde tocimo :D
Ja 80% tocim na NIS-u
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Ja samo mol i petrol (slovenacki) na izlazu iz Kg-a. Ostale pumpe ne preferiram, ali ne mora da znaci da i na ovima nije "krsteno".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2017, 09:24
Petre, sledeæi put dobro gledaj i miri¹i ¹ta sipa¹, jeb'o te!!! Inaèe, verovatno im je rezervoar propustio vodu tokom neke oluje, de¹ava se. Platiæe popravku...
verovatno je na toj istoj pumpi sipao sto puta ranije bez problema. a i ko jos njuska i zagleda?
jedino da sipas prvo u flajku da vidis sta je i kakvo je, pa degustiras, ali onda ce svako tocenje, na svakih ~250km, da traje i traje i traje.
cak i da je pun vode ima da smrdi i lici na benzin - eno tesla testirao - i takav gori. ;D
izgleda da je samo bitno sta te i kako usere i da se cuvaju racuni izmedju sipanja.

Lazic

Ne bre, uvek gledam dok toèim, da ne bi prelio... Dr¾im pi¹tolj skroz na vrhu da mogu da sipam do èepa...

mrle

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2017, 13:57
Dr¾im pi¹tolj skroz na vrhu da mogu da sipam do èepa...

bur¾uju

Major


Lazic


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2017, 22:14
Citat: mali_zmaj poslato 02 Jul, 2017, 20:50
Zato sto bi ga sjebali ovdje na parkingu,a i koji ce moj da se przi na suncu ili kisne, a ne vozi se, sem subotom i nedeljom...,nisam jednom nasao kako tata i mama stavljaju djete na motor,klinci cackaju prekidace,ubacuju u brzinu...,itd.....,kolegi CBF ovku drpili nema dve sedmice ispred zgrade... ,toliko o tome..
Aj sad, polako ubaci mozak u brzinu... ;D Da ti stoji ispred zgrade ne bi ga vozio samo vikendom, vozio bi ga svaki dan do posla i nazad... Posle posla ne mora¹ istim putem kuæi, a to ti je svakodnevni ðir od pola sata... ;D :-*  To ti je veæ 300km meseèno, taman da ne poludi¹...

Ja ne raèunam to za vo¾nju,moje vo¾nje nisu ispod 150km.... vozim se po par sati uz jednu pauzu za kafu ili klopu....a i zephyr se ni ne ugrije a ja sam veæ u firmi....,uljara matora,motor je uglancan i oèuvan da bi ga svako drljao i ptice srale po njemu ispred zgrade ...,vjeruj mi stvarno se ne isplati sa njim iæi do posla...
jin-jang

Lazic

Naravno da se isplati, nisi ga kupio da stoji u gara¾i i da ga licka¹, nego da se vozi¹... Ni ja ne raèunam vo¾nje ispod 150 km, ali dok takva ne naiðe, i do posla i okolo nazad prihvatam... :D Taèno bi umro da ne mogu svaki dan bar po 10, 15, 20, 30 km... :D

Zimi kad se vozim samo do posla i nazad, ode potro¹nja na 10-12 litara, dok ga zagrejem ujutru, dok ga zagrejem popodne a tamo nazad 7.6 km... Pa i tada u¾ivam... :D

megaidiot

ne znam, da moram autom svaki dan, po gradu, ne bi mi bilo dobro. bio bi besan i nadrkan na sve zive. a motorom gde god da idem meni lepo, i zimi i leti.
pa i da se ta ptica posere, zabole me.

Lazic


dzimika

Zato sam ja resio da ne perem motor, ovako bar ne primetis kad se dodatno isprlja :D

mali_zmaj

jin-jang

PECA BMW

I ja kod mene vidjam Knez petrol cisterne na nisovim pumpama ...

Danas sam rasturio motor , filter benzina zabetonirao (na pocetku sezone stavio nov) a dizne zapusene . Sutra sve stavljam novo i teram dalje , samo OMV zaobilazim u sirokom luku !

Nemam Mol pumpu inace bih naj radije tamo sipao
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

vecina goriva potice iz nisovih rezervoara koji su rdjavii ta rdja je na svakoj pumpi.....jedino visoko oktanska goriva stizu direktno iz uvoza i nemaju govna u sebi izvorno, ali ih prevoze sa istim cisternama pa svejedno budu kontaminirana....
pre par dana su doterali motor star 30 godina iz inostranstva....u rezervoaru nema ni traga rdje....ni trunka,,,presao 80000 km u nemackoj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Knez petrol cisterne prevoze za NIS, nista novo, imaju neki dil valjda
Isto kao sto jedna firma radi prevoz za OMV I za ja mislim jos par brendova
Ako se neko seca liku u ns su tako u kola.sipali gorivo pomesano sa necim belim, ostalo kao nesto sto je cisterna prethodno prevozila, a decka pumpa izradila samo tako

megaidiot

Citat: PECA BMW poslato 03 Jul, 2017, 22:58
filter benzina zabetonirao (na pocetku sezone stavio nov)
jel i kod R-a filter u rezervoaru, sa pumpom ili negde napolju?

PECA BMW

Citat: megaidiot poslato 03 Jul, 2017, 23:12
Citat: PECA BMW poslato 03 Jul, 2017, 22:58
filter benzina zabetonirao (na pocetku sezone stavio nov)
jel i kod R-a filter u rezervoaru, sa pumpom ili negde napolju?

unutra sa pumpom
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot