Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

super, ni kapi kise, tek nesto sitno dve ulice od gajbe. milina, prolece.
posle citam u blicu, u madjarskoj se zabo autobus na auto putu, bilo stradalih, ja sam prosao nekoliko sati posle toga tuda i nisam primetio nista.

Kostić

ceo dan sedim kuæi i èekam sutra delove ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: megaidiot poslato 15 Maj, 2017, 18:25
super, ni kapi kise, tek nesto sitno dve ulice od gajbe. milina, prolece.
posle citam u blicu, u madjarskoj se zabo autobus na auto putu, bilo stradalih, ja sam prosao nekoliko sati posle toga tuda i nisam primetio nista.
U jbt... :(


@Kosta:
Od koga si poruèivao? Cene su ok...

Kostić

disk osovinu i zatezaè od èoveka iz ni¹a, 3100 dind¾i plus po¹tarina, ploèice od steve ;D

Lazic

Pih, mislio sam od nekoga ko ima dosta delova za razlièite...

Kostić

jebiga. imam sreæe ¹to ih ima mnogo rasturenih, pa jaka konkurencija. ima jedan kod koga su delovi od suvog zlata... kod normalnih ljudi, ok cene. jedino plastike u originalu nema ¹anse da naðem :(

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 15 Maj, 2017, 16:32
... zna li se zasto je napustio, bas me sad zivo interesuje?..

Otisao da radi u Gas Monkey, kaze kod Richarda bolja lova  :)

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Maj, 2017, 14:46
Citat: UFF poslato 13 Maj, 2017, 11:01
i ja koristim samo post exprex, jedino smor kad moras da predas paket i cekas u redu sa penzosima

Zar paketi nisu na odvojenim ¹alterima od raèuna i primanja penzija?!

jesu ali milion njih da uzmu koverte da posalju nesato da prime nesto...

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Maj, 2017, 13:49
Dolaze kuci po paket ...


ali onda ja moram da sedim kuci ceo dan i ne mrdam dok se oni ne pojave

DebeliZmaj

4 sata od zakazivanja .. zakazesh u 8 pa legneshkunt ..
do 12 ce dodje .... posto ce da te trazi tamo po tom ... p.m.-u ...
dakle zvace te telefonom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Navlacim patike, i u desnoj osa, i naravno, ubode me u mali prst...  >:(
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot


Biker-Boy

U tome i jeste fora, stalno se cimas dok vozis, da li ce da ti uleti u kacigu ili u rukave... i na kraju prc Milojka, nagazis je u patici  [rofl] [veryangry]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 16 Maj, 2017, 20:02
U tome i jeste fora, stalno se cimas dok vozis, da li ce da ti uleti u kacigu ili u rukave... i na kraju prc Milojka, nagazis je u patici  [rofl] [veryangry]
Ima i nas koje insekti zaobilaze... ;D A i drugih... Za 10 godina sam mo¾da 20 puta putovao negde sa bratom, svaki put ga je ne¹to ujelo... :o  ;D Mene nikad ni¹ta... ;D Par puta mi je neko govance uletalo u oko, al' mu¹ica, ni¹ta ¹to ujeda... ;D

Kostić

mene je st¹lja pogodio u èelo bez kacige, imo sam èvorugu ko da me neko nabo... prebrzo sam i¹o pa nije stigo da me ujede. samo je puklo i odbio se ceo ;D ako me nije pogodilo makar stotinak gudelja, oni ¹to se zgovnaju ko neko ¾uto govno, pa ja ne znam. a ose ne volim. jedna me ujela za pupak, umalo sam pao sa motora.... kaciga je keva. sa spu¹tenim vizirem ;D

Glava Dole

mene jeste par puta... jednom na auto-putu osa, ja obilazim kamion, na 180 me ubode na dva mesta i krenula da se penje prema gacama, sakrila se od vetra iza moje noge... kad se tad nisam usrao, sa ispruzenom nogom trci u zaustavnu traku, krenuo da skacem pored autoputa ko majmun(mogu samo da zamislim ove koji su prolazili [rofl] ) i posle tako trebalo voziti jos 100km...

Lazic

Citat: kosta66 poslato 16 Maj, 2017, 21:25
mene je st¹lja pogodio u èelo bez kacige, imo sam èvorugu ko da me neko nabo... prebrzo sam i¹o pa nije stigo da me ujede. samo je puklo i odbio se ceo ;D ako me nije pogodilo makar stotinak gudelja, oni ¹to se zgovnaju ko neko ¾uto govno, pa ja ne znam. a ose ne volim. jedna me ujela za pupak, umalo sam pao sa motora.... kaciga je keva. sa spu¹tenim vizirem ;D
Burazeru je uvek zatvoren vizir, uvuku se nekako... Baksuz... ;D Ka¾u da ima veze sa potko¾nim holesterolom, ko ga ima vi¹e, vole ga insekti...


@Milo¹:
Smejem se, a samo sam zamislio scenu... ;D Nego, jesu me ujedale i pèele i ose i str¹ljeni kad sam bio klinac, ¹to je bila drama posle voziti 100km...?
Vozio sam 150km sa ogromnom ranom na kolenu i rupom u pantalonama, kad te u to opali insekt, oèi ispadaju... :o ;D

Glava Dole

Nije drama, vozio sam ja i sa uganutom i to dobro uganutom levom nogom od SDa do cacka, dakle oko 150km, saltao petom i terao maltene sasvim normalno, sa otvorenom ranom isao na previjanja a krvav do kuce... ne kazem da je drama al nije ni kao da se nije to desilo :)

Lazic

Ne znam, ni¹ta veliko me nije ujelo 35 godina... ;D Imam neki pakt o nenepadanju sa puno oblika ¾ivota... ;D Pro¹le godine nekih par miliona pèela u rojenju pro¹lo pored firme, u kancelariji mi zavr¹ilo 200 besnih pèela, dok je cela firma bila zatvorena po kancelarijama u strahu, ja sam opu¹teno blejao na forumu i fb pored njih, niti su one na mene obraæale pa¾nju niti ja na njih... ;D Na kraju sam morao 30ak najglupljih da ispratim napolje ruèno... :D

Kad se setim kolege u paniènom strahu, ja sa ruèka a on oèi kao teniske loptice, vièe, ostavio si otvoren prozor, ostavio si prozor... :o :o :o ;D Da, pa ¹ta...? Da neæe mo¾da da me ujede neka... ;D

Glava Dole

ti si ko moj deda, nece ga ni komarci, takva koza verovatno... on bukvalno ne zna kako izgleda to ujesti te komarac... a mene obozavaju, leti sam ceo u kvrgama... valjda sam im bio sladak sa sredjenim obrvama [rofl]