Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

mali info od danas jes da nikog ne zanima al kad sam napisao da demantujem sebe ne volim pogresno da pricam,
advokat je ok pisao covek zalbu kao mala knjiga pa mu trebalo vremena, taj novi sudija je na strani poslodavca i sve sto je poslodavac uradio protiv zakona sudiija opravdava i kaze  nema veze sto je to protiv zakona to je nebitno skroz i nema neki znacaj, za ono sto poslodavac kaze to je odma tacno i ne proverava se, svi nasi dokaziu su nevazni, isto u presudi koja je na strani poslodavca omalovazava moju kevu

PECA BMW

Vidim u oglasima extra pantalone ali naravno ja u njih ne mogu da udjem :(   :'(

Nigde bre po oglasima pantalone sa oznakom (kratke) a da produzim noge nema sanse   [veryangry]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Dukags

Upravo bio kod Stojanova u salonu, malo razgledao ona tri motora,  uz put pitao hoæe li na Hondin program na sajmu bitii neki popust. Ka¾e èoek "©to bi davali i dinara popusta, akcija ili bilo ¹ta, èak razmi¹ljamo da podignemo cenu motora jer se narod u proleæe toliko napali na motocikle.., a prve jagode i maline su najskuplje.."
Èuj rezona na¹eg bizmismena.
Ko one patike u ¹to su u Nike shopu u Beèu 30e kod nas ko¹taju +10.000 din, verovatno jer smo pametni?

Lazic


El Jefe

#22107
Citat: PECA BMW poslato 18 Mart, 2017, 00:08
Vidim u oglasima extra pantalone ali naravno ja u njih ne mogu da udjem :(   :'(

Nigde bre po oglasima pantalone sa oznakom (kratke) a da produzim noge nema sanse   [veryangry]
А мени досадило да носим кратке панталоне као не дај Боже талибани. И одем наручим панталоне у ДИГ из Батајнице, нису ништа посебно шили, само су ми сашили модел са  продуженим  ногавицама. По цени обичног модела.
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 20 Mart, 2017, 09:50
U Kini... :)


Pijem kafu jutros i rekoh ajd da bacim pogleda na Ali sta ima , jbt ni kinezi nisu sto su nekad bili , bez 70-8- e nema sta ni da se pogleda .. cekam ja ipak neke polovne ...


Citat: El Jefe poslato 20 Mart, 2017, 11:24
Citat: PECA BMW poslato 18 Mart, 2017, 00:08
Vidim u oglasima extra pantalone ali naravno ja u njih ne mogu da udjem :(   :'(

Nigde bre po oglasima pantalone sa oznakom (kratke) a da produzim noge nema sanse   [veryangry]
А мени досадило да носим кратке панталоне као не дај Боже талибани. И одем наручим панталоне у ТИГ из Батајнице, нису ништа посебно шили, само су ми сашили модел са  продуженим  ногавицама. По цени обичног модела.

koji su ti , sta siju ? pantalone za motore rade ?

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Имају сајт па погледај. Ако се неко баш не уклапа по мерама, постоји могућност да те пошаљу у радионицу да ти узму меру.
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

gledam ali sajt nikako da nadjem


nasao , firma se zove DIG a ne ТИГ
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ne bre, u Kini mogu da ti produ¾e noge... ;D

El Jefe

Јок бре, мени су ноге до земље.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Dukags poslato 20 Mart, 2017, 10:33
Upravo bio kod Stojanova u salonu, malo razgledao ona tri motora,  uz put pitao hoæe li na Hondin program na sajmu bitii neki popust. Ka¾e èoek "©to bi davali i dinara popusta, akcija ili bilo ¹ta, èak razmi¹ljamo da podignemo cenu motora jer se narod u proleæe toliko napali na motocikle.., a prve jagode i maline su najskuplje.."
Èuj rezona na¹eg bizmismena.
Ko one patike u ¹to su u Nike shopu u Beèu 30e kod nas ko¹taju +10.000 din, verovatno jer smo pametni?

e a ti uvoznici su najbolje...
dakle ne mogu da nadjem
converse baboo nigde kod nas
sve kao ima po sajtovima al
nema u radnjama ... nisu skupe
preterano al udobinije patike
nisam nosio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Danas ajd tu mi blizu Dunav centar da pitam za registraciju sta i kako , kontao sam da prebacim premiski stepen sa jednog motora na drugi ali to samo na reklami ima ! odjebase me ladno ..

Rekoh ajd izracunaj mi koliko treba da spremim za registraciju i dal imam sve sto treba ... kad mi rece umalo se ne srusih , poce zeludac da me boli a posle pola sata i glava i evo jos ne prestaje .
Dal od besa od cega li je jebm. ni kafetini ni kafa ne pomaze a malo sam i cokoladu uzeo da secer dignem ...

Registracija mi iznosi tacno 2 meseca rada , 31,000 din
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo

#22117
Ne mogu da te odjebu jer premijski stepen ne ide na vozilo veæ na tebe. Pritisni ih ili se prebaci u drugo osiguranje. ©tete se ne vode na vozilo veæ na lice. Ako nisi prijavljivao ¹tetu u poslednje 4 godine, onda si u prvom razredu.


edit: Ovo se odnosi na kupovinu drugog vozila, nigde ne pi¹e ¹ta sa vozilom koje ti je veæ u vlasni¹tvu. Svakako, probaj da ih pritisne¹ sa ovim.

Prenos bonusa sa automobila koje ste prodali na automobil koja ste kupili?

Pitanje: Prodao sam auto i kupio drugi. ©ta mi je potrebno da ostvarim bonus na osnovu polise od prethodnog auta? Posedujem kopiju kupoprodajnog ugovora od auta koji sam prodao.

Odgovor: Po¹tovani, Vi imate pravo na prenos ostvarenog bonusa na novo vozilo. Pre toga, obavezno morate izvr¹iti i prenos vlasni¹tva nad prethodnim vozilom na novog vlasnika, ukoliko to veæ niste uèinili. Prilikom zakljuèenja polise osiguranja od auto-odgovornosti za novo vozilo Vama æe automatski biti dodeljen premijski razred R4 (bez bonusa i malusa). Obavezno naglasite prodavcu osiguranja (tehnièki pregled ili agencija) da ne prihvatate R4 premijski razred i da po prethodnoj polisi imate ni¾i premijski stepen. Njegova obaveza je da kontaktira filijalu osiguravajuæeg dru¹tva koje zastupa i da zahteva korekciju premijskog razreda. Vrlo je verovatno da æe Vam osiguravajuæe dru¹tvo tra¾iti na uvid kopiju kupoprodajnog ugovora, tako da je ponesite sa sobom. Dakle, pravo na bonus imate, samo je va¾no da to naglasite prilikom zakljuèenja novog osiguranja.

PECA BMW

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Mart, 2017, 00:04
Ne mogu da te odjebu jer premijski stepen ne ide na vozilo veæ na tebe. Pritisni ih ili se prebaci u drugo osiguranje. ©tete se ne vode na vozilo veæ na lice. Ako nisi prijavljivao ¹tetu u poslednje 4 godine, onda si u prvom razredu.

Kazu sledece
" premiski stepen se moze prebaciti samo ako si predhodni motor prodao pa prilozis kupo-prodajni ugovor ili doneses potvrdu sa otpada da je vozilo unisteno ili drugacije onesposobljeno za bilo kakvu dalju upotrebu "

Zovem ja sutra negde u centralu da se raspitam za svaki slucaj ...

evo sad i nadjoh na netu .. mozes da preneses premiski stepen ali samo ako si prodao vozilo , ako si ga samo odjavio i ostavio u garazi ne moze !

https://www.polovniautomobili.com/auto-vesti/aktuelno/resavamo-dileme-posetilaca-sajta-ne-dozvolite-da-vam-oduzmu-bonuspopust-na-osiguranje.php
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Joker

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Mart, 2017, 00:04
Ne mogu da te odjebu jer premijski stepen ne ide na vozilo veæ na tebe. Pritisni ih ili se prebaci u drugo osiguranje. ©tete se ne vode na vozilo veæ na lice. Ako nisi prijavljivao ¹tetu u poslednje 4 godine, onda si u prvom razredu.


Nije to tacno, onako je kako je Peci receno... Stete su vezane za jmbg i broj sasije, zajedno...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...