Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Upravo to, samo zavisi od kurira ali opet gledam da je postexpress, uvek donosi pre 12 bez obzira na to do kad je placeno da stigne I uvek do kapije dodje
Skoro me iznenadio aks sa cenom, jer je bilo dosta jeftinije nego sto sam ocekivao, cak jeftinije I od post expresa

mi¹ko_kolo


Major


mi¹ko_kolo

Videæemo. Neko veèe èuh od èoveka iz ministarstva da se ministru ljulja jer je napravio sranje sa Festivalom igre pre mesec-dva. Ovo mu je drugi auto-gol u kratkom roku.

Major

A svi znamo da kod ovih sada mozes da pucas po svom golu koliko zelis :)

mi¹ko_kolo

Jebi ga. Ali po¹to za njih kultura uop¹te nije bitna, mo¾da ga i smene (ministra) da nam "poka¾u kako niko nije nedodirljiv".

Lazic

[facepalm] Kako oni nas zajebavaju... Prosto pri¾eljkujem prvog domaæeg bomba¹a samoubicu... Ispred vlade... U vladi...

DebeliZmaj

sledeca pokazna vezba novog automatskog topa 30mm ...
i kad ono uhakovali ga ...
sta zna haker sta je 380 granata u minuti
kad svechanoj lozi...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


monsterbnt

Pod uslovom da ga nateraju uopste da radi... Zadnja vezba u nikincima.... Pucaju iz svega samo Lazar ne puca.... Ne radi mu top....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

U subotu 17.6. kad je sastanak kod Gorana imam svadbuuuuu... :'(

Al' æu da se navozam...

Hurricane

..ne brini ima kosta crevo, æe da izvuèemo ovima ¹to se odvale pa zaspu..


Lazic


mareskin

Ba¹ mi je nezahvalan sinovac.
Sprema se za Planinsku trku na Tari od 43km i danas kad je krenuo na trening, ponudim se da ga odvezem autom da se ne muèi da ide pe¹ke i on odbije?!?
E, sinovac, sinovac... jel to lepo?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Major


balcan girl

u subotu ovde kod nas memorijalni kup goran ostojic i dolaze 63.padobranska i vidim janka kako æopa, ladno njih 4 na motorima veèe pre toga i lik iseèe krivinu i uleti izmedju njih, oni kud koji mili moji da ga izbegnu popadaju po jendecima oko puta a lik ladno gas i ode....sta uraditi bre vise stokama.. [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [zena] [zena] [ludak] [ludak]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

laziæu, vrati mi upaljaè, nem èime dupalim cigaru!

Glava Dole

Pomocu lupe i sunca zapalis papir pa s njim cigaru ;D

Ili ovako :)

! No longer available

UFF

stara kajla a ne ume ni cigaru da upali bez upljaca
sramota