Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

stara kajla ne krade tuðe upaljaèe

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

na ringlu je najbolje, kad se usija pa na nju baci¹ ka¹iku ¹eæera. em upali¹ cigaru, em se flambira¹ i depilira¹.

Major


Kostić

nema takav da se kupi.

izna¹o sam neki roze ...




Slaninar

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2017, 08:05
na ringlu je najbolje, kad se usija pa na nju baci¹ ka¹iku ¹eæera. em upali¹ cigaru, em se flambira¹ i depilira¹.

A kafa na ringlu?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

kafa na ringlu je za one, promi¹ljene.

Kostić

za budale je samo ringla. duvan se lak¹e upali od kafe, pa potro¹i¹ manje struje.

Grof

 Juèe se klinka vrati iz ¹kole i ka¾e da je dobila 2 iz pismenog iz matematike "ali nema veze jer æe svakako raditi ponovo pismeni jer je vi¹e od pola razreda dobilo 1".
Nekada je postojalo ¹kolstvo kakvo treba da bude, da se nagradi onaj koji uèi i trudi se, ne radi¹, ne uèi¹ ... hajde ti lepo na popravni.  A danas je cilj da svi zavr¹e ¹kolu i sve svedu na prosek, jbg druga klinka je iz istog pismenog dobila 5 u drugom odeljenju, i njima neæe ponavljati pismeni jer nemaju vi¹e od pola jedninica, a ovim neradnicima æe dati lak¹i pismeni da dobiju bolje ocene... kompletni debilizam i nipodi¹tavanje onih koji uèe i rade...  [ljutko]  

mrle

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2017, 08:05
na ringlu je najbolje, kad se usija pa na nju baci¹ ka¹iku ¹eæera. em upali¹ cigaru, em se flambira¹ i depilira¹.
a mi moderni ¹to imamo one ravne ploèe, indukcione ringle?

Slaninar

Citat: Grof poslato 30 Maj, 2017, 09:35
Juèe se klinka vrati iz ¹kole i ka¾e da je dobila 2 iz pismenog iz matematike "ali nema veze jer æe svakako raditi ponovo pismeni jer je vi¹e od pola razreda dobilo 1".
Nekada je postojalo ¹kolstvo kakvo treba da bude, da se nagradi onaj koji uèi i trudi se, ne radi¹, ne uèi¹ ... hajde ti lepo na popravni.  A danas je cilj da svi zavr¹e ¹kolu i sve svedu na prosek, jbg druga klinka je iz istog pismenog dobila 5 u drugom odeljenju, i njima neæe ponavljati pismeni jer nemaju vi¹e od pola jedninica, a ovim neradnicima æe dati lak¹i pismeni da dobiju bolje ocene... kompletni debilizam i nipodi¹tavanje onih koji uèe i rade...  [ljutko]   

Slièno je i na fakultetima. Èak i u EU.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Grof

EU nam je i zakuvala ovakvo ¹kolstvo.... u fazonu da nema diskriminacije... jebala ih diskriminacija... ko neæe da uèi nek ide na popravni....

Kostić

Citat: mrle poslato 30 Maj, 2017, 10:01
Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2017, 08:05
na ringlu je najbolje, kad se usija pa na nju baci¹ ka¹iku ¹eæera. em upali¹ cigaru, em se flambira¹ i depilira¹.
a mi moderni ¹to imamo one ravne ploèe, indukcione ringle?

ja sam jedan lep deo ¾ivota, proveo pod petrolejkom, kod babe na selu. jebe¹ kuæu bez ¹ibica.


Lazic


Major

Citat: Grof poslato 30 Maj, 2017, 10:18
EU nam je i zakuvala ovakvo ¹kolstvo.... u fazonu da nema diskriminacije... jebala ih diskriminacija... ko neæe da uèi nek ide na popravni....

Tacno tako.. [thumb_up]

Glava Dole

osnovi elektortehnike prva godina... predavala razredna, od 30 upisanih 15-oro ostavila za avgust... ja imao trosjku bez pipanja knjige maltene, niko nije verovao da ne ucim... a meni vec parkiran motor sa CDIjem iz kucne izrade ispred skole dok ona objasnjava sta je to provodnik ;D )
Matematicarka vec svake godine po nekog ostavljala, cak i u cetvrtoj zavrsnoj ostavila dvojicu... na kraju nas je od 30 zavrsilo 18 :)

Boban_m

U mojoj gimnaziji bilo cvijece na prozorima pa ti vidi ;D

Glava Dole

a u mojoj tehnickoj bilo i slika... pa ih onda vise nije bilo ;D letele su kroz prozor, skolski policajac, vanredni roditeljski sa njim i direktorom itd... teretili nas da platimo, policjac pretio svima krivicnim prijavama, direktor da necemo dobiti svedocanstva.... na kraju tako i ostalo ;D prekidaci, starteri sa neonki svi poskidani, samo je jedna radila [rofl]

Grof

... a u mojoj srednjoj tamo neke davne 92-95 na prozorima ka dvori¹tu ¹ipke i mre¾e ... ko u zatvoru... a ustvari je tu bio neki nazovi fudbalski teren koji nikada nije kori¹æen... ma privikavali nas jo¹ tada perfidno na tvorza u kom æe mnogi kasnije zavr¹iti... nije ni èudo ¹to je ta ¹kola godinama zvana uzaludnom... :D

jevta

U mojoj srednjoj upisalo nas 36 maturiralo 6
©to se evrope tièe nije ba¹ tako ima¹ dva puta da pola¾e¹ ako padne¹ do viðenja nema vi¹e