Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2017, 23:36
bah, pa imo sam ja dominatora. dodu¹e, slabo su mu radile koènice ;D
Ajde ;D

Kostić

majkemi. i nikad mi nije potonuo. osim kad sam nabado iviènjak sa 40 50 60, al ni onda. samo mi se krivila vilju¹ka. bez koèenja ;D :o [neampojma] ;D
al to je zbog jednog diska, nisam imo dva  ;D

Lazic


megaidiot

zato kazem stavi tocak sa dva diska da se ne uvija, a i jos bolje ce da tone [rofl]

monsterbnt

Enduro koji ne tone ima ozbiljan problem sa viljuskom... 1 disk ne krivi viljusku, lose stanje viljuske i trouglova je krivi...
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Цео дан! Један од оних кад све иде наопако. Почев од одласка у обданиште кроз ненормалну гужву на Северцу јер су затворили Мије Ковачевића, па силазак од 25 вминута низ Партизанац, од Београд-пута до Богословије (пређе се за 1 минут у нормали), па је онда кренуо да ме дрка плин на ауту... Одох да легнем да завршим дан.

UFF

Citat: Slaninar poslato 22 Maj, 2017, 19:04
Citat: megaidiot poslato 22 Maj, 2017, 12:12
pa kad ima napred jedan disk.
tako su i na transalpu posle prvog modela shvatili da ne koci pa ubacili jos jedan.
mozda bi i ti mogao da prebacis ceo tocak sa sve kocnicama takav? isto je 21, ima isti ziroskop. ;D

Dva diska se stavljaju radi izbegavanja uvijanja (jedne) vilju¹ke.
Jaka sila koèenja se mo¾e dobiti i samo jednim diskom, bez ikakvih problema. Dupli diskovi su uvedeni zbog ravnomernijeg optereæenja oba ¹tapa pri koèenju - èime se umanjuje rizik od preoptereæenja jednog, kao i umanjuje uvijanje u stranu, olak¹avajuæi dr¾anje pravca pri koèenju.

Tako da nisu koènice slabe jer imaju samo jedan disk, nego se ne sme staviti jaka ako ne postoje dva diska.

prosro si se za sve pare, dadoh plus talibanu jer mi je procitao misli



@ misko, pa hoce to kad imas plin u autu umesto u sporetu  [rofl]

balcan girl

pokusavam da bratu organizujem momaèko veèe, taman sve ljude okupim da niko ne radi i zajebe me brat koji ima obaveze taj dan...jaooooj majko bozija andjeli s neba, ima flipnem dok navatam opet dan da niko ne radi i da mogu da dodju.....jebes iznenadjenje na kraju cu da dignem ruke i da mu kazem da dovlaèi svoje dupe kad organizujem neki kurac :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Dovlaèi svoje dupe, organizovala sam neki kurac... :o

Zna¹ kad bih do¹ao... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]






@Mi¹ko:
Da prati¹ vesti neke vesti znao bi da ne pote¾e¹ tuda sledeæih par meseci... :D I bre, deca su ti dovoljno velika, treba vam pe¹ke 15 minuta lagano, jeb'o te ja... ;D :-*





@Monster:
Sad mi je lak¹e... ;D Definitivno mi treba Multistrada... ;D  8 godina teram klea kao da je gpz... ;D A jebote to sam jo¹ 2008-me kukao na bjb, hteo sam da pravim enduro od cb500... :o ;D

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 22 Maj, 2017, 22:52
I najbolja trkaèka vilju¹ka se uvija. Malo, ali uvija se.

Sto bre istripova coveka.  :)



Slaninar

Zadnja, prièam o prednjim. Zadnja nije problem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


mi¹ko_kolo

#22832
Citat: UFF poslato 23 Maj, 2017, 00:32
@ misko, pa hoce to kad imas plin u autu umesto u sporetu  [rofl]

Imam i u ¹poretu i vrlo sam zadovoljan istim. ;D Inaèe bih tro¹io zilion kw struje. A ni za ovo nije auto kriv, nego ja.  [doh]

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 02:06
@Mi¹ko:
Da prati¹ vesti neke vesti znao bi da ne pote¾e¹ tuda sledeæih par meseci... :D I bre, deca su ti dovoljno velika, treba vam pe¹ke 15 minuta lagano, jeb'o te ja... ;D :-*
Ne gledam vesti odavno, a nemam alternativni put. I¹ao sam pe¹aka do obdani¹ta i najmanje ¹to sam uspeo da idem je bilo izmeðu 25 i 30 minuta. Sa klincima bi to bilo neuporedivo sporije. A pravo iz obdani¹ta moram na posao. Tako da...  [veryangry] I danas nerviranje.

Lazic

©to ka¾u na tv, naoru¾ajte se strpljenjem... ;D

bucko

Ma vodi decu na adu,zajebi i posao i vrtic

Lazic

Bi on. Samo treba i jesti ne¹to...

mrle

Citat: bucko poslato 23 Maj, 2017, 09:49
Ma vodi decu na adu,zajebi i posao i vrtic
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 10:01
Bi on. Samo treba i jesti ne¹to...

pa Bucko je lepo to uredio:
Smislio da neko drugi pravi klopu, prodaje, zaradi ke¹, a on za to vreme na Adi ili na èamcu :)
Ima hrane, ima kinte, ima slobodnog vremena. Ko vam je kriv kada se niste prvi setili :)

mi¹ko_kolo

Citat: bucko poslato 23 Maj, 2017, 09:49
Ma vodi decu na adu,zajebi i posao i vrtic
Hoæu ali popodne. ©to bi Laziæ rekao, ne¹to mora i da se jede. Vodio ih u subotu na Avalu. Poslednji put bio na tornju pre 42 godine. :o

Lazic

Citat: mrle poslato 23 Maj, 2017, 10:09
Citat: bucko poslato 23 Maj, 2017, 09:49
Ma vodi decu na adu,zajebi i posao i vrtic
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 10:01
Bi on. Samo treba i jesti ne¹to...

pa Bucko je lepo to uredio:
Smislio da neko drugi pravi klopu, prodaje, zaradi ke¹, a on za to vreme na Adi ili na èamcu :)
Ima hrane, ima kinte, ima slobodnog vremena. Ko vam je kriv kada se niste prvi setili :)
Jes' vala tupad¾ije... ;D

UFF

Jebo adu, odoh sad u botanicku bastu po nove ideje za dvoriste :D