Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Okreni, obrni, obo¾avaoci lika i dela nekad ©e¹elja danas av, nisu ba¹ poznati po zdravim zubima...  Te¹ko je da se ne primeti...

El Jefe

Кесић је потуљени говнар коме не ваља сопствени народ. Нека пита Чергомира Јовановића ко му је платио поправак зуба ако није овај народ.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

По делима њиховим, познаћете их.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Kesiæa znam po snimcima 5. oktobra i po onoj emisiji ako se dobro seæam, fajront republika i po 24 minuta, i po gomili humanitarnih akcija... I zamalo smo jednom varili zajedno sa Rambom u ¾bunju iza kafiæa u Rosama... :D Videle nas neke babe pa nismo... :o ;D

El Jefe

То му је битна разлика од Чанка. Чанак је увек пушио сам,
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

i ocopaveo naduvan vozeci i slupavsi se sa pozajmljenog  xx-a pa je posle kupovao delova sa stranca (kradenog preko) da ga spakuje....nisam ja pakovao ali znam ko jeste
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

hefe, svak ti je, ka u njegu¹a.

taj govnar je govnar nad govnarima. bez kulture i pona¹anja. klovn. najgori soj ovog naroda. smrad. va¹ka. i svi oni, koji tako etiketiraju ljude.


bigbad86

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2017, 11:32
Okreni, obrni, obo¾avaoci lika i dela nekad ©e¹elja danas av, nisu ba¹ poznati po zdravim zubima...  Te¹ko je da se ne primeti...

Ne znam sta ocekujes? Jedni jednu samo salame a ovi drugi govna :D

Lazic

Citat: El Jefe poslato 09 April, 2017, 12:03
То му је битна разлика од Чанка. Чанак је увек пушио сам,
cicija...




Citat: bigbad86 poslato 09 April, 2017, 21:11
Citat: Laziæ poslato 09 April, 2017, 11:32
Okreni, obrni, obo¾avaoci lika i dela nekad ©e¹elja danas av, nisu ba¹ poznati po zdravim zubima...  Te¹ko je da se ne primeti...

Ne znam sta ocekujes? Jedni jednu samo salame a ovi drugi govna :D
Oèekujem da u 21-om veku ljudi peru zube i ponekad odu kod zubara... Mo¾da mnogo oèekujem...


ontopic:
Farsa u rik-u sa nepresavijenim glasaèkim listiæima...  Samo jo¹ neko da mi ka¾e da pedera ne treba skinuti jer su svi isti... Ne seæam se da je maneken 2012-te ispeglao 50.000 listiæa ¹to mu je falilo...

eclipse4

zenin brat,nasledio je pola imanja od tasta sa mojom zenom,debil otisao sam na vikendici i rasprodao sve sto je mogao...boce za autogenbilo ih jedno 10,autogene,pistolje,aparate za varenje kompresore....neznam kako ga danas nisam sahranio tamo.

DebeliZmaj

prodao ono sto najbrze ide...
i posle tvoju polovinu cer odbije
od prodaje imanja.. :DDD
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

®ena ima pravo na pola tih para od prodaje...

Biker-Boy

I mi smo u familiji imali slicnu scenu sa jos gorim razmerama, i na kraju pojeli govno...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ne razumem, da moj brat poku¹a tako ne¹to on bi pojeo govno...

Hattrick

Ma te familijarne kajle su najgore, nisi pametan kako da se postavis.

eclipse4

brate on je rasprodao stvari,ne mozes mu nista jer nisu upisane nigde,nema evidencija o njima.....jedino da mu se kicma ispravi a za time place jer bi da se dokopa bilo kojih para jer nema pas za sta da ga ujede...

Lazic

Nebitno, tvoja ¾ena ima pravo na pola para. Osim ako neæe da mu pokloni na ¹ta isto ima pravo...

UFF

Citat: eclipse4 poslato 09 April, 2017, 23:19
zenin brat,nasledio je pola imanja od tasta sa mojom zenom,debil otisao sam na vikendici i rasprodao sve sto je mogao...boce za autogenbilo ih jedno 10,autogene,pistolje,aparate za varenje kompresore....neznam kako ga danas nisam sahranio tamo.

pa neka je
kupi mu jos toliko i polkloni mu da proda i to, a onda mu reci da se vise ne javlja i ne pojavljuje, zeni ostaje imanje, ako ga opet vidis ili cujes onda uradis ono prvobitno zamisljeno

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 09 April, 2017, 23:19
zenin brat,nasledio je pola imanja od tasta sa mojom zenom,debil otisao sam na vikendici i rasprodao sve sto je mogao...boce za autogenbilo ih jedno 10,autogene,pistolje,aparate za varenje kompresore....neznam kako ga danas nisam sahranio tamo.
sto se nerviras? i dosad si ziveo bez tastovog imanja i njegovih boca. Pusti brata i sestru da se dogovore manje ce te boleti glava.