Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Biker-Boy

Upravo sam ustanovio na zadnjoj gumi da su pocele da se vide zice, znaci sad mi definitivno ne gine menjanje gume, nema vise odlaganja, a jos i treba  za 10-ak dana da idem na tehnicki da produzim registraciju, znaci bas se lepo spojilo.... zbogom novci...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

Ofkors, definitivno pada polovnjaca, o novoj ne smem ni da razmisljam :(
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Hurricane

On topic:

©abani u passatima b5, b5b(¹to la¾u sebe i druge da je zapravo b6), b6 i b7 koji misle da ako voze passat sve su trake njihove,
po ceo jebeni dan..

Naravno karavani iskljuèivo..

niki64

Uh, dobro je, ja vozim b32 to je skoro trojka ali daleko od 5
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

dal sam ja jedini ovde koga ru¹e samo lepa i fina novija vozila sa lepim gospoðama i uglancanim majmunima sa telefonom u ruci... golfove i pasate i ne viðam oko sebe

Lazic


Kostić


Lazic

Be¾i bre, panika me uhvati kad te vidim sa bebom, kakve æe traume da navuèe... ;D :-*

Andreja

Ma jok, èelièi se bebac od malih nogu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Gavrolini

Lepo vreme...i da, znam u kojoj temi sam ovo napisao

Lazic

Logièno, ponedeljak je... ;D Bog vremena obo¾ava radni narod, od kad vozim motor, redovno pada ki¹a vikendima... :D

Nije svuda, u Ni¹u plju¹ti... :)

Kostić

nema lep¹e nego kad vikendom padne ki¹a. topla.

Lazic


Gavrolini

Pa takoje bajkeri. Voznja po suvom je za picke. Pravi bajkeri i stare kajle voze samo po kisi. I to iskljucivo sa celavim gumama i skroz potrosenim plocicama, onako da struze metal. Jer sve ostalo je za picke.

Lazic


Gavrolini

Ti si picka ako vozis sa gumama na kojim jos uvek moze da se procita proizvodjac. Da si pravi bajker guma bi bila toliko matora i ispucala da joj se ni jedno slovo ne vidi. I naravno dobijena na poklon. Htela necija baba da od nje napravi zardinjeru za cvece ali odustala pa ti metnes na motor.