Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

otvorih temu  i videh pun qrac postova, pomislih ko ce sve ovo da cita umoran sam i onda svatih da je vecina od koste, njih ionako preskacem :D


viperu bice sve ok  [thumb_up]

DebeliZmaj

Drz se viper ... Pa pravim gif posle ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: megaidiot poslato 28 April, 2017, 14:52
prodaja antiradara i prekrsaji? zvuci jako nepovezano...

meni stigao svapski dopis da se izjasnim ko je vozio motor dana tog i tog... a ne znam sta je problem, a ne kazu. inace za brzinu i kamere stizu popunjene uplatnice tako da nije nesto tako benigno.
Izjasni se da ne zna¹... ;D


Citat: kosta66 poslato 28 April, 2017, 14:58
ja nem pojma kako ta sprava izgleda. jedino ako ne èitaju forum, pa im 'reklamiranje' te sprave zalièilo na neku zajebanciju, ako sam je ikad i pomenuo. al ja se ne sseæam. opet mi je èudno da je stigo go papir samo moje ime i jmbg. ne¹to tu ne ¹tima.
a de me je negde radar uhvatio, mogo je samo sa sradom, al srad je prodat u januaru pro¹le godine, pa bi to malo zastarelo.
èek bre, al ako sam optu¾en da sam imo anti radar, tj prodavao iili reklamirao, onda nije mogo da me uhvati?

ok, sad sam kriminalac trgovac i reklamator  [neampojma]  [ludak] ;D
Kostiæu, pecaju somove, pa koga upecaju...

Citat: mrle poslato 28 April, 2017, 15:31
desava se da pandur pogresno napise zapisnik. Pogresi clanove...
oslobadjajuce.
Ime moje rupozakonsko... ;D :-*


Citat: mkt poslato 28 April, 2017, 22:02
mene danas zamalo jugo sa pancevackim reg da isece tj. bilmez prosao na crvenoi u ruzveltovoj
zabo sam zadnju ko na krosu stojeci i stigao do vrata
retard govnjivi materm mu jebem

drz se viperu
Danas onako bez zadnje koènice po ki¹i, kru¾ni tok kod op¹tine nbg, æurka me gleda i ispred mene, nisam mogao da zabodem zadnju... :o
Bar se izvinjavala posle pa se nisam naljutio...


@Viper:
Zara¹æe noga, kako je motor...? :-*

viper

Nemam pojma kako je suzana, biæe slike sutra

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


megaidiot

Citat: Laziæ poslato 29 April, 2017, 01:15
Izjasni se da ne zna¹... ;D
ne znam dal to ovde prolazi.
pitao kolegu svabu motorasa, kaze bole te kurac, kazi da si vozio, ako te snimio pandur svakako ces platiti kaznu, ako je prijava drugog vozaca, a stete nema, nikom nista.
od nove godine sam mozda dva puta zakacio retrovizore u provlacenju bez ikakvih posledica... ili to il neko crveno il puna il tako nesto. [neampojma]

Lazic

Pro¹le godine se moja kuma iz Valjeva izvukla na tu foru, auto se vodi na nju ali su vozili i biv¹i mu¹ i svekar. Zvali je zbog nekog prekr¹aja da da izjavu ko je vozio, ona rekla da je mogao bilo ko od njih. Po na¹em zakonu je vrlo prosto, ako vlasnik vozila ne zna i ne ka¾e ko je vozio, plaæa kaznu. Fora je ¹to je ona znala da je neko od njih troje vozio, ali ne i ko.  Dala imena i adrese... Po¹to niko od civila nije osl, ne mo¾e ni da sprovodi istra¾ne radnje, a policiju je mrzelo da utvrðuje ko je pa su batalili... ;D

Andreja

Kurèeva ki¹a!!!

Padala je kad je bilo okupljanje u Titelu, pola ljudi zbog toga nije do¹lo. Èas sam bio u majici, èas u jakni. Par dana pre i posle TOG dana je bilo lepo vreme.

Pro¹li vikend je bilo "otvaranje sezone", hteo sam da se provozam i podru¾im ali ki¹a me je odbila od te zamisli. Pre i posle TOG dana je bilo lepo vreme.

Ovih dana sjajno vreme, ¹etam kera u 12 uveèe u majici, u¾ivancija. Sve do DANAS kad sam trebao da idem na jebeni moto skup, inaèe, jedan od dva na koje odem. Oti¹ao motorom na posao kako bih direkt i¹ao na skup posle smene, u povratku kuæi pokis'o. Jesam imao ki¹no odelo, sve je to super ali jebem ti ja takvu vo¾nju. Sinoæ pakovao motor, otkaèi se kuka od mre¾ice i svom silinom me opièi po usni. Jebem mu mater ba¹, mrzim kad ne¹to nije fer a pogotovo kad sam tu nemoæan. Vrhunsko vreme kad radim, svi se vozikaju, samo ja sedim u jebenoj radnji. Doðe taj jedan dan koji èekam ¹est dana i bude sranje vreme. I to tri vikenda za redom. Besan sam neviðeno.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Posle mjesec dana cimanja i iscekivanja saznam maloprije da mi je izmakla mi kuca koja mi se jako dopadala. Zbog mog neiskustva o trenutnim tokovima na trzistu nekretnina (prirodno) i nesposobnog agenta (nevjerovatno), zbog samo 5 soma necije vise ponude izduvah ga posle ovoliko vremena, nadanja i energije potrosene. Odoh na motor...

Poljanac92

Citat: Andreja poslato 29 April, 2017, 18:19
Kurèeva ki¹a!!!

Padala je kad je bilo okupljanje u Titelu, pola ljudi zbog toga nije do¹lo. Èas sam bio u majici, èas u jakni. Par dana pre i posle TOG dana je bilo lepo vreme.

Pro¹li vikend je bilo "otvaranje sezone", hteo sam da se provozam i podru¾im ali ki¹a me je odbila od te zamisli. Pre i posle TOG dana je bilo lepo vreme.

Ovih dana sjajno vreme, ¹etam kera u 12 uveèe u majici, u¾ivancija. Sve do DANAS kad sam trebao da idem na jebeni moto skup, inaèe, jedan od dva na koje odem. Oti¹ao motorom na posao kako bih direkt i¹ao na skup posle smene, u povratku kuæi pokis'o. Jesam imao ki¹no odelo, sve je to super ali jebem ti ja takvu vo¾nju. Sinoæ pakovao motor, otkaèi se kuka od mre¾ice i svom silinom me opièi po usni. Jebem mu mater ba¹, mrzim kad ne¹to nije fer a pogotovo kad sam tu nemoæan. Vrhunsko vreme kad radim, svi se vozikaju, samo ja sedim u jebenoj radnji. Doðe taj jedan dan koji èekam ¹est dana i bude sranje vreme. I to tri vikenda za redom. Besan sam neviðeno.

Meni slican slucaj vec par vikenda. S obzirom da studiram u Bg-u...jedva cekam da odem kuci i sednem na motor da bude neka voznja i svaki vikend koji imam u planu da dodjem kuci bude kisa...po ceo vikend. Evo i ovaj opet. A mislili smo i sutra do Karburator kafe-a i zeznuce nas kisa :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Lazic

Neæe sutra... Nadam se... Neæe prekosutra sigurno... ;D

UFF

nemojte uopste da vozite motor i zabole vas za kisu :)

Darko

Kako sam danas glupo pao sa motora , pa to je neverovatno

Glava Dole


Darko

Maa ... ne zelis da znas , veruj mi ..

Uglavnom - ja sam ok , sto je bitno

Andreja

Ahahah, do jaja, zaintrigira¹ ljude i onda kao, ma nije bitno :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Ispricacu vam kad sednem za kompom , mrzi me da kucam toliko preko tel ...

OKi

Citat: Darko poslato 01 Maj, 2017, 23:20
Ispricacu vam kad sednem za kompom , mrzi me da kucam toliko preko tel ...
Si pao u mestu? Zaboravio da spusti¹ æopavu?
Pitaj me odakle mi ove insinuacije  [neampojma]

Hurricane

Citat: Darko poslato 01 Maj, 2017, 22:47
Kako sam danas glupo pao sa motora , pa to je neverovatno

..ma bratac, ni¹ta nisi mogao, de¹ava se, vuèiæ i njegovi putevi su glupi..