Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Slaninar poslato 11 April, 2017, 23:24
Normalno stanje je kad nema problem da ide sa momkom/devojkom ulicom, poljubi se. Da nema problema (sa napredovanjem) na poslu zbog seksualne orijentacije i slièno. Za sad kod nas to jo¹ uvek nije sluèaj.

Da ne prièam o pravu na sklapanje braka, usvajanje dece i slièno.

Ne slazem se sa tobom jer znam za brdo slucajeva gde su napredovali bas iz razloga sto su to sto jesu i da niko od njih nema nikakvih problema da se izjasni na poslu niti ima zbog toga problema niti ima manje sansi

DebeliZmaj

pjotr8mm ....

zato i treba menjati pozitivno zakonsko reshenje i kroz isto kriminalizovati takvo ponasanje, zivotni izbor i stil zivota
to sklopi sa oduzimanjem prava i imovine i eto ... kristalna noc :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

I u socijalizmu je pederski lobi bio jaèi od masona. Ili od partijskih veza. Da ne govorim o obiènim ¹valeracijama i ¹valerkama.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

Citat: Slaninar poslato 11 April, 2017, 23:24
Normalno stanje je kad nema problem da ide sa momkom/devojkom ulicom, poljubi se. Da nema problema (sa napredovanjem) na poslu zbog seksualne orijentacije i slièno. Za sad kod nas to jo¹ uvek nije sluèaj.

Da ne prièam o pravu na sklapanje braka, usvajanje dece i slièno.

normalno stanje je kad kurac gurne¹ u pièku. tako ka¾e priroda. obolelo stanje je kad radi¹ suprotno. ljudski je kad te boli kurac za tuðe bolesti, pa ti ne smetaju. a o sklapanju braka i usvajanju dece, e to se kod nas, dogotit neæe, sve i da ozakone. i ako se dogodi, onda jebiga. osnovni cilj huke i buke oko toga je to ¹to neko od gore oæe da susbije natalitet èoveèanstva, pa ih gura i koristi za neke svoje ciljeve. realno, oni su ¾rtve pokusa.

stilgar

danas racija na motoriste presretaci na motorima su u gradu, dvojica vrebaju iza siva na pravcu ka hotelu jugoslavija, pazite se ljudi

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

DebeliZmaj

imas kat ?
opremu ?
reg motor... ?
prosle godine, jerbo ove se nisam vozio,
zaustave me .. vide nisam klinac, imam kacigu, nalepnica napred
teraj .. niko te ne pita nishta..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: petar357 poslato 12 April, 2017, 01:31
Znaci, od definicije dusevnog poremecaja, stiti ih samo jedna odluka Americkog psihijatrijskog drustva. I ta odluka tog drustva se tumaci kao univerzalna svetska istina.
A koliko je pedera bilo u komisiji? Vrana vrani oci ne vadi.

DebeliZmaj

ili trump koji to ponishti ... i idemo dalje
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

petar357

#22428

I sta kada opet neko americko udruzenje, posle vise anliza "eminentnih strucnjaka iz te oblasti" iz ko zna kojih pobuda, proglasi pedofiliju ili zoofiliju kao drustveno prihvatljivo ponasanje, kao sto je to 1973. god. uradilo Americko udruzenje psihijatara sa homoseksualizmom koje se do tada nalazilo na listi mentalnih poremecaja.

Da li ce i tada biti neprimereno svojoj deci govoriti da su to izopaceni ljudi?
Da li ce biti necivilizovano osecati gnusanje prema toj pojavi?
Da li ce biti odraz primitivizma osudivati osecaj "ponosa" koji imaju oni koji upraznjavaju pedofiliju i zoofiliju?
Ili cemo i njh, u najgorem slucaju ignoirisati i tolerisati kada osete potrebu da u cilju promovisanja razlicitosti nametnu obavezu da se deci jos u vrticu objasnjava da je to normalno ponasanje.


Hattrick

Pa naravno da bi tako bilo, zar sumnjas uopste u to ?

Kostić

Citat: stilgar poslato 12 April, 2017, 12:48
danas racija na motoriste presretaci na motorima su u gradu, dvojica vrebaju iza siva na pravcu ka hotelu jugoslavija, pazite se ljudi

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

po¹alji ih kod mene u selo, ceo dan jurcam po selu glologuz

Citat: DebeliZmaj poslato 12 April, 2017, 13:00
imas kat ?
opremu ?
reg motor... ?
prosle godine, jerbo ove se nisam vozio,
zaustave me .. vide nisam klinac, imam kacigu, nalepnica napred
teraj .. niko te ne pita nishta..


nemam
nemam
nemam
nemam
nemam
nemam
nemam

idu panduri iza mene, ja gologuz, bez kacige, motor u ¾icama, olo¹ pijani, krezubi, stara kajla, stanem na pe¹aèki, mahnem ¾eni sa detetom da preðe, nije se videla od auta, jer svi parkiraju ispred samog pe¹aèkog (to kod æope bilo ka¾njivo) al sam ja video, stanu panduri, ja se okrenem, gas do amana, oni proðu - nikom ni¹ta. a mogli su da ubodu sedmicu na lotou.

za¹to pijana stoka od ljudi staje pe¹acima? ja ne znam.

megaidiot


Kostić

nju sam izgubio negde usput. pod sedi¹tem krijem rakiju, nije bitno dal si pijan ili trezan bitno je dal si normalan. ja nisam. a iz ludnice su me izbacili :) e dosadilo mi ovo natezanje, odo da jurcam po selu, popravio sam motor :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


megaidiot


Kostić


Glava Dole


Lazic

Citat: Boban_m poslato 12 April, 2017, 01:21
Simpatizerima saljem one cigare sto pusim. Kcerka ide tamo u maju ;)
Prisutan... ;D :-*

Hurricane

..pratim za sigar, takoðe, pluæa bi volela  [cheers]