Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: megaidiot poslato 06 Jun, 2017, 14:38
da, u mom slucaju je lik iz lazarevca morao da dolazi.
uzas koliko drkaju narod bez potrebe, 21. vek, covek skocio iz svemira na zemlju, ima internet - rusi izmislili, ali sve dzaba...  [povracanje]

i sta su kurac jeli govna sa digitalnim potpisima i digitalnim dokumentima, kad opet sve ides licno i cekas red i kad baba na salteru prepozna da si to ti sa slike, lupi pecat.


ja od kako sam èuo, ko vodi kovnicu, sumnjam da se sve to radi, da bi oni imali posla. ako ti jednom od¹tampa trajni dokument, jebiga onda nema posla za dalje. svako malo se izmisli ne¹to, ¹to nije po nekom propisu, pa aj novo ovo novo ono.... em firma radi, em zaposleni ne bleje ko teliæi em para po para - ke¹

jevta

Na PPI obracu ima da se naznaèi ko plaæa porez,ako je pogre¹no napisano :o
A sami pi¹ete

DebeliZmaj

Citat: Gavrolini poslato 06 Jun, 2017, 16:43
U petak bio u bg da prevedem tt. Prodavac mi trebao samo kod notara i u jermontovoj da odjavi table. U poreskoj ne. Rekli mi da dodjem za 7 dana. Ja malo kukao i molio i zavrse mi sve za 15min. I lepo rekla zena u poreskoj, ne interesuje je ko donosi predmet i ko ce doci po njega. Bitno je da se porez plati. Juce prevodio auto.Bile ©A table pa ne treba odjava. Isto mi prodavac trebao samo kod notara. U poresku otisao sam.

koja op¹tina?
ja bio na starom gradu ... tu je prodavac prijavljen ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


balcan girl

#22984
Citat: PECA BMW poslato 06 Jun, 2017, 01:13
ma procenila je kao domacicu  [rofl]

a i tako joj treba kad na bajk svadbi dolazi u haljini !  :P



jesam ja domacica na svadbi :D saèekujem goste al mi kecelja stvarno nije trebala :D :D :D :D :D :D






mislim, sta reæi a ne zaplakati  :'( :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] a lepo sam joj rekla sta hocu, sad niti mogu da je prepravljam previse a iseckala je kao burek pièka joj materina glupa  [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] plus moja jos da je suzi, jebem ti lepo sam rekla da sam na dijeti i idem u teretanu al jok riba se pravi pametna.. ne gladujem ja dzabe bre, skinula sam za manje od mesec dana 12kg i 10cm u obimu i planiram jos deset dana treninga....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 06 Jun, 2017, 18:16
  [yahoo]




bas sam se pitao koliko toga si josh spremio za tapkanje...
ako me ne bude mrzelo dodjem pogledam sta imas ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: megaidiot poslato 06 Jun, 2017, 17:00
a gde ste isli u poresku? dal je moguce da su negde normalni, a negde drndaju ljude?
Pa ona odmah pored jermontove

El Jefe

Преводио прошлог маја мотоцикл у општини Раковица. Морали смо доћи обадва на шалтер за порез.
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 06 Jun, 2017, 18:31
Citat: PECA BMW poslato 06 Jun, 2017, 01:13
ma procenila je kao domacicu  [rofl]

a i tako joj treba kad na bajk svadbi dolazi u haljini !  :P



jesam ja domacica na svadbi :D saèekujem goste al mi kecelja stvarno nije trebala :D :D :D :D :D :D






mislim, sta reæi a ne zaplakati  :'( :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] a lepo sam joj rekla sta hocu, sad niti mogu da je prepravljam previse a iseckala je kao burek pièka joj materina glupa  [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] plus moja jos da je suzi, jebem ti lepo sam rekla da sam na dijeti i idem u teretanu al jok riba se pravi pametna.. ne gladujem ja dzabe bre, skinula sam za manje od mesec dana 12kg i 10cm u obimu i planiram jos deset dana treninga....

AL si se ugojilaaaaaaa
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

cuti bila sam deblja :D :D :D ovo je sad jos i dobro :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

kucam seminarski a tu ne moze umesto zareza smajli :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

jel si ti lazicu nadalina?? nisi :D :D ja sam rekla da o mojim tetovazama na engleskom moze samo nadalina da prièa, a ako je srpski silvana :D ostali sikter :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


DraganPavlicevic

Balkan, gledajuæi ovo vezivanje otpozadi, setih se nekog drugog pro¹log svr¹enog doba kada se damama pomagalo da se obuku. Èitavi buljuk je vezivao neke silne vezice i kanape, sve da bi ¾ensko bilo proporcionalno obdareno. Ko li je tebe ovako pritezao, imao je ¹aku posla. Nema veze, gde kipi-ima i da preliva. Samo nikako da tebe zamislim u ovome. A da je lepo-lepo je.

balcan girl

ma gde je lepo dragane, sutra idem kod druge krojaèice da kukam da mi uradi ponovo cela ledja ovo je propast....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Balkanka, ja stvarno ne znam sto se ti zivciras, haljina je skroz dobra i dobro ti stoji, samo, ja bi za svaki slucaj onu "pertlu" nazad zavezao sa par cvorova, cisto da se ne desi da neko "slucajno povuce" i odpertla :D
I feel the need..... the need for speed !!!