Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

 [rofl]

Te¹ko da mo¾e samo taj deo... Makar kod nas nema.  [neampojma]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

Jbga ako moram celu punpu da kupim
Koje su cene buraz

Andreja

1500+ (ima i za oko 6000+) da valja, da nisu one kompakt.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot

Statistika kaze da ne dodje bas svaka iz kine sa tim kurcicem, velika je verovatnoca da su se na nekoj zajebali u fabrici pa nisu stavili, to na traci sastavljaju jako na brzinu...

eclipse4


PECA BMW

Juce

Vozim bajs i priblizavam se raskrsnici , zena stoji u raskrsnici kolima i gleda pravo u mene ja gledam u nju , kad sam usao u rskrsnicu ona polako krece .
Kontam procenila je moju brzinu i krece plako pa ce odmah iza mene da se ukljuci u saobracaj ALI zena nastavlja da me gleda i ubrzava .
Kad sam joj bio tacno ispred auta skoro na haubi skontam ja da ona mene fiksirala pogledom i ustvari gleda kroz mene , pocinjem da bezim u drugom pravcu ali me stize i udara u zadnji tocak .
Naravno nastavila je da vozi dalje i posle 100m staje izlazi i dolazi da vidi dal sam dobro . Ja zurio pa reko ajd begaj prosao sam ok . mada moj zadnji tocak nije ali ajd , ispravice ga ortak .
Kaze ona "ja mislila ti skreces" pa rekoh kad sam ti vec bio na haubi sto nisi stisla kocnicu nego si nastavila da vozis ? nego ne vredi se raspravljati ...

Inace ulice su bile prazne ja mislim kilometrima okolo nije bilo nikoga jutro 9 sati , suncano , a ona ko zna gde je bila ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick


UFF

Citat: PECA BMW poslato 31 Mart, 2017, 23:56
Kaze ona "ja mislila ti skreces"

sto ne pomisli isto kad joj neki sleper nailazi umesto bicikliste?

mkt

Il kad pijan istresem kurac u klubu i trljam ga o ribe da dvaka kaze gle ovom se jebe daj da mu dam buljsona

dzimika

Brate koliko je tebi do jaja kad si pijan :P

Lazic


mkt

ma pakao  [doh] imao sam sinoc kretenske momente  [samoubistvo]

mrle

Moj najmlaði biciklom oèe¹ao  malo pre kom¹ijin Audi. Vrata i krilo. Mislim, vidi se, ali jedva. A on parkirao na pe¹aèku stazu, da istovari neke stvari. Do¹ao u park po mene...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4


sremac

Citat: mrle poslato 01 April, 2017, 19:51
Moj najmlaði biciklom oèe¹ao  malo pre kom¹ijin Audi. Vrata i krilo. Mislim, vidi se, ali jedva. A on parkirao na pe¹aèku stazu, da istovari neke stvari. Do¹ao u park po mene...

! No longer available

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Slaninar

Citat: UFF poslato 01 April, 2017, 02:19
Citat: PECA BMW poslato 31 Mart, 2017, 23:56
Kaze ona "ja mislila ti skreces"

sto ne pomisli isto kad joj neki sleper nailazi umesto bicikliste?

Pa pomisle. Meni su i kad sam vozio velik, natovaren kombi izletali. Naviknut na bajsu i motoru da me ne primete, pa bio spreman, ali posle se razmislim - vozim jebeni kombi koji bi ih samo pregazio/oduvao. Koliko moraju biti retardirani da ga ne vide, ili namerno izlete?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mrle poslato 01 April, 2017, 19:51
Moj najmlaði biciklom oèe¹ao  malo pre kom¹ijin Audi. Vrata i krilo. Mislim, vidi se, ali jedva. A on parkirao na pe¹aèku stazu, da istovari neke stvari. Do¹ao u park po mene...
Citat: DebeliZmaj poslato 01 April, 2017, 20:34
steta cirka ko za komplet guma ?

Mo¾e da dobije kurac u dupe d'izbije oèi, pare ne...

DebeliZmaj

Mo¾e da dobije kurac u dupe d'izbije oèi, pare ne...
[/quote]

joj lazicu ... pa to znaci dq je trebao da mu kame om ulupa auto ? valjda nadoknadis stetu svog deteta ..
nije mrle ko ti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell