Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

nece ni kad ima 300 kila prazan a blokirala mu prednja kljesta, zato ne kenjaj i ne pravi se pametan, ispustio sam malo ulja pa se prednji tocak nekako vukao po zemlji jer je teglilo nas nekoliko a ti mislis otkrio si toplu vodu jer je motor bio u brzini  [facepalm]
ubaci bilo koji u brzinu pa stisni kvacilo i pomerices ga zato, ne kenjaj ovde i idi troluj o politici jer si tu strucniji

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 03 April, 2017, 14:56
jadni i glupavi srbi  [thumb_down]
u pitanju je nesto preko 25%...ako odbijemo clanove stranke koji to rade iz licnih intresa....ni 10 posto.....ko jebe nas kad ne shvatamo da ako ne preuzmemo sudbinu u nase ruke neko drugi ce upravljati njome....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 April, 2017, 15:27
u pitanju je nesto preko 25%...ako odbijemo clanove stranke koji to rade iz licnih intresa....ni 10 posto.....ko jebe nas kad ne shvatamo da ako ne preuzmemo sudbinu u nase ruke neko drugi ce upravljati njome....
procitao sam "ako pobijemo"  [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

realno da mi sns obezbedi drzavni posao
al da imam duplo vecu platu nego ovde
i ja bi glasao za njih ...

stvarno ne bi imao problema sa tim ...

a vi ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

nisam nikakav stranacki materijal, mislim da ni u jednoj ne bi izdrzao dovoljno da bi dosao u situaciju da mi se nesto obezbedi.
ne vidim se nikako ni u drzavnim ustanovama ni "radnim" organizacijama, mislim da bi tamo od necega oboleo.
tako da ne znam da li bi se "oduzio" glasom. ne verujem.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 02 April, 2017, 22:48
joj lazicu ...
sred dana ... ispred zgrade ...
kakav sud kakvo dokazivanje ...
ti kazes boli me kurac necu ti
plai ko ti jeb mater i tebi i audi
on kaze dobro ... ode ..
sutra krenes na posao ili se
vratis sa slave kao onaj zandarm
i provedes se kao onaj zandarm
il te lik na licu meste saspe stanglom
po glavi i napravi ti traumu detetu ...

Aha...

DebeliZmaj

za duplu platu koju imam ovde u privatno preduzece a da radim
u drzavno ... bi... mozak na ispashu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

nije danas...
odem na sajt MAS-a, onako. A tamo cela strana smrtnih sluèajeva, ¹to umrlih, ¹to poginulih...

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 03 April, 2017, 17:38
realno da mi sns obezbedi drzavni posao
al da imam duplo vecu platu nego ovde
i ja bi glasao za njih ...

stvarno ne bi imao problema sa tim ...

a vi ?


Ja sam se ljubazno zahvalio na ponudi, svojevremeno. Èisto da sebe mogu pogledati u oèi u ogledalu, kad konaèno re¹im da se umijem & obrijem.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: Slaninar poslato 07 April, 2017, 14:50
Ja sam se ljubazno zahvalio na ponudi, svojevremeno. Èisto da sebe mogu pogledati u oèi u ogledalu, kad konaèno re¹im da se umijem & obrijem.  :)

za duplu platu na onu koju sad imam ... opusteno prelazim na poziciji it managera u drzavnom preduzecu...
laganica... da me ceka skuvan caj ujutru .. pa cinovnicki dorucak pa posle rucak .. taman posle malo
po gradu neshto zavrsim pa kuci ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 07 April, 2017, 15:25
Citat: Slaninar poslato 07 April, 2017, 14:50
Ja sam se ljubazno zahvalio na ponudi, svojevremeno. Èisto da sebe mogu pogledati u oèi u ogledalu, kad konaèno re¹im da se umijem & obrijem.  :)

za duplu platu na onu koju sad imam ... opusteno prelazim na poziciji it managera u drzavnom preduzecu...
laganica... da me ceka skuvan caj ujutru .. pa cinovnicki dorucak pa posle rucak .. taman posle malo
po gradu neshto zavrsim pa kuci ..


Svako bira sebi i za sebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

Citat: DebeliZmaj poslato 07 April, 2017, 15:25
Citat: Slaninar poslato 07 April, 2017, 14:50
Ja sam se ljubazno zahvalio na ponudi, svojevremeno. Èisto da sebe mogu pogledati u oèi u ogledalu, kad konaèno re¹im da se umijem & obrijem.  :)

za duplu platu na onu koju sad imam ... opusteno prelazim na poziciji it managera u drzavnom preduzecu...
laganica... da me ceka skuvan caj ujutru .. pa cinovnicki dorucak pa posle rucak .. taman posle malo
po gradu neshto zavrsim pa kuci ..


radio bih za iste ove pare koje sad imam u nekom drzavnom preduzecu, da posao bude drkanje, rado bih dao glas kome god treba

DebeliZmaj

cek borisa samo da se probude oko 12 pola pola jedan
pa uz kapucino i espreso da te minusiraju i krenu da
zovu botom itd... :D

realno meni bi sadashnja bila malo da slusam te gluposti
oko sebe u drzacnoj firmi ali duipla .. da ok zrtvovao bi se...
lep sin .. cinovnicki posao, senior pozicija, nije loshe ni za
cv ... dodje smena vlasti a ja sam jos 6 meseci na kasici
jer su me smenili a nisam svojhom krivicom izgubio posao itd
ma sve lagano samo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 07 April, 2017, 10:54
nije danas...
odem na sajt MAS-a, onako. A tamo cela strana smrtnih sluèajeva, ¹to umrlih, ¹to poginulih...

nekoliko godina unazad primecujem da je mart/april fatalan ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#22297
ja ne bi radio da mi ikoja stranka ponudi posao ako uðem u nju. moja kom¹inica jelena se prodala avæali za posao kontrolora u èistoæi, kosovarka. do¹la kod mene na vrata sa gestapo spiskom da mi tra¾i siguran glas i naljuti se ¹to sam joj reko da me batali te budale. onda mi iskopala da ne plaæam ðubre i da æe da me tu¾i. nasmejao sam se. neki srbi su govna. neopevana. prodali bi se za stranku danas. sutra bi prodali kom¹iju, zemlju, majku  agresoru. sve ono ¹to hoda ¾ivo i proda se za pare po bilo kom osnovu je kurva. politièke stranke su gore od religije. politièke stranke su najgore kurve. ru¾ne su ko dlakavi èmar, a ljudi izgleda vole da èuèe u njemu i u¾ivaju u mirisu farbe novca pome¹anog sa smradom èestica govneta. ko narkiæi. niko neæe da radi fizikalije za male pare, svi bi stranaèko - plemenski da ne rade ni¹ta, da prete, da imaju debeo ke¹.

kurèina momci. to nema buduænost, osim u kriminalnom modelu reketpaketsistema. retko ko boluje od, nisam sisa na prodaju, sindroma.

:)

bajdvej, jednom je neko negde napiso ne¹to na foru, kakve æe da budu buduæe komunistièke generacije, kao trip, kraljevina je imala dobre, a komunjare æe da imaju lo¹e, ono, kod kralja se èuvala porodica, a komunjarska deca æe to da razjebu. te kraljeve generacije su vi¹e ratovale protiv komunjara, tj meðusobno, nego protim ¹vaba. ubijali se na konto politike. ¹ta su ti kraljeve generacije bolje od komunjarskih. ni¹ta. i jedni i drugi bi prodali kom¹iju za dvaes æevapa. tako i danas. tako od pamtiveka. a niko da zaviri u svoje gaæe. sve su gaæe usrane.

:)

UFF


megaidiot

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 09:46
ja ne bi radio da mi ikoja stranka ponudi posao ako uðem u nju.
ali onda si lud, ne mislis na svoju decu, vidi kako je komsinica pojela govno pa ima posao.
jako je zajebano biti normalan u potpuno poremecenoj kancerogenoj sredini.

a i zanimljivo je da su iz 'komunizma' u 'kapitalizam' sa najvise para usla komunisticka deca i sad odlicno plivaju kroz sve metode exploatacije radnika, kao i kroz verski kalendar.
a da im je deda ziv, streljao bi ih iz ideoloskih razloga, a zatim, posto je i on govno, uzeo to sta su 'stekli'.

uzas.