Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


UFF


Lazic


Kostić

krenem u prodavnicu, ispadne mi hebl, puko ¹raf i osto mi u ruci. Pu jebem ti maler  :(

Glava Dole

Koji bre maler, to je sreca... samo zamisli sta bi bilo da je tako otpao pri vecoj brzini...

Kostić

pro¹o bi ko èaruga na¹ manijak. pretego sam ¹raf jebo me slon

Ivicat

Bese onaj konj Ikodinovic koji je imao udes motorom, izvalio hebl?

Kostić

taèno, mi malerozni, dobijemo lepo onako, kako treba. prvo mi je crko pinjon, posle crko alnaser, sad hebl. tri zaredom. ok. popraviæu.

megaidiot

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2017, 02:54
gde da nadjem to da posadim? :D
moze da ti donese neko sa istoka, ili mozda cak moze da se poruci netom.
Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2017, 10:05
Nije ba¹ naivna biljka...
i taj 4x100 koktel sto pominju, mora da je dojaja.

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2017, 13:19
taèno, mi malerozni, dobijemo lepo onako, kako treba. prvo mi je crko pinjon, posle crko alnaser, sad hebl. tri zaredom. ok. popraviæu.
posto je preziveo sta je sve preziveo, to su stvarno sitnice (osim hebla).

Major

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2017, 12:50
krenem u prodavnicu, ispadne mi hebl, puko ¹raf i osto mi u ruci. Pu jebem ti maler  :(

Procitao sam ispadne mi hleb... i rekoh
:wtf: :wtf: :wtf:


megaidiot

pukao sraf na hlebu u prodavnici pa mu ispao [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Ivicat poslato 24 Maj, 2017, 13:09
Bese onaj konj Ikodinovic koji je imao udes motorom, izvalio hebl?
Verovatno tek kad je u¹ao u Juga...

Kostić

provozo se ovako, do jaja. idem ulicom i izvuèem hebl, pre¹altam, vratim, ljudi bleje ko telad ... meni sme¹no, a kontam, ako sad pukne i desni, leleee ;D ustvari nije mi sme¹no, kad se setim èaruge i ¾bunja iz kog su ga vadili .... popravio, bugi mi izvuko stari i stavio sam ¹raf od prirubnice. saæe kurac da pukne ;D

Kostić

Citat: Major poslato 24 Maj, 2017, 13:48
Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2017, 12:50
krenem u prodavnicu, ispadne mi hebl, puko ¹raf i osto mi u ruci. Pu jebem ti maler  :(

Procitao sam ispadne mi hleb... i rekoh
:wtf: :wtf: :wtf:



lebac mi ispo pre desetak dana. plastika posekla kesu, a kesa na ruci, pa mi ispo i lebac i jogurt i jo¹ pokoje¹ta. od tad stavljam sve u tri il èetri kese, do kuæe pre¾ivi jedna ;D

Lazic

Kostiæu, guvernal je za tebe... Od Ponija... ;D

Kostić


Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2017, 15:20
Citat: Major poslato 24 Maj, 2017, 13:48
Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2017, 12:50
krenem u prodavnicu, ispadne mi hebl, puko ¹raf i osto mi u ruci. Pu jebem ti maler  :(

Procitao sam ispadne mi hleb... i rekoh
:wtf: :wtf: :wtf:



lebac mi ispo pre desetak dana. plastika posekla kesu, a kesa na ruci, pa mi ispo i lebac i jogurt i jo¹ pokoje¹ta. od tad stavljam sve u tri il èetri kese, do kuæe pre¾ivi jedna ;D

Skolski ranac kosta... moj gepek, nosim ga i peske kad idem u pazar da ne vucaram kese... na motoru tek... potrpam sve i svasta i pun gas ko gospodin covek...

Kostić

oæu da stavim pozadi ili napred, ko na tomosu, onu plastiènu korpu, crvenu, iz maksija, al ne umem da ukradem, jebiga glup sam. ako neko ima rado bi je uzo u poklon ;D

Lazic


Kostić

mmm, kad bi krava mogla tolko... ;D jedva dovati 245 nizbrdo ;D