Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Kostić

kad krene da ispada beli lukac, crni lukac, zeleni lukac sa perajima, paradajzovi, kurastavci, ¹nicle... onaj iza samo da ima dve vilju¹ke ko maèeve i da hvata i eto mu ruèak ;D

Kostić


Kostić


mrle


Kostić


Kostić

 idem da pogledam oèima alnaser, mo¾da proradi :o ;D

mrle

Citat: mrle poslato 24 Maj, 2017, 17:59
kako sam u poslednjem minutu parrkirao motor i usao u stan... a onda mrak, grmljavina i ovaj pljusak.



a sada cu dapisem u onoj suprotnoj temi
a sada treba da odem po decu i da ih vodim na plivanje u 17:15h.

bucko

Pusti ih samo ispred,ima bara koliko hoces

mali_zmaj

rikno akomulator na autu!! neplanskih 50 eura ode u vjetar,struju da se preciznije izrazim!!

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang

Lazic

Citat: mrle poslato 24 Maj, 2017, 18:01
Citat: mrle poslato 24 Maj, 2017, 17:59
kako sam u poslednjem minutu parrkirao motor i usao u stan... a onda mrak, grmljavina i ovaj pljusak.



a sada cu dapisem u onoj suprotnoj temi
a sada treba da odem po decu i da ih vodim na plivanje u 17:15h.
Mige, moje dete i ja bili kod Uffa, stigli 10 minuta pre potopa, krenuli nazad u 6:15 po suncu... :D Dodu¹e mokre ulice, ali 16km nije na kraj sveta... Al' kad je krenulo da lije, nije mi bilo dobro... :o ;D



Kostić

mene su pro¹le godine napale one kajsije ¹to su padale. pobego sam pod drvo. ove godine mudro sedim na prozoru. juèe padali klikeri. d¾ombe ;D

Andreja

Nabijem na stojka i klikere i ki¹u, jun samo ¹to nije a ja u jebenoj jakni idem u prodavnicu... A leto æe da proleti i eto je opet jesen, 'de smo bili, ¹ta smo radili...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot


lord_oblivion

Obuj èepove i u blato  ;D

Mogu i da ti dam hint gde ga ima preko glave  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

MI, jes...

LO, na èepovima je motor, nisam ih skidao jo¹ uvek. Blata preko glave gde god se okrene¹, zaboravlja¹ da ¾ivim u Prèinu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

To tu je za malu deèicu, kreni ¹umom iz Ripnja ka Parcanima ako ti Bukulja daleko  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

slave74

Pokvareni Bex..
Cekam ih ceo dan da dodju i donesu jedan papir. Kuriri rade do 16:00, meni se firma u koju treba da nosim taj papir zatvara u 16:00h.
Triput ih zvao, da kazu kuriru da me nazove, da dodjem gde mu odgovara, i ne zove..

Vidim na netu da su u najmanju ruku neposlovni..

UFF

svi su ali bex najgori
ne sto vise ne saljem nista preko njh vec ni ne porucujem
a kad mi prodavac kaze pa ja saljem samo preko njih sa njima imam ugovor ja kazem ok posalji
i onda me oni zivu kao ne znamo gde si ti dodji do okretnice ili u magacin po paket ja im kazem zabole me qrac da idem po paket i placam dostavu, ako sam platio ti ga dostavi
i kad mu se vrati nazad onda mu kazem jebi ga lepo ti rekoh da posaljes post expresom a ti si bas hteo bexom, eto ti sad dupla postarina ni za sta

Major

Ja do sada nisam imao problema.
Mislim da je samo do lika kakav ti zapadne da dostavlja.
Nama na poslu dostavljaju i aks i bex i posta i svi su do sada bili korektni :)